Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
25. jan 2010

evit som 😀

svetlus mne prislo a dnes som ti poslala aj odpoved postou,tak daj vediet ci prislo potom 😀 😉

sloniiicek
25. jan 2010

lolka - krasna fotecka v profile. inak fakt uz sa ti to blizi. uz sa tesime na dalsiu kamoskuuuu. 🙂

silvia - vitaj medzi nami. 🙂

svetluska.p
25. jan 2010

tak kde ste sojky? neviem sa dnes sustredit na robotu.

h0blinka
25. jan 2010

sojka, ty sa sustred na sobotu 😀 😀

jdu domov dnes som nic rozumne nestihla 😝

lolka
25. jan 2010

petruuuuuu, a to cooooo citam ??? ty teda robis soky - ale prijemne !! .....ha a ze nebude mat Linduska surodenca, aj ked nie o 9 mesiacov, ale mozno o 1rok alebo o 2 😵 😵
svetlus, paradne si to napisala - "frajeris s otcom malej" 😀 😀 😀

dnes som bola v poradni, tak krcok uz makne, pripravuje sa. stale som zavreta, ale doki vravel, ze na prenasanie to nevidi. buduci tyzden by som to uz kludne brala 🙂 a mozno bude aj tento tyzden - ked bude spl mesiaca 😀

petruci6
25. jan 2010

loli ani teraz ani o rok ani o dva,jedno mi staci 😉

to je dobre,ze nebudes prenasat,ja som bola aj v 40tt zavreta na 100 zamkov 😀

lolka
25. jan 2010

petru, nikdy nehovor nikdy !!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
som rada, ze sa uz telo "pripravuje", nerada by som prenasala 😅

loss
25. jan 2010

jej petru takze zeby dalsia dvojmaminka?
a tak ako pise Kika aj my sme si davali pozor a uz ma Mia 11dni 😀
Svetlus 5dni jeeej to je nieco tesim sa s tebou aj mne si poslala svadobne?
no ja nic nestiham ked neplace Nelly tak Mia boze 2male deturence ja ozaj narocne
Evit a co ty ako sa drzis?
Loli uz sa to krati ja som rodila v 39tt 😵

petruci6
25. jan 2010

loli v tomto som si ista,ze staci 🙂

loss nie nebudem,to len mi hapruju hormony

petruci6
25. jan 2010

loli a uz mas tasku pobalenu?vsetky vecicky pokupene? 😵

loss
25. jan 2010

petru ja som tiez isla po antikoncepciu a ani vo sne by som nepovedala ze som tehu dala by som ruku do ohna ze nie som a Miuska mala 6tt 😀

petruci6
25. jan 2010

ja som uz 63Dc,pred 11dnami som bola na vyvolavacku,robil mi aj USG nic nevidel,pichol a este furt cakaaaaaaaaaam a nic

zuzkaprofant
25. jan 2010

cafte petru ja teiz cakam dnes mam chute ze zozerem aj slona mm som poslala ist objednat pizzu ked pojde s roboty ja mam dnes hrozne chute uz som cukriky vyjedla som nik rok nechcel 😀 😀

loss ja si neviem predstait 2male deticky ja mam dost s malym on sa mi vkuse nudi neviem co mam snim uz robit vonku sa mi nechce byt 5hod aby bol spokojny uz telku si kuka ked vidi notbook tak hned skace po nom uz klavesnicu jednu nemam mu ju vyskriabol 😅

co robite cele dni s babatkami lebo ja neviem ☹

loss
25. jan 2010

no petru tak som ja bola prvy krat tehu stale nevidel a sup 15tt
zuzka je to zaj velmi narocne aj si poplacem ze sa to neda zvladnut Nelly hrozne ziarli a bije Miusku sme stale v pohotovosti
no jasa ozaj nenudim ked spi jedna druha je hore a opacne a ak sa podari ze spia obe crychlo varim,riadim a odsavam mlieko 😀 este 5kg a som na povodnej vahe a to som pribrala 18kg v tehu

petruci6
25. jan 2010

loss tebe do 15tt nic nevidel???to co bol slepy?? a testy si mala pozitivne?

len 5kg navyse tak skoro po porode,to klobuk dole 🙂
to nezavidim,ze bije Nelly Miusku,to musi byt hrozne,ale zach si zvykne a budu sa lubit 😵

petruci6
25. jan 2010

zuzi pockaj ked ti zacne behat sam,to len budes v pohotovosti,moja spi uz len jeden spanok doobeda aj to len v kociku a potom cely den len vymyslame ako ju zabavit
kazdodenna rutina,neviem si predstavit este dalsie babo k tomu,uz teraz som vystavena z malej 😝

zuzkaprofant
25. jan 2010

Los zavidim 5kg navse tt po porode ja som mala este 24 ☹ ja teraz 9mesiacov po porode mam 6kg navyse 😅

petru a co s malou robis cely den ja chodim vonku na prechadku potom sa pohame ale aj tak moj maly sa nudi vyditelne tak ja neviem keby bolo teplo tak som pol dna vonku ale ked je zima sa mi nehcce tak len 2 hodky a ideme domov

uz sa tesim ked zacne chodit to hned pochudnem ale ideme na sk na mesaic tak dam nasim nech sa postaraju mama moja chce tiez schudnut 😀 😀 😀

moj maly sa nevie pohat sam

emily3
25. jan 2010

petruci praveze ked budu dvaja sa spolu zahraju a je to ine,....teraz si uvedomujem aka to bola pohoda s jednym.. 😉 ale zas ked pocujem ako sa smeju a spolu hraju...to je na nezaplatenie....misko pocarbal Lucku s fixou po tvari a po rukach a s velkej solidarity pocarbal aj seba...a poto mi ukazoval kde vsade ju popisal 😀 😀 islo to umyt...

zuzka mne zostalo cca 9kg a pneumatika okolo brucha, tiez tajne dufam ze v lete to vybeham.

trpezliva
25. jan 2010

ahojte, baby spia, muzik beha a ja mam volno 😝 . Tiez suhlasim, ja ked som nahodou sama doma s Johankou, tak v podstate sa nudim, je to pohodicka mat jedno dieta. NEviem co som tak stresovala, ked bola Lili mala..Ale to je typicky znak prvorodiciek. Uz pri druhom robite vsetko inac.. 😉 . Ja sa tiez tesim, ked budu baby vacsie, ze sa spolu zahraju../budem nacuvat za izbou, o com klebetia po veceroch..dufam, ze nebudu zalubene do toho isteho chalana 😀 /.
Petru, to co si pisala v tej inej teme..tak to je tiez priznak tehu! JA som mala presne to iste, zdalo sa mi, ze mam teplotu a som chora..Stavim sa o hocico mas tehuvirus 🙂 🙂 . Mozes zacat vyberat kocik pre surodencov. Ozaj, mozno ti predam ten moj, ved v oktobri mi bude uz nanic.. 😝

veva1
25. jan 2010

petru ty si mala dve // 😀 tak gratulujem.
nejako sa to tu ztehulieva,si musim dat pozor 😀
svetlus nervozita? Budem na teba mysliet,a ake mas saty?

trpezliva
25. jan 2010

veva, dalsia bude svetluska.. a potom Adka....vsak 😉 ??

emily3
25. jan 2010

svetlus tesime sa na úpriadnu zurku uz davno som nebola..teda bola v juny ale s bruchom ako balon..tak teraz to snad roztocime a poriadne sa zabavime.... 😀 😀

petru a preco nechces dalsie dieta? mas na to vazny dovod? 😕

nasi este nespia, prave sme dojedli, Luci stale place, nic sa jej nelubi..uz je taka strasne tazkaaaa....nemam detsku vahu, ale ked sa s nou vazim tak moze mat uz medzi 7,5 -8kg...male slonica 😝 je zo mna kulturistka

trpezliva
25. jan 2010

emily, a tvoje ostatne deti vedia zaspat ked Lucka place?? Lebo Lili by nezaspala ani za svet. u nas sa ani nesplachuje, ked Lili spi..preto tu aj teraz sedim ako 5 penazi a neotvaram ani chladnicku, aby sa nehodou nezobudila. A nechavas ju aj cez den plakat? Lebo ja JOhanku ano, niekedy ju tu polozim do lehatka a ideme sa s Lili hrat hore do izby a to ju len pocujem ako nestastne place aj pol hodinu narieka..ale co s nou? nechcem ju mat stale na rukach..a ona ked je hore, tak by sa len nosila..No a spat len na brusku chce, ale to uz neriesim, hlavne ze spi...aj v noci aj cez den jedine na brusku.
Jej, zavidim vam velmi, ze uvidite Svetlusku na svadbe. AJ ja by som isla. A ako pojdete, autom?? Nebojis sa dlhej cesty?? Urcite sa dobre zabavite. A idu vsetky ratolesti? Oni budu do rana na svadbe, ci ako ste to vymysleli?

emily3
25. jan 2010

kika deti zaspia, nemaju problem, ja somm ohla aj vysavat a manzel dokonca vrtal do panela a nezobudili sa.....
a nechavam ju plakat, lebo nemozem niekedy hned k nej skocit a najme ked sa obliekame tak to place ja tur... 😅 ale musim ich obliekat na etapy...Lucka jedna vrstva,..potom nahanam misa po byte, toho obleciem komplet medzi tym sa snazim obliect seba a ked je Miso obleceny a ja tiaz, oliekam Lucku druhu vrstvu., tretiu overal capicu a kluce uz mam nachystane vzamku a ideme von....a teraz tiez reve, ale je iopica, lebo ked som s nou alebo ju drzime na rukach je v pohode, ale ako ju polozime konec...a fakt je tazka...mozte prist vyskusat...

trpezliva
25. jan 2010

emily, dik, neprosim...ja mam ruky dost vytahane. Este ze je Johanka taky drobec.
Obliekanie u nas este horsie...obleciem Lili pancusky, potom si ich ona vyzlecie, medzitym Johanke svetrik, Lili druhy krat pancusky, Johanka sa pokaka,znova si Lili vyzlecie pancusky a tak dokolecka. Najhorsie je to na schodoch, ked zacne nervacit a kope ma, ze ona nikam nejde a ja mam v druhej ruke Johanku vo vajicku a Emil sa mi mota pod nohami. Uz aby bolo teplo, ze? Budeme chodit na Rosnicku spolu? 🙂

veva1
25. jan 2010

vidite baby a preto druhe dietatko nechcem.

smejko1
25. jan 2010

kika ja sa tu na tebe sulam.......... 😀 ja viem, ze to neni odo mna pekne, ale ja by som uz od zlosti pukla alebo sa roztopila, kym by som obe deti vychystala von teda pardon p plus emila 😀 😀 😀 😀

veva - ty si uz iny pripad, tomi je uz velkac, tak nebud strachoprdko 😉 😀

trpezliva
25. jan 2010

veva, ale da sa toooo.....to su len take drobnosti. 😉

emily3
25. jan 2010

kika tesim sa na leto..ako dieta som mala rada sneh a zimu , ale teraz nie..kym ibleciem vsetky detvaky... 😝
kika to dobre poznam, miso sa tiez uspesne vyzlieka a ked uz sme na odchode tak nalozi...a stale dokolecka, vobec zazrak ze sa niekam vykotu lame....a schody mihovor.. . 😝 na stvrte poschodie....

veva ale potom budete zavidiet 😉 😀 vsak Tomasko uz je velky chalan a vie sa postarat o seba..okolo troch uz bude samostatko a mozes sa venovat dalsej ratolesti..nezostanu navzdy mali.... 😉

veva1
25. jan 2010

to s tym obliekanim ano,ale to s tym plakanim nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre