Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
10. aug 2009

kika tam sa neda predavat, to vzdy najeka firma, nam chodia letaky kedy su tam, ale v podstate stale tam niekto je, tak ked budu dam ti vediet, a zvdy majunieco ine, niekedy tam kupim pre deti: ponozky, pyzama, nejake tricka...alebo pre muza a tak a niekedy nic..

so starymi vecmi pre babo je potom dobre v materskom centre, robievaju sa burzy, a tam predavaju mamicky...v karlovke mate klbko, myslim ze je oproti kostolu na druhej strane za tym masierom, v tej skolke...a aj v dubravke mame centrum a robievaju burzy..tak ti mozem dat vediet alebo pozry na nete...MC Macko, Mc Klbko.... 😉

inac ja mam tiez tolko fusakov a overalov, ze neviem co s tym, a diek....asi tiez navstivim nejaku burzu ako predavajuca 😉

lia
10. aug 2009

odkial mas stare fusaky kika?? 😅
my sme boli na morfe kikus,ale moc to teda nebolo vidno,teda ak porovnam s tebou,tie crty neboli tak vidiet,nevadi,za tri tt 3D 😵

trpezliva
10. aug 2009

jaaj, lia, my sme odkladisko detskych veci..uz som kopu oblecka rozdala/tie co este moja mama schovavala po nas styroch/a tie fusaky som tiez podostavala..preco, mas zaujem?? 😀 😀
mozno my budeme tiez take, ze budeme odkladat detske veci pre nase vnucata 😝 .
emily, dik, skusim sa tam spytat..ale podla mna o tie fusaky nikto ani nezakopne. ja som mala asi 5 periniek, tie uz som rozdala..
inac ten overal by som od teba aj kupila..ten co si mi minule ponukala. ved to budem mat na tri mesiace, tak naco kupovat novy.

lia
10. aug 2009

dakujem,dakujem 😀
ja asi nebudem,budem poucena od teba 😀
perinky kde maju pekne??a ja vobec neviem,ci treba fusak aj do kocika,aj do autosedacky??

trpezliva
10. aug 2009

lia, aky futuristicky kocik ste vybrali..podla mna o 20rokov bude stale "in". a mas to overene, ze sa v nom dobre manevruje v snehu? to bol nas hlavny problem s tymto ciernym kocikom, ze ledva som ho v snehu tlacila...na to su lepsie nafukovacie kolesa..aj do mesta, tam su hrozne chodniky.

lia
10. aug 2009

ano kikus,vsetko overene,inak by som ho nechcela

trpezliva
10. aug 2009

lia, no neviem, ja som perinku nepouzila ani raz. a fusak chcem kupit taky uni, do kocika aj do sedacky. k tomu kociku nie je fusak alebo nanoznik?
a zavinovacku uz mas?? 😀 tu som ja tiez nepouzivala..najradsej som mala lili len tak na rukach. ale v noci sme jej zavazovali ruky do tej "kazajky" , ta sa mi velmi osvedcila. nie ze ma nahlasite. 😝 😀 ale smejko moze potvrdit, ze aj ich damianko lepsie spal, ked nemal volne ruky.

trpezliva
10. aug 2009

http://www.kiddopotamus.com/p_swad.php tak tuto "kazajku" mame doma 😅

lia
10. aug 2009

je,jeden do vanicky,druhy do sportaku.ale ten do vanicky bude asi dlhy do autosedacky,ze??
do akej kazajky??ved do perinky,nie??
a uz mas kosik??
jaj,sak si pridala,idem kuk

lia
10. aug 2009

nefunguje ten link

emily3
10. aug 2009

kika ja ti ho poziciam, nemusis minat peniaze...je to na chvilu, prpredavat som ho nechcela, kedze to misko dostal od krstnych. 😉

petruci6
10. aug 2009

caute tehulky,

lia ja som mala do kociku klasicky fusak aj tak som este malej obliekla aj overal,zakryla dekou a nanoznikom a do auto sedacky som kupila toto
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

lia
10. aug 2009

cau peti,
co je u teba nanoznik??

petruci6
10. aug 2009

lia nechcem ta odradzat od kocika,ale kika ma pravdu,tie kolesa nevyzeraju na sneh
kamoska ma PP skate,ma rovnake kolesa ako ten tvoj a mala problem chodit so mnou v zime von
zapadavala a ludia jej museli pomahat 😒
najlepsie su nafukovacie velke kolesa

trpezliva
10. aug 2009

liaaa..nanoznik je to co sa pripina na kocik...je to nepremokave a neviem ako ti to dalej opisat. 🙂

lia
10. aug 2009

taka staci do autosedacky??sak je to drahe jak slak,kebyze viem,ze sa donho zmesti aj v 11 mesiacoch a celu dalsiu zimu,tak kupim,maju super,kozusinove do auto sed.,stoja tak okolo 30eur

trpezliva
10. aug 2009

to mas len na pol roka co dala petru link.
ja tiez neviem co pre zimne novorodeniatko. preto je lepsie rodit na jar a v lete. 😎
emily, dik za ponuku. tak aspon nejake "pozicovne" ti dam...a neboj, dame na ten overalcek pozor..

lia
10. aug 2009

ved chapem kikus na sportovom,ale na vanicke??
petru,my sme uz rozhodnuti a ked budu traktory padat,aj tak budeme doma.znama ho ma a je s nim nad mieru spokojnateraz bude rok co ho ma,takze prezili uz aj tu hnusnu zimu.a sesterka mi hovorila,ze sa jej lepsie islo ako mojej sesterke s mutsy velkymi nafukovacimi kolesami 😅
a predavacka nam povedala,ze uz s nim niekto bol aj na gerlachu 😅
tak ten tvoj overal stoji podobne

trpezliva
10. aug 2009

ktory overal?? ved moj je zadarmo 🙂 .
ja som mala na kociku Jane aj taky kryt..maju to vsetky vanicky...v lete som to nepouzivala, len ked bolo zle pocko. a este si zozen taky plast na kocik, do snehu sa ti do zide..aj do dazda..ja som tooolko krat kocikovala v dazdi, len aby mi mala spala. 😎

emily3
10. aug 2009

kika tak za studensku pecat ho poziciam 😉 😀

lia
10. aug 2009

mne to vyhovuje kikuššš,ja som rada,do jari budeme po sestonedeli vyskerene😉

trpezliva
10. aug 2009

no emily, ty si z lacneho kraja. 🙂 ale ved nejako sa dohodneme. co potrebujes este pre lucku??

petruci6
10. aug 2009

lia nanoznik som mala aj na vanicke
kuk sem
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

petruci6
10. aug 2009
emily3
10. aug 2009

kika prosim ta, mam vsetko, nerob si starosti, fakt...este som ti ho nepozicala 😉 ...to potom budeme riesit ked to bude aktualne

petruci6
10. aug 2009

emily a nebude lucinke luto,ze vsetci surodenci su na M a ona na L? 🙂

emily3
10. aug 2009

petruci, ale myslim ze nie..moja svagrina je tiez tak, vsetkych surodencov maju na M a ona je na A..a nevadi jej to...a keby to nasej vadilo, tak povieme ze je po ockovi, ktory je na L 😉 ( a apropo nechcem sa zas velmi opicit po manzelovej babke, ktora mala 4 deti a vsetky na M 😅 )

petruci6
10. aug 2009

tak to manzel zachrani 😉

lia
10. aug 2009

petru som myslela kika 😉
to mame ku kociku,su tam nejake dva plaste,aj sietka
petru,ani to tvoje sa mi neda otvorit

lia
10. aug 2009

aha,uz mi to ide
telefonovala som,preto som bola mimo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre