Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
23. feb 2010

retkvicka je pre nas s Jozkom vemi symbolicke. na stretku vam poviem 😵 . ale som rada, ze sa bavite. inak foto drobca sme netlacili. spravila na pani dr. fotku a ulozila v pc. vytlaci nam potom,ked bude viac obrazkov a bude vidno, ako malicke rastie 😵 .

sloniiicek
23. feb 2010

svetlus - a to sa da ulozit do pc fotku babatka?

mm1
23. feb 2010

🙂 no super svetluš... hlavne že vy ste ho videli..... 🙂

retkvicka
23. feb 2010

ano, dr. to vie.

mm1
23. feb 2010

dáva ti 8 tt? nejako inak to tu ráta.... a ešte vám to nakoniec víde na toho 10.10.2010..
ale aj 20.10.2010 je magický dátum 😀

retkvicka
23. feb 2010

🙂 no, rata to tu podla ms.....dnes mi akurat dr. hovorila, ze sa nemozme riadit mojou ms...ovulku som mala neskor, cize sme mladsi o 2 tt.....preto tu dava 8

veva1
23. feb 2010

Svdtlus nedavaj do pasu datum poslednej mrchy ale iny udaj a bude ti ho ukazovat podla dokiho

mm1
23. feb 2010

tak potom to vidím toho 20.10.2010 🙂 🙂 🙂 čo Jožko??????

veva1
23. feb 2010

Inac ked tak pocitam redkovka ja som na tej sv.foto videla ovulku nie tehu

retkvicka
23. feb 2010

uz som zmenila

mm1
23. feb 2010

no teraz je to zasa 3tt tak pekne sa ešte potráp, aby sme videli naozaj 6 tt

emily3
23. feb 2010

retkovka vitaj nova mamina 😀 teda druhy tyzden? tak to este nie si ani tehotna 😉

retkvicka
23. feb 2010

😀 😀 😀 uz, davala som februar miesto januara, hihihi

emily3
23. feb 2010

no super 😉

retkvicka
23. feb 2010

vevus, uz nepocitajme,bo nejak mi tp nemysli 😀 😀 . a Jozko bol dojaty a velmi sa tesi.

emily3
23. feb 2010

svetlus za chvilku budes mat pred tou 6 tropjku a budeme ti pocitat dni do porodu 😉 😀 veeeelmi sa s vami teeeesimeeee

retkvicka
23. feb 2010

jaj kocky, velmi mi pomahate. mam vas rada. a aj Jozko je rad, ze vas mam!!!!

lia
23. feb 2010

to je uuuuuzasnaaaaaaaaaaaaa sprava,uz som to aj manzelovi povedala .tak sa tesiiimmmmmm.to je neuveritelne krasne,ze po svadbe sa vam zadarilo.juuuujjjjjj,posielam maminke buducej pusinku
😵😵
svetlus,ja nenavidim schody,cely zivot z nich padam,mam normalne paniku ked vidim schody.bud som smatlava alebo ma neucili po schodoch chodit 😅
smejus,na to si veru pamatam,vtedy si bola tusim seknuta,nie??
aj ja som,ale mame tatinka,tak mi aspon s malou pomohol 🙂

mm1
23. feb 2010

no vidíš Svetluš, šikulka... tak a teraz budeme rátať 6, 16,26,36 a potom 6 dní do pôrodu a malý Svetlušiačik 🙂 😵

emily3
23. feb 2010

tak to je skvele ze ti manzel dovoli kamosky cez net 😉 😀
ked sme isli na tvoju svadbu, moj mmm bol stale v tom, ze si moja spoluziacka z vysky....az ked sme boli v kosiciach pochopil ze sa pozname z konika 😀 😀

mm1
23. feb 2010

a iné motto nebude???? opilstvo sa nehodí na tehuľku mamuľku 😉 😉 😉

retkvicka
23. feb 2010

diky lius 🙂 ..davaj bachana tie schody...inak smatlava je dobry vyraz 😀 😀 😀

retkvicka
23. feb 2010

nie, to motto sa mi paci
hihi emily, tak si ho osalila..ma mohol z nervov zgulovat 😀

retkvicka
23. feb 2010

sprava pre bersahku:

lufthansa úrestala strajkovAT..ZACNU LŮIETAT V STVRTOK!!!

trpezliva
23. feb 2010

Sveltuska, retkvicka, gratulujeeeem, len nestiham, som dosla akurat od zubarky, tesim sa velmi, velmi, potom napisem viac, mam tu aj Lilinu sesternicku. Veva mi poslala smsku, ked som bola v aute, to bola kraasna spravicka.
AJ ma policajti zastavili a som platila 20 eur pokutu 😠 😠 .
A super termin 20.10. 🙂

retkvicka
23. feb 2010

a co si úrekrocila rycglost kikuuus? 😀 😀 😀

retkvicka
23. feb 2010

neee..za to, ze si smskovala za volantom? 😀 😀 😀 😀

emily3
23. feb 2010

aj ja sa musim pochvalit 😉 ..Misko uz vie basnicku Padla hruska...sice to este nehovori cele ale uz polovicu vie..je taky rozkosny...natocila som ho..tak to potom niekde zavesim.a svetlus na tvoju pocest sme si urobili dnes babovku ( ja velmi nepeciem,nemam ani na to naradie, ani extra podmienky..) ale Misko mi pomahal miesat cesto...bolo vsade, len nie v hrnci....a babovka je skvela...mnam

evca35
23. feb 2010

Svetluška gratulujem, teším sa s tebou 🙂

Dankovčík je odborník na USG, aj keď prvý ti bude robiť dr. Muránska, ale už pri tomto USG sa dá vylúčiť Dawnov syndróm. Tiež som uňho bola. A na morfologický nech ťa hneď objednajú, inak sa tam nedostaneš.
A potom hneď na 30. týždeň na prietoky. Ešte stále chodíš k Melichovej?

veva1
23. feb 2010

ahojte,mame tu starkovcov tak sa mozem vyvalit. Ale najprv dovarit a do obchodu
ja neviem do kedy sa ma chcu drzat tie sopliska. Oci zpuchnute,nos zodraty a zapchaty,hlava bolava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre