Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
1. apr 2009

Petru mala jaka kocanda 😉

lucim
1. apr 2009

stanka ahaaaaaa, uz chapem ... tak ja budem cely den na konikovi a sem tam vybavim recept a semtam predam escapelle 🙂

lucim
1. apr 2009

peti dettol nestipe ... ale alkohol je ucinnejsi .... do zajtra by sa to mohlo stiahnut ...

stankatt
1. apr 2009

Luci sa mas.... len odpocivaj.... kym sa da 😀 Uz sa oteplilo, mozme behnut na nejaku terasu.... teda uz by ich mohli aj rozlozit...

petruci6
1. apr 2009

tak som to zakrikla,spala iba 15min a doteraz som ju uspavala 😝 chuda moje,dufam,ze sa uz nezobudi tak skoro

aj ja uz cakam terasy,ked si budem moct sadnut aj na kavicku,teraz sa neda nikam ist s kocikom

emily3
1. apr 2009

Ahojte dnes sme to uspesne zvladli..Monika mala skusky zo spevu a ja vecr koncert. stvrdli sme na ZUSke do vecera. ale nezaspala som.
( si som nastupila trocha neskor)ale potom to slo. idem uz spat, uz ledva existujem. dobru nocku

stankatt
2. apr 2009

Ahojte 🙂
Emily ty si neni rodina so supermanom? Ja som ustata, len ked citam, co vsetko stihas... 🙂 😀

emily3
2. apr 2009

stanka ahoj nie niesom rodina so supernom aj kegby som rada bola jaj....ale nevladzem dens sa mi nic nechce robit, vegetujem, po takom narocnom dni relax...

sloniiicek
2. apr 2009

ahojte babule. tak nasa martinka sa zacina nacahovat za hrackami. najskor natiahne jednu rucicku a nozicku skrci a potom druhu rucicku a druhu nozicku skrci. je strasne zlata. asi nam zacne konecne ochvilu lozit. a obcas ju to prevrati na chrbatik. a s tym zadockom ako hybe. je krasne na nu pozerat. 😀

trpezliva
3. apr 2009

ahojte,uz ani neviem komu som pisala do IPcka ohladom mojho mimomaternicoveho tehu.tak lekar dnes nevidel na ultrazvuku absolutne nic! maternica je prazda, ale ani na vajickovode, vajecnikoch nic nenasiel. ze vraj to vyzera na velmi skore tehu, tak 13/14dpo by som mohla byt, preto tie velmi nizke hodnoty hcg.ale mozno ma len nechcel vystrasit. lebo mne to uz meska tyzden, takze to vobec nevychadza, ale kedze kojim, tak je mozne, ze ovulka bola velmi neskoro. teraz musim doma cakat, ze co bude, ci sa dutinka objavi, hcg stupne, pridu krce, v tom pripade musim utekat do nemocnice, cim skor na laparku, aby som nekrvacala do brucha.
no proste same stresy, ja uz tri dni nespim, hlavne som sa stresovlaa kvoli tomu, ze pjdem do nemocky a lili zostane sama doma s manzelom. ona je hrozne zavisla na kojeni, bez toho nezaspi ani cez den, no a v noci k nej musim vstat aj 5x a kojit, inac place. ☹
tak zatial som na tom takto, budem veeelmi potrebovat, aby ste mi drzali palce, o 10dni mam ist na sono a krv, pokial dovtedt nepridu krce a krvacanie.
inac hcg som mala v utorok 53 a dnes 328. hovori vam to daco? az od 1000 jevidno tehotenstvo v maternici.
lia, ty si mala tusim take nizke hodnoty, vsak?
pekny slnecny den vam prajem. a keby som mala nejake novinky, tak sa urcite ozvem. teraz tu mam aj sestru s jasminkou, tak sme s nimi pocas dna.

stankatt
3. apr 2009

ahojte. Kikus drzim palceky

smejko1
3. apr 2009

kikuska - dufam, ze o 10 dni budem moct blahozelat ...... verim, ze to je len skore tehu a vsetko bude OK.... tfuj tfuj tfuj......

lolka
3. apr 2009

kika, siiiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzim palce, aby to bol len plany poplach a o par dni ti doktor potvrdi normalne tehotenstvo 😵

petruci6
3. apr 2009

coze?? aj kika je tehu?? 😕 😅
to ti pekne stupa HCG,neboj,je to len skore tehu
ani mne najprv dr v 5tt nic nevidel a ked sme prisli o 2tt uz bolo aj srdiecko,az sa cudoval,ze co tak rychlo,ked tam predtym nic nebolo

drzime palce

baby to ste uz vazne rozbehli druhe kolo??? nestiiiiiiiiiham 😀

lolka
3. apr 2009

caf petru 🙂 ty nestiiiiiiiihas ??? a co potom ja? 😅

stankatt
3. apr 2009

lily kde ste boli lyzovat?

lolka
3. apr 2009

stanka, bola to Kubinska Hola 🙂 bolo tam uuuuuuzasne 😉

mm1
3. apr 2009

ahojky dievčatá....

lolka
3. apr 2009

ahoj magdi, ako sa mate ? natalka je uz velka kocka 😉

mm1
3. apr 2009

no veru Peti, a pomaly chce chodiť sama, dnes sme prešli okolo celého domu, ani do kočíka spať nechcela. ešte sa ma síce drží, ale už to dlho trvat nebude...
no a čo ty moja? ako sa darí????

lolka
3. apr 2009

šikulka mala 😉
poslem IP

mm1
3. apr 2009

Oki, čakám

lucim
4. apr 2009

dobre ranko, ja vas dnes zdravim z prace, mam dnes pohotovost, tak sem budem asi cely den nakukat.
kika moooc drzim palceky, hcg ti pekne stupa, tak verim, ze najblizsie na sone uz vacok najdete. 😉

stankatt
4. apr 2009

ahojte... Tak Luci makas? 🙂 Do kedy?
Loly vyzeralo to tam super.....

lucim
4. apr 2009

stani, do 22, uz len 4,5 hodiny 😉

emily3
5. apr 2009

Ahojte mamulky, tehulky zienky
kika silno na teba myslim a dufam ze to bude v pohode a male sa hra na partizana, inac moze byt ze ovulku si mala neskor, ja som teraz mala tiez, tyzden mi meskalo a test mi ukazal / a o tyzden boli dve...a vyzera ze babo je asi o ten tyzden mensie...drzkaj sa a nestresuj, lekari niekedy vedia vyplasit a zbytocne. 😉

trpezliva
6. apr 2009

dobre ranko.
este zijem. 🙂 emily, dik, za optimisticku spravu. ja tiez nechapem, ze ked je to mimomat., tak preco ma nic neboli, nekrvacam a tak..klop/klop, snad to takto aj zostane. mam ist az buduci utorok k lekarovi, dovtedy sa zbaaaznim, bude to dlhy tyzden. furt sa len pozorujem, ked ma nieco pichne vpravo, tak uz chcem pomaly utekat do nemocnice. neviem ci to budem vediet rozoznat, normalne tehu bolesti brucha vs.krvacanie z mimomaternicoveho. lebo ze vraj tam je kazda minuta dolezita.
no nic, nejako uz bude.
je vonku krasne pocko, boli sme vcera pozriet preteky z Devina do BA. manzel bezal, ja som len kricala dotohoooo..no a Liluska to cele prespala. od dnes chcem zacat chodit s lili aj na ihrisko, neviem preco ma to doteraz nenapadlo, ved ona by sa uz aj v piesku pekne pohrajkala. v sobotu ma 1.rocik, tak chystam velku oslavu, zatial len rodinnu, babatkovsku sme presunuli na dalsi vikend. emily,adka,baby s detickami, vsetky ste vitane! ked bude vyrobena pozvanka, poslem, zatial si rezervujte buduci sobotu a napiste mi do IP, kto by mohol alebo nemohol prist.

trpezliva
6. apr 2009

a nie len maminy, aj lolka, lia,atd. samozrejme aj vyyyy ste vitane. sorry 🙂

stankatt
6. apr 2009

ahojte 🙂 Tak nam sa uz druhy krat podarilo nepapat v noci 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 Dostla 2x dudu a spala az do 6,00 a teraz spinka zas- uz asi 30 min... som ju unudila- musela som zehlit... a uz sme asi hore 😝

petruci6
6. apr 2009

ahojte,my mame zasa opacny problem,vobec mi nespi,ani cez den ani v noci
v noci sa len mrvi a toci hlavku doprava,dolava ale neplace,cez den chce byt stale hore
v kociku uz tiez nevydrzi a na sportak je este skoro 😒

baby co je dobre na potnicky? zasa sa mi vyhadzala,teda myslim,ze su to potnicky,aj ked ju vobec neobliekam teplo,ani ju nezakryvam vonku,ona ma strasne citlivu pokozku,hned sa povyhadzuje ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre