Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
18. jan 2010

hej, nezapru sa ze su sestricky

loss
18. jan 2010

veru
ked ti vidim ze 11tt ale zase budes mat vecsi rozdiel ako j a

petruci6
18. jan 2010

loss Miuska je naaaaaaadherna,krasna velka babulka,ale podoba sa mi aj na teba,viac ako Nelly 😉

petruci6
18. jan 2010

magdus a co ma s tymi prstekmi Natalka?to ako prislo z nicoho nic? nechapem to,predtym to bolo ok? 😔

veva1
19. jan 2010

ranko
mam tu mamu,obed na sporaku ,este sa umyt a veget do 10 😵

zuzkaprofant
19. jan 2010

cafte veva neposles maminu aj ku nam 😀

veva1
19. jan 2010

no je tu tak zriedka ,tak budem asi egoistka 😀

h0blinka
19. jan 2010

jezkove huslisky, lossik aj ty?
gratulujem, drzkajte sa, uzi si opat tie krasne chvile s babatkom 😀 😀 😀
su ako vajce k vajcu s nellynkou 😉

svetluska.p
19. jan 2010

ta de ste sojky? gulujete sa?

lius, ako zvladas mamickovske povinnosti? mne sa sniiivalo, ze lavou zadnou 😎 .

cucuska
autor
19. jan 2010

ahojte, dnessme s Emkou stavali snehuliaka bola zábava
losssik no ako si zvykáte ????

loss
19. jan 2010

ccucus je to teda dost ozaj som na pokraji ci to zvladnem ☹

teuska
19. jan 2010

Lossik, neviem ci som uz gratulovala, ale radsej dvakrat ako vobec, no nie? 😅 Takze gratulujem a prajem vela zdravia a pohody.

No babenky ja som sa prave vratila z poradne a este som bola aj na rodicku. Ucitelka mi malu vychvalila, az som sa cudovala, ze ci o mojom dietati rozprava. Ale asi sa bala, ze jej tam predcasne porodim. 😅

Doktor mi povedal, ze sa pomaly otvaram a maly sa otocil KP. Tak som z toho trosku zmatena. Snad to ale este nejaky ten tyzden vydrzim. Najradsej aspon dva.

loss
19. jan 2010

teuska dakujem

hobli jeeej ty si tu nebola 100 rokov ako sa mas?

cucuska
autor
19. jan 2010

llossik to sa dá dohromady, neviem ti to povedať z vlastnej skúsenosti ale verím tomu že sa to dá dohromady🙂 držímVám palce 😀

lia
19. jan 2010

lossik,vydrz to,to je to hnusne sestonedelie,je to strasna zataz pre zenu.drzim palce,nech to vsewtci pomahaju ako vedia.
ja si neviem predstavit,ze niekedy budem aj upratovat,varit a to vsetko,co k tomu patri 😅
svetlus,konci mi sestonedelie a uz vsetka ta slabost a strach konecne odchadza.uz aj mala zacina spinkavat viac,tak sa tesim,ale bojim sa ,ze predcasne,klop,klop,klop.
a ty sa mi mas ako svetlusik??za chvilku budes pod cepcom 😉 😵 😵

babulky,ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

veva1
19. jan 2010

lius 😵 normalne este citim vsetky tie pocity 😵 som pozrela na tomiho a plakala stastim 😵 ale to aj teraz niekedy sa tak rozcitim ked ho pozorujem. Milujem ked sa daco hra a pri tom si hovori,alebo ked kaka na zachde a som oproti a vyklada a vyklada,sama otazka odpved a dalsia 😵
no casom budes aj upratovat a varit,tak si este vychutnavaj,kym je okolie trpezlive a tolerantne 😉

lolka
19. jan 2010

juuuj, ked Vas tak citam, tak sa veeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim na Vikinku 😉 do 3 tyzdnov uz bude s nami 😉

lius, tak super, ze sa to zlepsuje, zvykate si na seba a aj na novy rezim 😵
veva, maly tomino musi byt paradny 😵 svokra mi vravela, ze sa muzovi, ked bol maly jazyk nezastavil - fuuurt kecal a same otazky, tak som zvedava po kom nasa mala bude 😅

lossik, drz sa, urcite to mas teraz tazke 😅

teus, teraz sa ti maly otocil KP ? dohovor mu, nech nevymysla a pekne sa otoci hlavickou dole 😀

smejko1
19. jan 2010

ahojte, to je krasne Vas citat.....

lossik - mia sa velmi podoba na sestricku 😉 je uzasna

lia mala je krasna a ja som mala prve 3 mesiace pani co mi chodila upratovat....... bola som total nemozna...... a potom z nicoho nic som odrazu zacala stihat aj sama a prestala som ju volat........

tiez som stastna a mam pocit, ze si viac a viac uzivam maleho..... je mi luto, zien co si nemozu matersku vychutnavat tak dlho........ dnes som sa k malemu tulila, ked spinkal a len som to tak vonala a hladkala jeho jemne vlasky...........

loli - si velmi mudra tehulka, uzivas si cas co este mas posledny krat v zivote len sama pre seba, lebo podla mna pre deti budeme zit a dychat az do smrti aj keby mali 100 rokov 😉

adi - neviem ako si si to vybavila, ale uznavam, ze mas idealneho manzela.......

svetluska - je OK ze depkujes, ked len par dni, to sa da prezit........ ja som depkovala asi pol roka pred svadbou. ale to je o inom........... takze hlavu hore a uzivaj si........ 😉

hobli - super Ta tu vidiet, aj ja planujem otehotniet, az bude mat dami viac ako 2 roky, zda sa mi to idealne 😉

kika - ja som tiez zabudla, tak dodatocne vsetko naj naj naj a hlavne nech Ti tvoje 2 slniecka robia radost

vevi - ip

lolka
19. jan 2010

smejko, dakujeeeeeem za pochvalu, snazim sa si to este vychutnavat 😀

veva1
19. jan 2010

loli len vychutnavaj .Aj taku malickost,ze berem kabelku a idem 😀

sloniiicek
20. jan 2010

jeje, vidite, ja som tiez zabudla napisat kike. tak aj ja sa pripajam k dodatocnym gratulantom. a hlavne nech ti tvoje babulky robia len a len radost. 🙂

sloniiicek
20. jan 2010

kika - mate naaadherne fotecky. 🙂 a pohladnica je super. 🙂

loss - ty si tie fotky asi zamenila. urcite si nam podstrcila 2x nellynkinu fotku. 🙂 chi chi. ale nie. faaakt sa straaasne moc podobaju. 🙂

lia - mala je rozkosna.

trpezliva
20. jan 2010

Ahojte, aj ja sa pridavam do klubu najstastnejsich mamiciek na svete 🙂 🙂 🙂 .
Lia, som rada, ze uz je vsetko ok a stresy opadli. Aj pocko je celkom dobre na kocikovanie, aspon mi chodime von aj 2x denne, sice sa trapime, kym sa naobliekame vsetky 3, ale potom vonku uz je super. Postavili pri nas velikansky penis zo snehu, tak sa tam chodime kukat 😝 .
SLonik, tak v piatok vas cakame, dufam, ze to plati 🙂 .
Lolka, idem dnes do mesta s Johankou, nebudes doma, ze by si zbehla na chvilku? 😕

trpezliva
20. jan 2010

ozaj a ja uz chodim behat 😵 😵

trpezliva
20. jan 2010

lossik, suhlasim.ako keby si mala doma dvojicky 🙂 🙂 . Nie ako tie moje bambulky, kazda vyzera ze ma ineho ocka 😀 .

svetluska.p
20. jan 2010

caute sojky
kikus, tym penisom si ma rozosmiala 😀 😀

sloniiicek
20. jan 2010

kika zatial to plati. aj my sa na vas tesiiiiiiiimeeeeeee. 🙂 dufam, ze netokrat mi martinka nezablokuje telefon a popripade ti budem moct zavolat. nie ako naposledy, ked sme isli do materskeho centra. a inak mam ti zavolat, kedy prideme priblizne? pridete nas cakat na zastavku, alebo mam prist rovno k vam?

sloniiicek
20. jan 2010

Dnes mame spiaci ranny rekord. Martinka sa zobudila o 9.h rano. 🙂

teuska
20. jan 2010

caute baule 😀
Jaj Svetluska uz sa ti to blizi 😉 🙂

Lolka ja mam pocit, ze sa maly otocil niekedy okolo Silvestra, asi prudko oslavoval. Dohovaram mu, ale aj doktor povedal, ze uz sa asi nic neda robit. Len sa teraz bojim aby ma nenechali rodit prirodzene. Radsej chcem cisarsky, ked uz to takto dopadlo.

Babulky s dvama malymi detickami, ja vas normalne obdivujem. A hoci sa na maleho velmi tesim, obcas mam aj strach ako to vsetko zvladnem. 😕 Pri malej som mala pol roka sialeny chaos vsade.

loss
20. jan 2010

ahojte
tak tato noc bola 100krat lepsia spinkali sme celkom dobre ale bola u mna maminka a tak sme sa podelili 😵
dnes som bola vybrat stehy
no a ozaj sa strasne podobaju takze ocko ich neodskriepi
teraz vsetci spinkaju tak mam trochu volno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre