Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
23. mar 2010

kika - ta torticka je kraasna. 😀 skoda, ze neviem take pekne upiect. by som ti upiekla. ale ja sa torticky zatial len ucim robit. 😀

sloniiicek
23. mar 2010

zuzi. tak to tusim predavas male oblecenie. pre nas je to malicke. chi chi.

evitkamalicka
23. mar 2010

aj pre nas by to bolo malicke a kedze my budeme mat druhe dievcatko (aspon mm tak tvrdi), tak by sa nam to nehodilo

zuzkaprofant
23. mar 2010

v pohode dievcata ja som sa len chcela pochvalit 🙂)) ale nie som musela zredukovat satnik lebo uz to nemam kde davat aj pivnica je plna sfukovacich sackov 😀 😀

svetluska 🙂))

smejko1
23. mar 2010

no super svetlus - ked som cakala prve tak som si iez hocikedy vybehla na UTZ.. 😀 ale teraz to dako nejde a a tak sa iba vecer modlim, nech su drobci obaja zdravunki

svetlus - pod pupkom na 100% este nic nemas...... tesne nad lonovou kostou budes mat tvdrdi hrbolcek ( pri pupku su zatial vytlacene asi tvoje ine organy)

zuzka si sikula, ja som taky skrecok ze nic neviem vyhodit, aj ked to nenostim 5 rokov, proste stale cakam, ze schudnem a ze sa vrati moda haha

no idem ordinovat papa

chymenitta33
23. mar 2010

Ahojte maminky🙂

Ako sa máte? čo nové?
idem pokuki albumy aké su deturence, pamatate si na mna ešte? kedysi som tuki často ale terza nestíhačka som totálka, tak ani neviem čo sa pomenilo 😒
My stále kdesi lietame ked je teplo už, je to super. David mal dva roky teraz je šikovný kecá už je s ním srandy kopec 😀 😎
na jesen podebatujeme spolu ako kamky 😉

Ako to strašne letí vidíme len na tých deturencoch fakt---
🙂
Kukám nejaku postel dejvimu, lebo povedal že je velký on nebude spať v postielke 😉 moresy ako toto, ale aj tak sme mu chceli lebo on spinká už v cestovnej vo štvorci a ako nehc má svoju už....

emily3
23. mar 2010

Ahojte tehulky a mamulky 😉 , dnes som bola s detmi cely den vonku,...takze som ani netukla a nekukla na diplomovku az teraz..konecne deti zaspali..
zajtra idem s Luckou k doktorke na ockovanie, konecne,,a uz bude mat vymesacie 7mesiacov...to leti....

emily3
23. mar 2010

chymet ahoooj, priznam sa ze si ta velmi nepamatam, ale skvele ze mas babatko....a snazite sa o dalsie, nech sa vam to podari 😉

zuzkaprofant
23. mar 2010

smejko ja som tak 3 roky cakala ale som si povedala dost 1mech som darovala 1 vyhodila a jeden chcem predat 😀 to len moje a maleho som povytriedovala ze co tym lebo sa mi uz nikam nevoslo a teraz som mu nakupila dalsie jednu bednicku veci tak som teraz zehlila ked nasi to uvidia tak skolabuju ze co tak minam aj to co nemam ale co uz nekup ked to je za dobre ceny

takze po mojom malom sa oplati brat veci on velmi vela ;kamoska sa smiala ze ona v zivote co ma 25r nemala spolu tolko rifli ako moj ma na 3 mesaice 😀

inac smejko napr ja som teraz nasla riflovku ako sa toto leto bude nosit taka do pasa a uz som usetrila min 40eur takze niekedy sa oplati aj skreckovat 😀 😀

dievcata svokru mam tu tt a dalsie kg dole 🙂

loss
23. mar 2010

ahojte
tak akurat som dokoncila dalsiu seminárku a hura idem sa ucit na sobotnajsiu skusku 😒
dnes sme boli v poradni Miki uz vazi 5700g teda riadni papacik je nej uz gaga a smeje sa ozaj je zlatucka len zosuladit ich je hruza ale aspon ze o 18h obe spinkaju 😵
od septembra ide Nelluska do skolky
tak krasne snicky vsetkym 🙂

retkvicka
24. mar 2010

caute sojkule, kde ste? este spite, alebo uz ste s drobcami vonku?

evitkamalicka
24. mar 2010

ahojky,
ja nespim, ale ani vonku nemozem dnes ist kym nepride kurier, ma doniest postielku a golfky, tak pojdeme az potom

retkvicka
24. mar 2010

ahoj evitka, tak to sa urcite nevies dockat 🙂

evitkamalicka
24. mar 2010

to teda neviem, len kto vie kedy sa mu uraci

mm1
24. mar 2010

ahojte kočky, len vás pozdravím a zasa idem...... nebaví ma to tu..... :( nevidím vás, nemám fotky, nemám nič....

retkvicka
24. mar 2010

cau magdus. to nie novym konom. to tvojim prehliadacom. bolehlav mam dnes. ale nenormalny.

mm1
24. mar 2010

a čo s tým mám Svetluš robiť???? veď takto ma to tu vôbec nebaví. a pred tým som fičala v pohode

emily3
24. mar 2010

ahojte, boli sme vonku, potom som odlozila Miska u babky a s Luckou sme isli do poradne, ockovali ju...babatko moje, ale zvladla to skvele, teraz uvidime ake nasledky to bude mat...a utekala som domov, zobrala MOn, vyhodila ju na hudobke...a vecer ma koncert...teraz mam chvilku cas....potom pre Mareka a niekde zavesit deti a ist MOnike na koncert a vecer diplo a zajtra skuska 😝 😝 😝 ale uz predposledna...tak snad to spravim....verim tomu.. 😅

smejko1
24. mar 2010

ahojte,

emily jasne ze spravis........ nepamatam si, zeby si Ty nieco neurobila 😀

nas drobec ma od hlavicky po ritulku 5,6 cm a vraj sme prave zacali 13 tt a termin nam upresnil na 5 oktobra, tak mozno budeme este septembrovcatko.... no uvidime, ale aj tak som nespokojna.... dal mi len foto, neukazal mi ako sa drobcek hybe na obrazovke, tito nasi lekari to je jedna katastrofa....... ved pre mna ako pre maminku je kazde moje dietatko vzacne no nie??

zuzka - si sikula, mala by si aj mne skrinu prevetrat....... ja mam fakt milion veci, ale nosim tak 1%

maguska a co keby si si daky iny prehliadac natiahla do PC? alebo napis adminkam, ze co mas robit?

lia
24. mar 2010

ahojte,

po dlhom caser sa ozyvam.mame sa vcelku dobre,az na tu nasu choru Nellynku,caka ju v piatok posledna chemoterapia,tak dufam,ze to zvladne.teda ja dufam,ze to staci a zaberie to.
inak som hotovson,cely den na nohach,Leu si uzivam od rana do rana 😅 .keby uz prespala aspon v noci,ale to by som vela chcela,zeee??
nas caka ockovanie v pondelok,ja tam ani nejdem,lebo by som urcite revala viac nez mala.ako sa znasaju ockovanie??moze mat teplotu potom ciako reagovali vase deticky??davate aj octan??

emily3
24. mar 2010

smejko no iba pred vianocami som vyletela z dvoch skusok 😅 ...ale uz to para tlaci, spoluziacka urobila vycuc s tej knihy co ma 100 stran na 9stran..takze sa to da....
Monika mala dnes koncert, hrala prva a celkom pekne, len na komci sa trosku pomylila...a chalani boli s ocinom v jednom velkom zahradnictve a Marek soferoval velky bagera Misko sedel ma malom traktore a sa tam hral...tak mali zazitok.....
Lucku dnes ockovali,.bola statocna, plakala len ked ju pichala a hend sa ukludnila, len teraz vecer jej vybehla teplota....
lia dava sa proti teplote a studfeny obklad na pichance.....

lolka
25. mar 2010

dobre ranko 😉
emily, drzim palce, nech uz to mas za sebou 🙂
smejko, ja tiez skreckujem veci aj co nenosim....ze co ak si to niekedy dam, ale prdlajs, tak som si povedala, ze to "vsetko" vyhodim a bude miesto. vcera uz nieco putovalo do kosa 😀 no, musim, maly byt sa nenafukne 😖

my sme mali v utorok poradnu, meriame 55 cm a vazime 3930 gr, pekne papame a licka sa gulatia 😉
kuk 🙂

retkvicka
25. mar 2010

ahojte sojky, mlsam pizzovy rozok. mnam.
lolka, mala je rozkosnaa 🙂

evitkamalicka
25. mar 2010

ahojte....ja som mala ruske vajco

retkvicka
25. mar 2010

ahoj evitka..jooj, ty ma tak drazdis tymi ruskymi vajciami, mnam mnam..kam si chodis kupovat, ci si vyrabas sama doma? ale inak musim povedat, ze terajsie ruske vajcia uz nie su ako za mojich detskych cias..ked si spomeniem vtedy na lahodky..tak slina az po bradavky vidsi.....a pocujte, je rozdiel medzi ruskym vajcom a henry vajcom???

evitkamalicka
25. mar 2010

svetluska mame tu dole blizko baraku taku bageteriu a maju tam aj fajnove cerstve salatiky a vsetko mozne a teda su vynikajuce

retkvicka
25. mar 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝

lolka
25. mar 2010

ruske vajce som nejedla ani nepamatam 😀
svtlus, dik 😉

mm1
25. mar 2010

ahojte a už zasa idem,.....

retkvicka
25. mar 2010

lolka, evitke sa podakuj.......ja tiez slintam!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre