Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
12. nov 2008

co je kanonicke pravo??

nauka o rodine? tak to im mozes davat prakticke priklady zo svojho zivota 😉

strach z porodu? obrovskyyyyyyyyyyyyy,ale nejako to hadam dopadne,najhorsie je,ze neviem kedy to pride,keby som vedela presny den,tak sa na to zameriam,takto to moze byt kedykolvek...

cucuska
autor
12. nov 2008

na KOmenského, pobočka je v NR. no dosť o škole, ešte nie je sobota. Ste už zdraví?

emily3
12. nov 2008

cucus teraz mam skusku z kanonickeho p o manzelstve... da nam nejaky problem abudem ho musiet vyriesit.... 😨
moj manzel to iste " ty vacsny student, co z tohop budes mat." a tiez sa chystam na doktorat taky moj tajny sen...takze aj matersku by som si tak mala vypocitat aby mi to vyslo... 😀 este 3 roky na magisterske a potom 3 rok dr....to je 2 deti? 😉 😅

emily3
12. nov 2008

ok uz sme na stastie. starsi su v skolke skole a Misko mi teraz spi na rukach a dudluje 😅 ...
vcera sa tak detska spolu pekne hrali aj s Miskom...jasili sa a Miso vobec nezaostaval...musela som ich potom spacifikovat, lebo by nezaspali dorana 😀 😀 tena uz lieta ako eroplan, je to srandovne , taky maly drobcek a uz chodi, vyzera ako trpaslicek 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
12. nov 2008

aj jaj to tak rátam, kedy druhé baby 😀 😀 😀 😀 😀
petruc: neboj je to super, pre mňa to bol zážitok. V utorok mi trhali zub múdrosti a poviem ti: RAdŠEJ rodiť 😎

petruci6
12. nov 2008

😀 s tymi zubmi poznam,kazdy pol rok mi trosku vyrastie,raz na jednej strane raz na druhej ale vytrhnut si ich nedam,aj ked som tyzden opuchnuta 😀

cucuska
autor
12. nov 2008

my sme zas celú noc nespali. malej idú dva zuby takže sa stále budila a mrnčala . Nech jej to už všetko povylieza 😀 Koľko ich je? 20? no tak to ešte potrvá 😀

emily3
12. nov 2008

baby segra caka 5...a tvarili sa ze uz skoncili...a zase nevedela ze je tehu, malu este kojila a mala nepravidelne cykly a prvy test jej ukazal /. 😕 a uz je v 13tt. som zvedava co budu mat. ma 3 synov a 1dceru.

jaj, ked pozeram na tehulky aj ja cem 😀 😀

emily3
12. nov 2008

cucus tie zuby polezu este dlho. Monike sa teraz kyve jeden ale uz dlho...budeme to mat zaujimave, Misovi lezu prve a Monike uz druhe...a musim ich objednat zubarke...chodime tam ako na klavir 😒

cucuska
autor
12. nov 2008

emily asi som na tom ronako. Chýba mi bruško. I keď to bolo ťažké tehu, bruško mi veľmi chýba, a kd som poroila, chýbali mi pohyby, proste bruško bola moja úchylka

petruci6
12. nov 2008

v 13tt jej neukazal test //?? to co bolo za test?
antiku nepoznaju,ked uz chceli skoncit? 😀

ja chcem este jedno a koniec,nech neni mala rozmaznany jedinacik,lebo ako sa poznam,tak pri mne by bola 😅

bianca
12. nov 2008

ahojky

emily kokso 5 deti.To bude makacka.Ale ono to je asi nakoniec uz jedno ci 4 alebo 5

emily3
12. nov 2008

petruc nie v 13tt, zle som to napisala...prvy ked si robila jej neukazal..to este na naciatku a potom neskor jej ukazal jasne //..a teraz sa nam priznala, sice mi to povedal clovek co s mojou segrou nema nic spolocne 😒 , niekomu to povedali a ja osm sa to dozvedela cez 20tu osobu....
petruci jedno dieta je malo, nehliadac na financie. ked vidim nasich troch ako sa zabavia a drzia spolu a lubia sa a aj sa pohadaju. ucia sa medziludskym vztahom, podelit sa spolu sa hrat, mysliet aj na druheho a nie len na seba... 😉
veci nosia po sebe, hlavne tie babatkovske, ked pozerame fotky mame problem rozlisit ktori je ktori... 😀

petruci6
12. nov 2008

ved to,ze vecicky uz mame pokupene,tak vynosi aj druhe,len horsie to bude,ak bude chalan a ja mam vsetko ruzove a cerv kocik 😀

cucuska
autor
12. nov 2008

Petruc: keď kojíŠ je v hormónoch bordel, tak sa neni čomu čudovať, že až v 13tt 😀
5 detí je podľa mňa odvaha, ja chcem toľko, aby sme sa mali všetci dobre, takže aj mužovi zvýšia plat aj 5 😀 😀 😀 😀 zatial uvažujem o troch

emily3
12. nov 2008

petruci 😀 kocik neva ze je cerveny. Marek ked mal tak dva a videl ze Monika si skusa saty aj on chcel, a jeden den mi behal v satockach, tocil sa a bol z toho happy..a chcel este sponky do vlasov 😀 😀 😀 ale inac je riadny chlap. nedavno si robili modnu prehliadku a Mon ho navliekla do svojich siat 😀 ...srandisti...

a stymy vecami je rozdiel ci sa narodi v lete, v zime... 😒 , Mon je marcova, Marek septembrovi, takze letne veci co boli Mon dobre ako polrocne ( okrem toho ze som mala dve tazky satociek, co Marekovi nemohla dat) tak MArek mal polroka v zime a bol vacsi....

cucus my sme chceli : ja 4 manzel 3 = 7 😀 😀 ( ale nie...) ale nasa Mon vymysla ze chce este 7 surodencov 😨

bianca
12. nov 2008

ja som chela vzdy len dve ale teraz asi tri.Teda pokial nebudu robit problem koli cisarskemu

petruci6
12. nov 2008

tak mate co robit po zimnych dlhych veceroch, ze 7 deti 😅

cucuska
autor
12. nov 2008

baby obed je mňam mňam. 😀

ja mám tiež červený kočik< ale chcem ho predt na jar, už mám ja kupcu takže neviem čo.

petruci6
12. nov 2008

nerob chute,ja si spravim asi cestoviny so syrovo sunkovou omackou,to je rychle a jednoduche 😀

emily3
12. nov 2008

jej cucus idem aj ja rychlo zbuchat nejaky obed..Misulko sa zobudil a ja so m uz hhôladna...zase sedim pri pc a nic nerobim 😅

emily3
12. nov 2008

petrus porad recept na tie cestoviny...

cucuska
autor
12. nov 2008

aj ja už jem lebo mi tak vyhrávalo v žalúdku, že by som aj malú zobudila. Prádlo som vyvesila a zistila som, že je vonku kosa, brrr. ale konečne je zima, pôjdeme sa lyžovať. huraaaaa

petruci6
12. nov 2008

omacka je kupena hotova,takze som asi neporadila 😀

ale zvykla som rozpustit maslo, cesnak, do toho bambino syrcek, trosku hladkej muky s mliekom a omacka hotova

cucuska
autor
12. nov 2008

Emka ešte haja. spí od 9:30 - dospáva noc 😎 bambuľka a kedy ju dospím ja???? tak to teda neviem 😅
petruc - mňam aj to by som zvládla

petruci6
12. nov 2008

ja nevarim vobec,iba ked musim aj to nejake rychle 10min jedla,nemam rada statie nad hrncami,najem sa z vyparov a potom mi uz nechuti

cucuska
autor
12. nov 2008

petruc aj ja a preto odbieham k pc 😀

emily3
12. nov 2008

petruc som na tom podobne, nemam fantaziu na varanie... 😒 , ale manzel ten vie si vymyslat a take dobrotky nam vari 😀
cuc ja som zatial len vybrala veci z pracky a musim ich este zavesi...a poskladat to co tam viselo pred tym a uz tocim dalsiu pracku. chcem mat vsetko vyprane, ked pojdeme prec...
lyzovacka, no na to sa nase deti tesia, ale ked tu zase sneh nebude...tak nebudu ani vediet ako sneh vyzera 😨

petruci6
12. nov 2008

teraz uz ani nevydrzim dlho stat,lebo mi hned zacne tvrdnut brusko,ale uz to lehnenie doma ma nebavi 😒

bershka
12. nov 2008

čaute pipíšky. ako sa máte? mne je zase blivno. 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre