Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
13. nov 2009

veva, no ved preto. 🙂
Lili zas najradsej diriguje Emila..sadni, uz aj, pod sem...chudak pes, nema od nej pokoja..
ozaj, smejko este raz dik za bublifuk aj lopticku, teraz su to jej naj hracky../bublifuk uz skoro dva krat vypila...fuj/

vedvies
13. nov 2009

veva aj moja 1.dcera a teda jedina 😀

sloniiicek
13. nov 2009

vedvies - ale 14.7. ako Martinka. ta ma zase vtedy termin. 🙂

kika a smejko - ani my nemozeme tento utorok. tiez skrz ten sviatok, ale na dalsi tyzden kludne s nami ratajte. 🙂

sloniiicek
13. nov 2009

jej kika my sme bublifuk nedostali. 🙂 ale lopticku tiez hadze rada. 😀

veva1
13. nov 2009

pozerala som teraz fotocky z oslavy. Mamky mate nadherne deturence 😵
martinka je cely ocko
a nasa frajerocka je stale rozkosnejsia

veva1
13. nov 2009

no dobru noc,idem sa vystriet,tomo prestal spat na obed tak som vecer vzdy k.o

sloniiicek
13. nov 2009

veva - no, dakujeeem. :-/ ale nie. 😀

smejko1
14. nov 2009

adi = bublifuk dodame 😀 mate ho odlozeny

zuzkaprofant
14. nov 2009

cafte doevcata no ako aka bola oslava kde je foto

liuska aj ty by si uz mohla dat dake foto brusinka 😉

svetluska.p
14. nov 2009

kocky, kde su fotky z oslavy? aj ja chcem vidiet 🙂.

svetluska.p
14. nov 2009

ahoj sojky, kde ste setky ked potrebuje s vami konzultovat veci????? pocujte, mate skusenosti s DUPHASTONOM? ide o to, ze:
vo februari 2009 sme vysadili HAK a tuzime po mimi. lenze sa nedari. do jula som mala ukazkove kramy. vzdy 12.teho v mesiaci. v auguste nedosli. boli sme happy, ale test negat. nakoniec mi museli vyvolat kramy a odvtedy ficim na vyvolavackach kazdy mesiac. min. tyzden som bola na krv - na hormony. vcera som po vysledky sla. vysledok - vsetky hormony potrebne na otehotnenie mam niiizke niiizke. cize som dostala duphaston na 3 mesiace. a tu potrebujem vase skusenosti - pomohol? ako ste sa citili pri uzivani? pribrali ste? dohodli sme sa s dr., ze ak nezaberie duphaston, spravi mi laparku. neviem. dufam, ze zaberie. oooch kde ste? od vcera som ako na ihlach......

svetluska.p
14. nov 2009

setky spite? my sme dnes boli u kamaratov na kolaudacii bytu. som objedena. beriem ATB, tak som nepila. Jozko spi, tak som nakukla, ze tu budete a popiseme nieco. z roboty sa uz pisat vobec neda. loguju nam net a internetovanie pocas prac. doby, nesuvisiace z robotou sa berie ako zavazne porusenie discipliny. takze aj preto som uz na konovi menej. teda skoro vobec.....

lia
15. nov 2009

svetlus,ja som nebrala duphaston,treba vyskusat a uvidi doky ake budes mat hodnoty po liecbe.davaju to na otehotnenie,tak dufam,ze ti zaberie.ja som brala clostylbegyt,za mesiac som mala na sebe 5kg vody,ktoru mam doteraz.kebyze by som hned neotehotnela,tak voda by zmizla.ale to ma netrapi,voda by sa mala raz vytratit,hlavne,ze bude coskoro bambulka 😉
velmi si prajem,aby vam to vyslo svetlusik 🙂

vedvies
16. nov 2009

svetlusik, ja som tiez duphaston nebrala, takze ti neporadim 😒
ja mam teraz na udrzanie plodu utrogestan a po nom som teda ako ovalena mechom, ale zacala som ho davat zo spodu a je to lepsie

pise sa v letaku, ze sa z neho pribera? to by tam mohlo byt - skusim nieco najst na nete a potom ti napisem oki?

juj tak velmi vam to prajem - bolo by to super, keby sme spolu tehulkovali 😀

lolka
16. nov 2009

ahoj svetlus, v tomto ti bohuzial neporadim 😒 ja som duphaston nebrala, na udrzanie plodu mi dala doki Utrogestan.
drzim palce, nech ti to pomoze, upravi sa cyklus a mozete opat snazilkovat 😉

evitkamalicka
16. nov 2009

ahoj kocky, ako sa mate?
dala som svoj vytvor do sutaze, tak ak chcete, poslite mi hlas, ale musite byt zaregistrovane, vopred dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...

vedvies
16. nov 2009

lolka a mala si na yaciatku tehu nejake problemy?

vedvies
16. nov 2009

svetlusik, googlila som duphaston a priberianie, ale nenasla som ziadne prispevky, ze by sa z toho priberalo. Nasla som iba Clostylbegyt a z toho sa pribera, resp. zadrzuje vodu v tele, ktora odide po porode 🙂

lia
16. nov 2009

evit,som zaregistrovana a ako sa hlasuje??tam je len pridanie komentaru

svetluska.p
16. nov 2009

ahoj sojky, dik za odpovede. uvidime. hned ako dostanem, nasadim. dufam, ze nebudem ako baloooon.....

evitkamalicka
16. nov 2009

lia pod obrazkom su take hviezdicky ze pridaj hlas

loss
16. nov 2009

svetlus cauky

tak ja som brala Dufaspon musim ta sklamat mne nezabral a podstupila som laparku po nej som otehotnela po 2mesiacoch ked som otehotnela jedla som Dufaspon do 20tt a vidis Nelly ma 18mesiacov,a ozaj ja som pribrala ale podla mna je to indivindi.
no drzim palce nech tebe zaberie
evitka si sikula 🙂 🙂 🙂 🙂
kocky v piatok a sobotu mam skusky myslite na mna 😉 ucim sa ako o zivot

petruci6
16. nov 2009

svetlus ja som brala duphaston az po tom co som otehotnela na udrzanie plodu
vlastne teraz som si spomenula,ze som ho brala aj rok predtym vraj na upravu cyklu,lebo som mala kramy kedy sa im chcelo,ale malo to presne opacny ucinnok,dostala som ich a nevedeli skoncit,mesiac,dva,tak som to vtedy vysadila uplne,ale s lindulou som ich brala prve 3mes,potom uz nie

ved uvidis ako tvoje telo zareaguje,kazda sme ina,mozno tebe pomoze 😉

petruci6
16. nov 2009

evit krasna torta,vlastna vyroba??tusim si objednam u teba tortu aj pre lindulu 😉

evitkamalicka
16. nov 2009

petru ano vlastna vyroba, peciem na objednavku 😉

petruci6
16. nov 2009

hlas pridany 😉 ako casto sa da hlasovat?dokedy je sutaz?

evitkamalicka
16. nov 2009

jaaaj, ozaj uz nemusite posielat hlasy bo zmenili pravidla a nakoniec vitazne torty bude vyberat sponzor sutaze 😠

petruci6
16. nov 2009

mozes mi poslat svoj email?poslem ti predstavu o nasej torticke k 1 rociku a pozries sa na to? 😅

petruci6
16. nov 2009

svina sponzor 😠

evitkamalicka
16. nov 2009

mas IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre