Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

magic08
28. máj 2009

to mi neodporucal moj lekar, ale v nemocnici kde mi robili kyret
no mas pravdu, ze je to 2,5 mesiaca skoro 3, ale som mala zatial este len 1 mrchu, cakam druhu, tak potom asi zacneme, no dufam, ze to tentokrat pojde tak rychlo ako prvykrat ale teraz uz uspesne

magic08
28. máj 2009

dakujem krasna

loss
28. máj 2009

baby takze my nemame akciu doktor povedal ze pockame do dalsieho stvrtku a mam prist rano na 7h ak akcia nebude idem na kyret ☹

bianca
28. máj 2009

ahoj

losssssssss to mi je luto ze ta tak vystresoval ale este je cas.

lia
28. máj 2009

lossik,nestresuj sa ,babo mohlo byt pocate neskor,este tt mas cas a to by uz malo byt vidiet.
je mi to luto,ze ta tak nalakal ☹

emily3
28. máj 2009

loss to co ti nahovara??? babatku treba dat cas a nie strasit, to je pristup, aj kiku plasili ze ma mimomaternicove a pod..a nakoniec je vsetko ok. hlavne nemysli na to zle, babatko moze byt mensie a akcia zacne neskor. drzim ti palce aby si nestratila babatko ( tych lekarov by som niekedy niekam kopla 😠 😠

petruci6
28. máj 2009

loss mne ukazal akciu az v 10tt,dovtedy nic,tak len klud,je to este skoro 😉

lia
28. máj 2009

ved aj ja kurnik 😠 😠 idu mi vsetci na nervy 😠 😠 😠
emily,aka si zlatunka tehulka 😵 😵 😵 aj si opeknela 😵 😵 😵

emily3
28. máj 2009

dik lia, viaceri mi hovoria ze teho mi pristane asi preto som skoro stale tehu 😅 😉

lia
28. máj 2009

no ale fakt emily 😀
lossik,aj ja si myslim,ze to je skoro,kedy tam ides teraz??skor ako za presny tt ani nechod

bianca
28. máj 2009

a mozno je len slepoch slepy.Ty lekari su niekedy fakt ako hoviadka.Oni si vobec neuvedomuju co pustia z ...

emily3
28. máj 2009

bola som dnes s chalanmi v obchode, Marekovi kupoit nejake tenisky a sadale na leto..no co ti dvaja robili...Miso tam lietal, a ked som ho vzala na ruky ma zacal capat..( to nikdy nerobil expert) a potom sa valal po zemi.MArek jacal ze si chce nechat obude tenisky a tiez behal po celom obchode...jak z divych vajec 😠 a potom dom a Miso len krical po Marekovi..no kriza

bianca
28. máj 2009

emily mas to vesele

lia
28. máj 2009

no parada emily 🙄 😅 😀

loss
28. máj 2009

juj ste zlate mam ist vo stvrtok uz mam prist aj s vecami 😢

lia
28. máj 2009

co mu hrabeeeee??????

emily3
28. máj 2009

loss a ake bolo velke?
moje babatko je o tyzden mensie, takze som bola na zaciatku 8tt na kontrole a povedal ze sme tak na prelome 6 - 7tt..tak to nevzdavaj. 😉

lia
28. máj 2009

to je fakt podpora 😠 😠

lia
28. máj 2009

nemozes to vzdat lossik,jednej znamej sa ukazalo srdiecko az v 7-8tt,ty sa pekne modli za minnie a ked bude zdrave,urcite tam srdiecko bude 😉

bianca
28. máj 2009

ja tiez verim ze tam bude.Budem na Vas mysliet.

petruci6
28. máj 2009

loss to co je za blbost,ze s vecami? to ti neda ani 2t na akciu???vymen lekara!!!!!!!!!!!ved ti mozno zoberie zive babatko!!

petruci6
28. máj 2009

prave sme papali prvu mrkvicku a velmi jej chutila 😵

loss
28. máj 2009

ja to nevzdavam verim tej blske ze to tiez nevzda a akcia bude

lia
28. máj 2009

iba mrkvicku petru??kocik paradny 😉

petruci6
28. máj 2009

to je dobre 😉

lia
28. máj 2009

jasne,ze bude lossik 😵

trpezliva
28. máj 2009

to co citam....to je blboooost.....loss, co mas za lekara? nie ze by ti moji boli lepsi, ale v 7tt este nemusi bit srdiecko. ja som v 7tt nemala ani bublinku! tiez som sa dva tyzdne plasila, ze to bude urcite MA alebo mimomaternicove...urcite to vo stvrtok dopadne dobre a uvidis fazulku, krasnu a zivu. jaaaj, neznasam ani ja tych nasich lekarov. moja mi volala a do telefonu vravela, ze to bude mimomaternicove, tak si viete predstavit ako som sa citila, ked som zlozila mobil 😠 .
no idem kupat, dnes som bola cely den mimo.
mne to je jedno, ak chcete mozeme ist aj na Kuchajdu, ale v Poluse bude tiez MDD Jojky. 🙄
tak este mame den aby sme sa dohodli. 🙂
inac mozme ist aj sem do Liscieho udolia, len to maju mimo vsetky blavacky, a ked bude kosa, tak sa tu fakt neda co robit. skor som za nejake miesto, kde sa da aj v pripade zleho pocka schovat.
este ma napadol Strkovec, ale tam bude tiez hlava na hlave. Na Zeleznej tiez..a ine napady nemam.

petruci6
28. máj 2009

kupila som jej biohamanek mrkvu s ryzou a viac jej to chutilo ako kasicky a pritom tie su sladke a toto bolo bez chuti,ble
nechapem,nejaka je opacna 😀

ten kocik som kupila len na teraz,lebo v nasom sportaku je este stratena,tak ten necham na zimu,ma aj velke nafukovacie kolesa,co mam odskusane po snehu a inych terenoch a tento bude len na teraz a mozem na nu aj vidiet,lebo ma prehadzovatelnu ruckuä

ty si uz poskulovala po kocikoch? 🙂

lia
28. máj 2009

paradny termin sme si vybrali 🙄

petruci6
28. máj 2009

nejako vam to nevyslo aj s tym pocasim ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre