Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
6. jún 2009

smeji super uces 😉 a Damienko je zlatucky 😉

loss
6. jún 2009

caute zlaticka
tak dnes som zvladla 2skusky este 3 a mam pauzu do jesene 😵

cucuska
autor
7. jún 2009

loss gratulujem, ja tento tt končim v utorok jedna a v sobotu druhá a poooookooooj a prázdniny 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tešim

smeji si kočka a peffiš účes a Damienko je krasny

lante, zajtra rodíme 😀 😀 😀 😀

lante
7. jún 2009

tak, tak Cucuš

už mám za sebou prvú dávku liekov

potm o 19-prvý glycerímnový čípok o 20-druhý o 6 ráno tretí a o 5:15 druhú dávku liekov. Potom mi dajú kanilu + infúziu a zabandážujú nohy

petruci6
7. jún 2009

lante to ti naco davaju tolko liekov?
zabandazovat nohy?? 😕 😕

drzime paluchy na zajtra,budeme na vas silno mysliet a tesime sa na Miska 😵

stankatt
7. jún 2009

lante budeme na vas myslietttttttttttttttttttt 😉 drzime palceky 😉

cucuska
autor
7. jún 2009

Lante budem na Vás hneď myslieť od rńa som s myšlienkami s tebou takže do TOHO 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
7. jún 2009

lante drzim ti palce aby vsetko dobre dobre dopadlo drzte sa 😉

petruci6
8. jún 2009

LANTE DRZ SA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 🙂

trpezliva
8. jún 2009

ahojte, prisla som v tom najlepsom, Lante, drzime ti aj mi vellllmi, vellllmi palce!!! uz budes mat uzlicek kazdu chvilu na svete.
smejko,presvihla som tvoje narodky,tak dodatocne vsetko najlepsie! prajem ti minimalne dalsie tri take krasne babatka ako je tvoj Damienko. 🙂 .ja sa k 30nickam pridavam tiez tento rok, to bude placu..ale nie, ved 30ka je najkrajsi vek 😎 .
moj muzik ma v den stretka preteky, tak pojdeme s nim, ale nejako to uz zvladneme, aby sme vas dosli kuknut.a kde sa to stretavate? to uz je o 2tyzdne...
inac sa mame dobre, len akosik nic nestiham, konika uz vobec nie. Liluska je taka sikovna, stale sa jej venujem, skladame kocky, staviame veze, navliekame kruzky a pod. no a ked sa da, tak ideme von, lebo doma bysom sa zblaznila. brusko mi posledny tyzden tak narastlo, teraz uz vyzeram ako tehula, nie ako mamina, ktorej ani po roku nesplaslo brusko po porode. ved akurat rozmyslam, ake plavky budem nosit... 😕

smejko1
8. jún 2009

lante - dufam, ze uz mozem blahozelat...... cmukyyyyyyyyy

a vsetky co este nemate 30sat cakam trpezlivo v klube 😉

dik baby za pochvalu, teiz som spokojna, ze som ostrihana, ale asi si to dam este skratit, lebo sa to neupravue tak lahko ako by sa to malo...... ale to je uz detail

dnes sme papali cukynu a mnam mnam

pekny dnik vsetkym.......
stanka tentokrat pridete??

veva1
8. jún 2009

ahojjky ,lante sa este neozvala?

svetluska.p
8. jún 2009

ahoj babule, co s lante? nic nove?
smejik, kikus, hihi, ze tridsiatnicky. ja toto leto oslavim 32 😀 . ale fakt super vek. nemam pocit, ze starnem 😀 😀 😀 .

stankatt
8. jún 2009

svetls ja v lete 31 😀 , co to tu vedieme? 😀

petruci6
8. jún 2009

stale nic nove? baby kto ma na nu cislo?

emily3
8. jún 2009

Ahojte Lante ako? uz mas maleho urcite pri sebe.... 😉 😀

pridavam sa do klubu 30cok...minuly rok som prekrocila tuto magicku hranicu 😉 ...s manzelom nam nedochadza ze sme taky " stari" 😅

dnes som doma so vsetkymi troma, bola som s nimi u dr...kriza...Mrek je taky tvrdohlavy chalan, cely cas cakal kym pride nanho rad a podom vobec nechcel spolupracovat... 😠 a zase vsetky.
Monike sme urobili izbu aby jej tam chalani neliezli a nerboili bordel, ale oni su tam vareni peceni...
musim uz zase nieco demoluju

emily3
8. jún 2009

stretko je toho 20.6.? kde a o kolkej?

lolka
8. jún 2009

smejko, ja ta o par dni s tou 30 dobehnem, neboj 😉
emily, myslim, ze toho 20. ostava, ale viac neviem... 😅

smejko1
8. jún 2009

lolka, no ved uz bolo na case, aby si ma dobehla 😉

20siateho okolo stvrtej...... aby sme boli vyspinkani....... hihi a dufam, ze bude pekne a tak to dame do auparku aby sa dalo ist aj do sadu janka krala 😉

cucuska
autor
8. jún 2009

Ahojte Takže odkaz od LANTE :

Mišiačik sa narodil o 13:50 s mierami 53 cm a 3510g 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evitkamalicka
8. jún 2009

gratuluacia 😵

cucuska
autor
8. jún 2009

a ja že tu nikto nie je 😀

veva1
8. jún 2009

ahojte
ja v zimme 31 😀 a pripadam si straaasne mlada 😀

emily3
8. jún 2009

lante gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem malemu valibukovi 😀 😀 , tak prajem skore zotavenie maminke a maly Misko vitaj na svete.... 😀 😀 😀

smejko1
8. jún 2009

lante blahozelam ku misiacikovi...... nech a mu dari cely zivot a nech je zdravunkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉
dnes je krasny dnik same super spravicky

zuzkaprofant
8. jún 2009

gratulujem lante

emily3
8. jún 2009

smejko velmi dobre vyzeras na tych fotkach 😀 😀 , taka super mamina, a maly vyzera dobry sinter... 😉 ma take huncucke oci 😉 😀
zuzka ako sa mate?

smejko1
8. jún 2009

dakujem emilly .... robim co sa da 😀

zuzka........ tvoj maly ma uz mesiac...... ja nechapem aku rychlost naberie ten cas, ked mame deticky....... lebo ked som sa snazila otehotniet tak sa cas vliekol a teraz pri damienkovi letiiiiiiii

vedvies
8. jún 2009

ahojte babenky,
lante srdecne gratulujeme, juuuj musi to byt krasny pocit mat to uz za sebou. Nech je Mišiačik zdravučký a maminka rýchlo vo forme 😵 cmuki

stankatt
9. jún 2009

lante gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre