Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
17. feb 2009

Kika ty ty ty

petruci6
17. feb 2009

trpezliva neplas!!!!!!!!!!!ved chcu Sarinku 🙂

zuzkaprofant
17. feb 2009

ved citam v marcovkach tak bers isla zehlit nesal kika 😀 😀

vam poviem ze ja to mam tak za 2,5m ale maly sa mi od rana tak dako zasprajcoval do prabej strany ze na to tam dost boli ani habyt sa nemozem ta tu len sedim a hladkam brucho kym pojde pred na ine miesto si lazkat 😀

petruci6
17. feb 2009

ona je v marcovkach a my ju tu rodime??????? 😀 😀
no pekne pekne

zuzi skus sa prepolohovat,moja sa vzdy presunula na inu stranu

petruci6
17. feb 2009

bianca ako mam brat tie homeo ?

bianca
17. feb 2009

petru to ma koli tomu ze nas zanedbava 😀

inak ja beriem kazdu hodinu pod jazyk a za dva dni mam pokoj

petruci6
17. feb 2009

kazdu hodinu?? 😨 a kolko?
inak som citala,ze by sme si to nemali davat bez homeopata,tak ja neviem

zuzkaprofant
17. feb 2009

som sa bola sprchnut tak lepsie ale vam poviem ze brutalita 😀 😀 skusim sa potocit na fot lopte ci sa neposunie este

bianca
17. feb 2009

petru jedna tbl a jednu hodinnu.Ja som ich brala naraz s ricinusom a homeopaticka cez telefon povedala ze pokial ich budem brat s odstupom tak kludne mozem

petruci6
17. feb 2009

ja mam doma tiez este ricinus,len si to obcas zabudnem dat,tak to asi nema zmysel vobec
brala som 5guliciek rano a vecer

bianca
17. feb 2009

zuzi ja som malu nizko asi od 7 mesciaca som mala stale pocit ze mi vypadne a nemohla som vobec dlho stat lebo mi neskutocne tlacila do panvy.To boli bolesti no fuj

petru ak mas mliecko tak ricinus neber.

petruci6
17. feb 2009

preco?

emily3
17. feb 2009

Ahojte mamulky
kika ty nezbednica, este povedz ze rodim ja 😀 😀 😀 , dnes idem na kontrolu, na. dufam ze to bude ok, ale dnes rano mi bolo zle, neskoro som sa najedla, tak ma od hladu napinalo 😝 ...
u nas uz druhy den snezi, s detmi som isla k babke, maleho som dala na sanky a dosmykali sme sa az k nej, len mu sneh padal na licka, sedel tam ako pet penazi 😀 😀 a ty dvaja boli durch mokri...inac je celkom prijemne vonku.

petruci6
17. feb 2009

no ideme my von,lebo takto mi mrnci kazdych 20min,v kocari pospi aj 2hod

kubko
17. feb 2009

Caute bambulky, krasny sniezik nam napadol, dufam, ze sa nezacne topit a nebude z toho brecka, fuj.

emily3
17. feb 2009

Ahojte, uz som oficialne tehulka. babatko je velke na 12tt ma 48mm a bije mu srdiecko..a dostala som tehu knizku 😀 😀 😀

lolka
17. feb 2009

emily, gratulujem 🙂
bersh mi pisala na obed, este nerodiiiiii 😀 😀 😀 ale raz na nu dojde, nie ? 😵

petruci6
17. feb 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

emily3
17. feb 2009

dakujem velmisa tesim
lolka no urcite raz pride aj na berschku rad a bude musiet porodit 😉 , drzim palce 😀 😀 😀 😵

lante
17. feb 2009

Emily gratulujem 😉
Pozerám, že termín máš na moje narodeniny 😀

emily3
17. feb 2009

lante hej, podla konika, podla dr.este neviem lebo mi to an nenapisal do knizky a nedal mi foto z ultrazvuku 😒 , ale drobceka som videla, bol dole hlavou a bilo srdiecko tak som spokojna... 😀 😀 a mozjo sa narodi toho na ten termin ( moje deti su terminove..tak jevelka pravdepodobnost ze rano odprevadim d eto do skoly a skolky a maleho dam k babke a ja pobezim do porodnice 😀 😀 😀 😀 😀

lante Michal je pekne meno, u nas si ho sice vybojoval manzel ale uz sa mi paci 😀

petruci6
17. feb 2009

emily a meno pre dalsie babo uz mate?

emily3
17. feb 2009

jasne, bude to Lucia 😉 ( teraz vyberam mena ja a chlapcenske nemame a ani netrebe dufam)

petruci6
17. feb 2009

😀 s chalanom sa nerata?
lucka je pekne 🙂 nechcela si nieco na M?

emily3
17. feb 2009

no manzel stale rype aby sme to neporusili, ale ja som chcela Moniku a Luciu este pred svadbou...ale do septembra je casu dost ( ale aj tak ma nepresvedci...chcem Luciu )

bianca
17. feb 2009

emily tak 3 zacinaju na M a teraz das Lucinku 😀 ?

emily3
17. feb 2009

hej , manzel je na L tak mi to schvalil 😀 ( vola sa Ladislav 😉 )

petruci6
17. feb 2009

😀 ved ty ju porodis,tak jej daj meno ake chces
ja som sa tiez nikoho nepytala 😀
akurat,ked to bude chalan budes to mat tazke s Luciou 😅

emily3
17. feb 2009

a este to bude chlapec a dalsie M, zeby Melichar??? 😅

petruci6
17. feb 2009

maros,martin,marian,..............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre