Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
24. feb 2010

ahojte,

emily nechapem co sa muzovi nepacilo, ze tam nebol uvedeny??? ved si to pekne napisala a este ako slusne!! fakt som nevedela, ze si nedostala ziadny prispevok pri narodeni....... to je total nespravodlive.......!!

petruci - ja som kniho maniak a tak strasne vela citam, len obdobie ked maly zacal horsie spavat som necitala ale uz sa k tomu vraciam........... a mas prehlad aj o duo kocikoch? kamoska mi odporuca pils and teds......co myslis???
kika ty mas dvojkocik? ak ano aky?

na tie hovienka mam total nervy lebo my teraz vsetko hrabkame hrablickami.. no humus........

vevi a co rbite s maly vonku? lebo teraz ked neni sneh a nemoze ho hrabkat tak neviem cim ho mam zaujat okrem pozerania na bager??? 😀

svetlus, si si posunula tie tt ako som Ti radila, ci Ti to same skocilo?

aji ahoj po dllllllllllllllllhej dobe.

habbibi - konecne som videla v albume aj malu a fakt je krasavica modrooka.........a nechce sa mi verit, ze uz je taka velkacka.......... este si pamatam ako sme si pisavali, ked sa narodila skor a drobunka........

stankat - drzim palcule do prace......... ides hned na plny, alebo na polovicny uvazok? 😉

zuzkaprofant
24. feb 2010

smejko aku nozku ma tvoj malymyslm velkost topanocky

veva1
24. feb 2010

Tomo zaspal.

emily3
24. feb 2010

smejko..uz sme si to povedali...teda skor on s tou redaktorkou si vymenili par mailov....a prispevok pri narodeni som dostala ale ten nizky... 😒 ..takze vy teraz so svetluskou dostanete ten vyssi...to sa mi zda divne, ked mate dve deti relativne po sebe...vidis ked na tym rozmyslam, fdali ten prispevok na kocik a pre veci pre babo..a ked si pri prvom kupis a druhe mas do dvoch rokov, naco ti budu dva kociky? to by mohol byt prispevok na kazde druhe....no uz vela mudrujem...tvarim sa ze sa ucim, deti kooonecne spia a mne sa oci lepia....a citam ani neviem co...

veva1
24. feb 2010

Zuzi max. 22. tomo ma 26mesiacov a len teraz z nich vyrastol.

smejko1
24. feb 2010

zyzka = vcera sme kupili 22 (mame 21) a na zac. zimy bola 19-20

zuzkaprofant
24. feb 2010

emily to nie je tak ze 800eur dostanes pri kazdom babu od minuleho roka keby som ja terza bola tehu a babo sa mi narodi koncom roka tak mam zase 800eur ci nie

smejko1
24. feb 2010

emily - ale ja potrebujem 2kocik...... tak asi preto 😀 ale som presvedcena, z viacrodicky maju dostavat viac....... ved aj starsie deti z niecoho musia zit........!!!

veva1
24. feb 2010

Smejko jazdi na odrazadle,nosi si vonku stroje a nabera kamene,hadzeme kamene do potoka,sadime papeky,pozerame robotnikov,vymetame tel. automat

smejko1
24. feb 2010

aha - dakujem 😉 odrazadlo zatial iba doma........ 😉

veva1
24. feb 2010

No dnu mame auticko,vonku motorku. my sme takto minulu jar kupovali 22 a bola mu dobra az do zimy

emily3
24. feb 2010

zuzka dostanes len po tretie..teda prve tri..mna to minulo...ked som mala MAreka, vtedy schvalili pre prve dieta a ked sa narodil Misko o mesiac schavili na druhe, tretie..takze my sme ten prispevok nedostali...a rodicovsky prispevok je len na jedno dieta..teoreticky by som mohla dostavat este na Misko do troch rokov, ale teraz dostavam na Lucku...

veva uz ste vytiahli odrazadlo? Misko dostal pod stromcek od krsnych..tak mozem vytiahnut, ked je tak pekne...uz sa teeeesiiiiim na jar a teplo a svetlo..to budeme stale vylezeni vonku ..dufam...

emily3
24. feb 2010

zuzka velkost..24 26 su uz velke...Misko ma teraz 21-22 😉 Marek 5t rocny ma 29 a Monika 31 ale ona je taky drobec 😉

veva1
24. feb 2010

Tak my mame odrazadlo vonku cely rok,jazdil tomo aj po snehu

mm1
25. feb 2010

Ahojte babulky dobré ránko...

Zuzka 26 je veľké číslo.... Natálka má teraz 24 cm a aj to je už dosť, ale potrebuje 24.

Svetluška ako moja????

Smejko.... vraj ten dvojkočík čo spomínaš je dobrý, neviem.... kamoška chce nejaký dvojkočík teraz predávať, ak by si chcela info, môžem sa spýtať....

A my nemáme odrážadlo, nechceli sme na tom jazdiť, ale dostaneme od Svetlušky trojkolku, čo som si objednala z MMB. 😀

retkvicka
25. feb 2010

ahojte kocky, to je napinak ten hokej..... 😀

mm1
25. feb 2010

juj svetluš, že???? nevidím obraz len počúvam rádio 😀

retkvicka
25. feb 2010

kocky, citam, ze tu rozoberate tie prispevky. cize ako je to? my s prvym babenkom dostaneme ako?

retkvicka
25. feb 2010

ahoj magdi, kym som precitala, co ste vcera popisalo...

mm1
25. feb 2010

Svetluš vy veľký...... 🙂

Idem sadiť kvietky.... v kancli... vybrala som si dnešný deň, lebo šéfka tu nie je... 🙂

retkvicka
25. feb 2010

magduus, ale co to je velky? a materska je ako? prvy polrok kolko a potom ako? a este jedna otazka - rizikove - to je normalna PN?

retkvicka
25. feb 2010

sme taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kocky sme taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam........kurnik, toto tehulky nemozu kukat, sak to jaky stres 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
25. feb 2010

ahoj tehulka svetluska...matersku budes dostavat od nastupu na matersku..t.j od 34 tt alebo od 32tt ak nastupis skor, mala by ti ju vyplacat socialka, kedze si bola zamestnana a tym aj mas odvody do socialky viac ako 270dni pred nastupom na MD...suma sa myslim vypocitava z tvojho platu? ale to nie som si ista...to budes dostavat pol roka cca 26 tyzdnov...potom poziadas na urade rodiny...o rodicovsky prispevok.
ten velky prispevok dostanes pri narodeni babatka, vybavuje sa na urade rodiny..dostava ho kazda rodicka, len stym ak je to tvoje prve, druhe, tretie dieta dostanes ten vyssi a potom uz ten smiesny 4000Sk 😒 .

a posledna otazka ci je rizikove PN, tak asi ano, ale spytaj sa svojej dr.

len som vas chcela pozdravit, lebo dnes tu budem mat este dvoch synovcov, a musime trosku spacifikovat. byt..tak sa majte jrasne 😉

evitkamalicka
25. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

retkvicka
25. feb 2010

dik emily,ale som chcela vediet, kolko je ten vyssi.

mm1
25. feb 2010

Svetluš, malo by to byť 55 % z vymeriavacieho základu... ak si to dobre pamätám......

hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

ajka23
25. feb 2010

pridavam sa huraaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

jake sme my hokejistky 😀 😀

trpezliva
25. feb 2010

Ahote, fiha, to bol zapas...podarilo sa mi ho cely pozerat, Lili tento krat nemala sancu s rozpravkami 😝 ./ale uz kuka Maju a Johanku sme dali spinkat/. Uz sa tesim na sobotnajsie semifinale, muzik ide lyzovat, tak aspon nejaku zabavu budem mat. 😎
Hmm, svetlus, rizikove je normalna PNka, nebolo to vela peniazkov, uz si nepamatam presne. Najlepsie z celeho tehu je ten prispevok po narodeni 25 000 SK. 😵

trpezliva
25. feb 2010

ahoj ajka, pamatas ako sme sa stretli na Obchodnej na kave? To uz bolo dobre davno, aj tri roky..este som ani ja nebola tehu, tusim 😒 .
Lolka a na teba som si spomenula vcera ked som bezala na hradzi, ze ako si mi tam kocikovala Lilusku, kym ja som bezala. Aj to uz bolo skoro pred 2rokmi. ale ten cas letiiiii... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre