Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
18. feb 2009

stani a varis kazdy den alebo davas do chladnicky?Ja som zvedava co bude robit ked jej dam sladke.uz teraz mi pri cokolade skace do usmevu

stankatt
18. feb 2009

zuzi no neviem male tusim je to nekoro. 😒 idealne je 18 -26 tt

stankatt
18. feb 2009

bius davam do chladnicky aj mrazaku 🙂 Inak ked nas vidi papat tak mlaskoce jedna radost, dam ovocie a partizan.... jej lyzicku nedas do pusy 😀

stankatt
18. feb 2009

mala vstava tak idem... cao

emily3
18. feb 2009

zuzka nie je, mne robil 3d v 31tt a vsetko pekne videli

zuzkaprofant
18. feb 2009

tak potom pojdem ked je dobre vidiet nasho chustika ale v noci ma nazlostil som si nevedela najst polohu v kuse bol tam kde ja som si lahla 😀 tak som dnes nervna nevyspata bud svokra chrape, alebo moj martin a aj maly kope celu noc

bianca
18. feb 2009

stani no lebo ja som uvarila a uvazujem ci to mozem dat malej aj na treti den.Asi skusim ten mrazak aby som nemusal varit v piatok pol zemiaku

zuzi uz len 10 tt a potom to vypukne.Az potom to bude maras 😀

zuzkaprofant
18. feb 2009

sa tesim popravde by som najradcej ten cas prespala 😀

bianca
18. feb 2009

zuzi verim.Ja som stale zjednavala s Bohom 😀

trpezliva
18. feb 2009

nemate skusenosti s kastraciu psa? ideme dat emila vykastrovat...asap..teda as soon as possible. 🤐

zuzkaprofant
18. feb 2009

moja svagrina dala svojho psa vykastrovat ale trtka aj tak vsetko a kazdu rit aj mackovsku oblizuje je ako teply 😀

cucuska
autor
18. feb 2009

ahojte, no baby ja vá ale flákam, čo máte nového a ako sa máte tehulky a mamulky 😉

habibi78
18. feb 2009

čaute baby... no mne dnes konečne lekárka dala antibiotiká, po takmer 2 týždnoch trápenia sa.... 😠
inak, Sofii ide siedmy zub, tak sa teším, to už bude hrýzť všetko okolo..... 😀
zuzu, 3D v 30 tt..... to tam bude bábo narvanééééééééééééééééééé...... ale chod, uvidíš alebo nie.... 😀

trpezliva
18. feb 2009

hej, baby, ktora z vas otehotnela hned po kyrete?? napiste babam do temy kyretaz, potrebuju povzbudit. 😵 😵

trpezliva
18. feb 2009

pamatate si baby na klementinu??? ma dvojtyzdnovu Zofiu. 🙂
a kde ste vsetky?

stankatt
18. feb 2009

Kikus bludim po konovi... inak kolko je tu smutnych osudov.... by jeden neveril... ☹

bianca
18. feb 2009

stanka ja som vcera revala nad jednou temou ako kon

stankatt
18. feb 2009

par krat som si aj ja poplakala.

lucim
19. feb 2009

dobre rankoooo 🙂
zuzka ty uz 30tt? fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha, super, uz len chvilku ... 🙂
ja som dnes v polcase, jup. 😀
habibi a zaberaju atb? uz je ti lepsie?
petruci ako malinka, uz to zmizlo?
stanka, ako bolo u vasich? 😉
bershka no co jeeeeee????
biani kuk. 😎
trpezlivka emilko to ako znasa? uz je kastrovany? ja mam len sterilizovanu macku.

lucim
19. feb 2009

ozaj, deckaaaaa, ja mam dnes oslavny den, som presne v polcase, 20+0 tt, hurrraaaaaa 😀

evitkamalicka
19. feb 2009

Dobre ranko

lucim tak super ze uz si v polovicke

lucim
19. feb 2009

evitka ahooooj, ja som s toho nejaka tesiva . ako sa mate? ako sa ma Adamko? co uz viete?

stankatt
19. feb 2009

ahojte... Lucim bolo fajn
Mala ma dnes 38,5 teplotu ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 teraz spinka, uvidim potom. Nic jej ine neni, iba ta teplota. Asi zubky 😠 😠 😠 😠 😠 Malinka moja....

stankatt
19. feb 2009

no spinkala 10min, chuda moje. Asi to budu tie zubky. ☹ ☹ ☹ ☹ To bude den.... 😝

trpezliva
19. feb 2009

hallo, zase tu je mrtvo..asi sa vsetky venujete ratolestiam..mala by som si brat priklad. ale lili konecne spi na teraske, tak ja mam oddych. vyvencila som zatial emila /aj s vysielackou keby daco/.
stanka, neviem ci zo zubou byva taka vysoka teplota..my mavame max.37.8.

evitkamalicka
19. feb 2009

lucim mame sa super, Adamko sa vie pretacat a uz sa dviha do sedu a co nevidiet budeme mat spodny zubok, uz ho citit ked mu prejdem po dasienku, ale este nie je prerezany

petruci6
19. feb 2009

ahojte,
lucim gratulujem k polcasu 🙂 😵 😵
uz jej to mizne,ale trosku este ma na hlavicke

dnes sme boli na merani uska uz po 2x a zasa jej ho nevedeli namerat ☹ este o mesiac to skusia znovu a potom sa uz musime objednat do BA

evitkamalicka
19. feb 2009

petru a na co chodite merat uska?

bershka
19. feb 2009

brý deň. hlásim sa ešte ako kotná hrošica.... ☹ a ani nevypadáme, že by sme chceli ísť von v najbližších dňoch.... 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre