Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
11. mar 2009

emily, pred nami je park, kde su altanky, tam sa da aj opekat a deti mozu pobehovat /skakat cez ohnisko:/, tak ked bude pekne pocko, mozme byt vonku a ked skarede tak u nas doma. sa tu vseetky zmestime. len potom co tu zostane ako po tornade..ale to nevadi, zvladnem to. sa tesim, este u nas nikdy nebolo tolko babatiek.
alebo mzome ist k plodnym tigrom....kto ma zaujem? 😀 😝
luci, skoda, dufam, ze stretko budete mat o tyzden skor. ale kebyze ten datum viacerym nevyhovuje, tak mozme inokedy sa stretnut. hlavne aby tu bola aj smejko. 🙂
emily, chod urcite letekcy do kosic! teraz su hrozne lacne letenky. kukni. od 12tej tusim kazdy den je happy hour na skyeurope;.

emily3
11. mar 2009

tak to skusim a mozem letiet aj v 6mesiaci tehu? fuuu to je pre mna velka neznama

a kika tak mozme pri tebe, pripadne s polovickami, a opekacky maju nasi radi 😉 😀

trpezliva
11. mar 2009

emily, jasneeeee.....to bude super, klobasku, slaninku si dame....mnaaam.a moze sa aj emil vybehat a dojest zbytky... 😝 a na let sa neboj, budes to mat lepsie ako smradlavym vlakom neviem ako dlho cestovat.

petruci6
11. mar 2009

baby letecky sa da ist iba do 5mes
emily ja si myslim,ze svetluskyne prsty to neboli,aqle nieco ine tvojho muza 😀 😀 😀

zuzkaprofant
11. mar 2009

petru mne sa zda ze sa da ist az do 7m kamoska tak lieta z nemecka na sk a je vtakom istom mesaci ako ja 😀 😀

petruci6
11. mar 2009

ale to uz musi mat papier od gyndosa,ze je ok

zuzkaprofant
11. mar 2009

no to neviem ze od nej nic nechceli je pavda ze na nej ani nevidno ze je tehu 😀 😀

emily3
11. mar 2009

petruci 😀 😀 😀
s tym lietadlom este uvidim ako sa budem citit, a mohla som sa to spytat dr. v pondelok som tam bola..no samo ze ked som tam nemam otazky a potom sa vynoria, ked je neskoro.

petruci6
11. mar 2009

v takom neskorsom stadiu si to uz nevezmu na zodpovednost,keby bol predcasny porod vo vzduchu
zistovala som,ked som chcela v lete na dovcu

veva1
11. mar 2009

ahojte stretko 30.5 beriem a moze byt aj na stanici 😵

petruci6
11. mar 2009

kde? 😅

stankatt
11. mar 2009

tak 30teho, pisem si 🙂

lucim
11. mar 2009

u mmna to zatial vyzera, ze by som mohla stihnut obe stretka 😉

cucuska
autor
11. mar 2009

Ahojte vospolok. dlho som tu nebola ale ja naozaj neviem kde mi hlava stojí 😖 je toho naozaj veľa 😅

bershka
11. mar 2009

ahojte kočky. koľko trvá popôrodná depka?? ☹

bershka
11. mar 2009

čítam, že by mala vymiznúť do 12. dňa po pôrode. ja som už 17. deň a hrmoce mi na plné obrátky 😔 😔 😔 😔

cucuska
autor
11. mar 2009

no neviem koľko trvá ale u každého je to individuálne, ale už čoskoro ti prejde verim tomu. a prečo ti hrmoce???

bershka
11. mar 2009

jaj cucuš, riešime bývanie už dva roky. nikam sme sa nehli, zrazu sme sa do toho pustili a ja mám výčitky svedomia. pocity, že maličkú nemám rada tak ako by som mala mať. takisto manžela... a jedno s druhým. som si myslela, že po pôrode budem plná nadšenia s malej, z novej situácie, ale hovno hovno zlatá rybka.... 😔 😔 😔

lolka
11. mar 2009

kikus, stretko ? super, uz sa tesim. ale ja by som brala aj tie plodne tigreeeeeeee 😀 😀
u teba to bude fajn, mas vela miesta a mozno dovediem aj stvornohu kamosku pre emila 😵

bershik, nedepkuj, pls. 🙂 ved Sarinka je zdravucka, papa mliecko, mas ludi okolo seba 😵

bershka
11. mar 2009

lolka: veď práve. mám ľudí okolo seba 😀 😀 😀 až moc

sloniiicek
11. mar 2009

caute kocky. ako? co to tu citam o stretavke? 😉

sloniiicek
11. mar 2009

jeej lucim, ty si priblizne v takom termine ako ja. 🙂 ja som mala 6.7., mozno sa narodi, tak ako moja 14.7., bolo by to super, keby sme mali dalsieho kamosa v tomto termine. 🙂 inak uz mame presne o rok starsiu kamosku. 😀

bianca
11. mar 2009

bersch ja som som mala depku asi mesiac

inak dnes som nasla to co som chcela cele tehu kupit

http://www.chacha-hracky.cz/detail.php?zbozi=62...

sloniiicek
11. mar 2009

no my tam toho 30. zatial nic nemame. 🙂 a toho 24. teiz vyhovuje

sloniiicek
11. mar 2009

bianca - neviem, ci tento pristroj si nekupovala aj smejko.

sloniiicek
11. mar 2009

inak baby, mam novinku od nedele uz sedime. sice len par sekund az minut. kym sa nezacneme tahat za hrackami. ale uz to dokaze sama. 😀 jupiiiii. a vcera sme boli na klbikoch a este stale nemame vyvinute jadierka. ☹ ale doktor povedal, ze zatial je to ok. ostatne ma pekne vyvinute, len tie jadierka nam chybaju. a mame este prist na kontrolu. ale ze ju nemusim vobec obmedzovat.

bianca
11. mar 2009

sloni Matka ja sikulka. 😵

petruci6
12. mar 2009

bersh,tak sa zbal a chod nachvilu k vasim,zmenis vzduch a mama ti s malou pomoze 😉

svetluska.p
12. mar 2009

ahoj babule. bershik, co je s tebou? neupadaj...

bianca
12. mar 2009

decka o 10:40 nam drze palce.Ideme pichat nausnice

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre