Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
23. feb 2010

hobli co? som nepochopila 😀 😀

mm1
23. feb 2010

hobli, ahoj stratená... tak si tehu, či nie si tehu????????? 😲

h0blinka
23. feb 2010

:D megy ved co by som bola, to by bol nezmysel 😀 😀 ale manzelovi aspon pribudlo par sedin
svetlus dala si do textu par ciarok, tak ja ci ta pichala fazulka v tedy? 😨

svetluska.p
23. feb 2010

siska 😀

smejko1
23. feb 2010

svtluska, drzim palce ....... akosi zas nestiham pisat, ale sledujem.......... 😉 cmuk
a moja rada, ak nekrvacas....... sexik kludne a aj velaalaaaa ved po porode si uz neuzijes tolko prve mesiace....... teda ja som bola odpisana 😉
a natahuj sa tiez, ale jemne........ ono mna to picha aj ked sa postavim z postele, to sa roztahuje maternica... 😉

hobloska - takze niesi tehula....... no skoda, chyba nam so svetluskou niekto do trojky 😉

mm1
23. feb 2010

možno Aďka sa pridá..... 🙂

lia
23. feb 2010

ahojte

svetlus ,kedy idete??moc moc drzim palce
ja som vcera treskla zo schodov,tak ma boli clovek a pri kazdom ohnuti ku malej jojkam,no co uz,fungujeme dalej,varit,upratovat,prat,vesat a starat sa o malu.zena je jeden otrok 😖

petruci6
23. feb 2010

Adka je tehu? 😀

svetluska.p
23. feb 2010

vdaka kocky, uz za chvilku.....mi je blbo od zaludka z nervozity.....

..lius....ty nejak casto padas zo schodov.....treba paternoster alebo eskalator domov! 😀 . ale vazne, stastie, ze si malu nemala na rukach. siska.

smejko1
23. feb 2010

lia - ked mal maly asi 2 mesiace tak sme isli von a ja som tak strasne spadla zo schodov......... ale chvalabohu, ze ho niesol daniel predomnou........ a ako som letela tak daniel mi chcel pomoct a ja som len kricala pozor na maleho mna nechaj 😀 😀 😀
takze total s tebou sucitim.... a viem ako Ta boli clovek.......

jajaj svetluska zavidim, ze uvidis drobca........ ja si musim mesiac pockat 😠 a to mi ani foto nedal naposledy, nech mam naco kukat........

adka - sa uz aj snazilkuje??

svetluska.p
23. feb 2010

drzte palce kocky. idem of. bojim bojim....

petruci6
23. feb 2010

neboooooooooooooj tes sa uvidis malinkeeeeeeeeeeeeeeeeeee babulko 😵 😵

smejko1
23. feb 2010

baby citate niekto najnovsiu knihu od dana browna? obrateny symbol? - lewbo neviem ci som na materskej uz zblbla, ale tato kniha sa mi zda taka popletena a zlozita, ze az......... tie predtym som akosi lahsie chapala....... 😀

loss
23. feb 2010

svetluska drzim silno palce a aj moje drndy

petruci6
23. feb 2010

ja som necitala od SS ale vcera ma chytila Anca Pagacova od Siposovej 😀

mm1
23. feb 2010

Svetluška myslím na teba a nebojkaj, všetko bude OK 🙂

veva1
23. feb 2010

svetlus drzkaj sa

veva1
23. feb 2010

hlada sa svetlus 😵

mm1
23. feb 2010

BABY HORUCA INFOŠKA OD SVETLUŠKY

6mm, 6 tt srdiečko krásne bilo.... idú sa ešte objednať na genetiku...

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER TEŠIM SA 🙂

veva1
23. feb 2010

prave mi prisla sms ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily3
23. feb 2010

vetluska 0gra0tulujem ..uzivaj si teho...SI TEHOTNA..to je skvele budes MAMOU 😀 😀 yui v v lucka mi tu do toho ruka 😉

svetluska.p
23. feb 2010

ahoooj sojky 😀 ..som taka stastna 😀 .....sme 6tt, srdiecko krasne bilo a aj Jozko sa prisiel pozriet na drobca..tak sme obaja vyvalovali ociska a boli sme dojati... 😵
dr. nam dala papiere na odbery v 12tt a uzv u dr. Dankovcika, ze len on to robi v KE. a potom v 20 tt na morfologicky uzv. tak to prve mame 6.4. a to druhe nas objedna, ked prideme na odbery.

mm1
23. feb 2010

Svetluš, meň pas a fotoooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

evitkamalicka
23. feb 2010

jeeej super

retkvicka
23. feb 2010

ahooj sovicky, to som ja svetluska. uz s novym nickom 🙂

retkvicka
23. feb 2010

nepiste mi uz na svetlusku IPcky kocky moje.

h0blinka
23. feb 2010

no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sojka nasa tesime sa s tebou 🙂
smejko aj ty 😎 😎 jeeejda no vasu vlnu rozbehnutu asi nestihnem, pockam podovolenkovú sezonu 😝 😀 😝 😀

bola som cez obed kupit lilly 2 korytnacky 😀 😀 😀 som zveda co bude s nimi robit 😵

h0blinka
23. feb 2010

kde nasa retkvicka

h0blinka
23. feb 2010

dobre si to vymyslela retkovka 😀 😀 😀 😀
velmi sa bavim teraz 😀 😀

sloniiicek
23. feb 2010

caute kocky. 😀 co ma ohovarate? chi chi. nie este nesnazilkujeme, ale ked sa nahodou podari, tak nebudem proti. aj ked po nedeli nevieeem. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre