Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
5. feb 2010

no a teraz mam fakt chaos..stretavame sa v avione a z ktorej strany su tie preliesky ci co??? no nic, snad to najdeme--inak dnes ako som sa uz chystala na skusku, bola som u babky a Misko sa tvaril ze ho boli hrdielko a hodil na mna sablu...( vygrcal sa rovno na mna, ogrckal seba, mna a koberec...) super a ja pred skuskou...neviem co mu bolo, ci mu nesadla kombinacia jedal co pojedol alebo zacina viroza 😒 ...uvidime...
skusku som nejakym zazrakom urobila,,,tesim sa, prva co bola, vyletela...tak som nemala ani chut tam ist....ale dala mi Acko..tak sa tesim.....

svetluska mlada pani, pozdravujeme Jozka a skore uzdravenie, tesili sme sa na vas...mame aj my nejake foto zo svadby, len ich ma manzel vo svojom notebooku..tak ked sa k tomu dostanem, poslem ti 😉

svetluska.p
5. feb 2010

fiiha emily, drzim palce, nech m,aly ne je chory. ako skuska?

emily3
5. feb 2010

svetlus...no ze vahas...mam Acko 😀 ...zazrak....ked prva vysla von a povedala ze vyletela, mala som chut to otocit a ist domov....neznasam predskuskove stavy, nervozita, pocit ze nic neviem, a pod... 😝 . ale uz len...6skusok + dopisat diplomovku a dvojo statnic ( z 5tich, tri mi uznali...tak sa tesim, a spoluziaci ticho zavidia 😅 )

lia
5. feb 2010

aj ja by som mala zapnut este jednu varku,ale úz sa mi nechcew ani pohnut 😝

veva1
5. feb 2010

tak ja som na navsteve a pracku zapla domaca 😀

smejko1
5. feb 2010

ahojte, ja asi pridem bez syna....... bude to rychlejsie a hlavne ze Vas uvidim......... ved nech si ocko uzije....... len ja sa taak hrozne bojim soferovania na tom lade..........

lia - to hopsanie casom stane a budete taneckovat....

loli - dufam, ze nezabudnem satku,,,, ale nemala by som.......

emily blahozelam ku skuske a je to tam kde je H a M, fontanka...... no neboj najdes to.........

tesim sa na Vas..... cmuky

veva1
5. feb 2010

smejo sak nech vas ocko dovezie. Tomo sa tesie na Damienka,ho vkuse kukal na chladnicke,ze kedy uz pojdeme do BA za nim 😉

h0blinka
5. feb 2010

baby co bude? to pocko je strasne
po ceste domov som sa skoro vyrubala ☹
neviem ci to mame risknut v tomto pocku, muzik vravi aby sme nesli 😖

veva1
5. feb 2010

hobli uvidite rano,ale naozaj v takom pocku by to chcelo aspon sofera ktory nemusi este aj s dietatom komunikovat. Ono ked prestane fukat tak cesty sa spravia,no ci prestane? Savali v spravach ze maju ludia pouzivat len hlavne tahy

veva1
5. feb 2010

toma som dnes po polhodke spanku zobudila aby siel spat pred 22,ale asi sa mi moje zelanie nesplni 😅

h0blinka
5. feb 2010

no ved toto ten vietor, 😝
tu su take dzubnute cesty,
rano by som sa v poho rozhodla ale co chuda petru ju tanahujem 😅

veva1
5. feb 2010

petru to chape. Jednoduch sa nachysta akoze idete a ak to bude naprd,tak nepojdete a hotovo. Sak ak aj nepridete o 10,ale o 11 tak sa nic nestane,hlavne ze sa na chvilku uvidime

smejko1
5. feb 2010

vevi - on a neche odviezt a chce byt s malym.......... proste tiez nemam ideal chlapa........ haha, no ale ja som povedala ze idem a basta.......... je mi luto, ze tomaska sklamem, ale inak to nejde........ muz prisiel z nitry teraz aby bol s malym dooeda a o 12stej zajtra sa tam vracia na zapas......... takze ........

inak by ma zobral dedko, ale vezie babusku na letisko do viedne takze ani tak sa neda........
no tak dufam, ze zajtra nebude fucat.........

cmuk

h0blinka
5. feb 2010

no jo nechame to na vietor 🙂
idem odpratat kuchynu pa
vevi tomko este nespi? to dobre taha, lilly uz hodku funiii 😀 😀
no cafte zajtra

veva1
5. feb 2010

tomo este fici,ja uz ledva vidim,este ze ma uplne ignoruje hra sa s bratom a jeho priatelkou. Ja som momentalne vzduch 😀
smejko tak sa tesime aj na teba,ked uz Damienka neberes. Aspon mozno aj kecneme,lebo mozeme utekat obe na jednu stranu,co by pri dvoch detoch bola len mala sanca 😀

verim ze ten smrad vietor odide

veva1
5. feb 2010

dobru mamky,dufam ze sa zajtra stastne stretneme 😵

trpezliva
5. feb 2010

Aj my prideme.Dufam, ze tam nebude hlava na hlave, ale v takomto pocku sa asi vsetci budu hrnut s detmi do nakupnych centier. 😠 No nic, snad pokecame, aj ked ja tam vacsinou nahanam Lili po preliezkach, aby jej nahodou niekto neskocil do vlasov/alebo na hlavu/. Johanku asi zoberie muzik do satky, tak aspon tak ju uvidite.
Veva, do kedy ste tu? mozme sa stretnut na chvilku aj v nedelu, ak vam to vyhovuje 😉

lolka
5. feb 2010

zajtrajsok teda plati, som rada 😉

hobli, dufam, ze zajtra bude lepsie pocko, aby ste mohli dojst - hlavne bezpecne

svetlus, pokial budete v BA a bola by som v nemocke, tak mozete dojst kuknut 😉

aleska, skoda, ze nehas Damienka doma, ale musi si ho aj tato uzit, to je jasne 🙂 aspon skecnes s mojim muzikom - kedze pozna len teba 😀

trpezliva
5. feb 2010

lolkaa.....ty co tu strasis, ved je piatok 🙂 🙂 !!
ale nie, tesim sa, ze sa zajtra uvidime. Potom az na kocikovanie sa stretneme...pojdeme sa premavat na korzo, dobreee?? Johanka sa rada kocikuje, no nesmiem ani na sekundu zastavit, inac je hned hore..a o chvilku spusti plac.

lolka
5. feb 2010

kika, vidis .....a to som myslela, ze tu uz strasit nebudem 😀
sa tesim, ze sa zajtra vidime a to kocikovanie po korze beriem 🙂
dobru noc, zajtra sa vidime !

lante
5. feb 2010

Loli, ja Smejkovi požičiam jedno moje dieťa na pobyt v Avione...kedže idem s obomi 😀

lia
6. feb 2010

kikuuussss,dufam,ze nebudes stale lietat za Lili ako vzdy 😀
ja neznasam tietoo centra cez vikend,ked bude miliarda ludi,nebudeme dlho

petruci6
6. feb 2010

baby tak mi dnes s hobli neprideme,ale prideme urcite o tyzdne dva,ked pride aj svetlus 😉
uzite si to a hlavne sa pofotte,nech vas vidime 🙂

teuska
6. feb 2010

Lolka co tu este strasis 😅 Utekaj si uz pre Viky. Ja viem, ze by si uz isla, ale mala si vyberie sama, keby bude pravy cas 🙂 😉
Babenky aj ja by som sa rada stretla, idem kuknut do zrkadla a stretnem sa aspon s Teuskou 😀

veva1
6. feb 2010

ahojky
spinkate?
ja som zalomila s tomom ked tu nejaky vdacny sused zacal vrtat 😠
stretko bolo supis,len asi nabuduce je lepsie poobede,lebo mam pocit ze asi vsetky deti boli hladne a unavene 😉
nove slecny a lantin misko su rozkosni 😵 ,
Lolka velka tehukocka,
Lili ,Martinka,Vilko a Tomino samostatne jednotky ak neratam Matkin prejav naklonnosti voci Tomovi 😀
No a Monika s Marekom tych som na chvilu zazrela ked si prisli pytat daco pod zub 🙂

emily3
6. feb 2010

ahojte, Lucka dnes spala cca 15 min. bola som s nimi este v IKEA, myslela som, ze sa tam najeme, ale tam bolo ttooooooooooooooolkooooooooooooooooooooo ludi, deti sa vyhrali v detskom kutiku a dali sme si hotdog...a isli domov...MIsko je chory, ma teplotku ☹ ,..babatko moje, teraz spinka, vlastne spi uz dve hodky....

VIky sme videli este zabalenu 😉 a netvarila sa ze by chcela na svet....

trpezliva
6. feb 2010

stretko bolo super, skoda, ze to ihrisko nei je vacsie, potom uz bol problem chytat Lili po obchodoch, tak sme radsej isli domov. Taka bola nabudena zo sladkosti od Adky, ale nakoniec pekne zaspala. A Johanka tiez potiahla 3hodky poobede.
CO to citam, ze Matka balila Tomiho?? Nononoooo... 😎
Nabuduce stretko so Svetluskou musime spravit niekde, kde nebude tolko ludi..hmm..len kde.. 😕

loss
6. feb 2010

emily no uz sme trochu zohrati aj Nelly sa uz ako tak naucila ze ked Miuska spinka nekrici
takze stretko dopadlo dobre tesim sa s vami 😀
dnes sme mali navstevu takze boli tu 3male deti ale bolo super Miuska skoro vsetko prespala a Nelly vsetkych nakrmila a bola tu 8mesacna *Dianka tak sa aj akoze pohrali 😵

petruci6
6. feb 2010

kika ved prave kde v tejto zime??to je otazka
v lete sa da v Sade Janka Krala je super,daju sa deky na zem pohodicka,ale teraz neostava nic ine len nakupne centra,kde je plno aj chorych deti a len prenasaju virozy medzi sebou,dokelu nech uz je leto

smejko1
6. feb 2010

ahojte, veru bolo super Vas vidiet, ale pokecat sa vobec neda.......... ja az ked som odfrcala som si spomenula, ze som Vam chcela aj manducu priniest vyskusat...... no skleroza.......

a s vevkou som sa tak tesila na poohovaranie chlapov....... no co uz.......

inak fakt tam bolo ludi a ludi......... co nemaju co doma robit, alebo co??? haha

mozno by bola lepsia daka decka kaviaren cukraren........ bol by tam decky kutik a vsetky miesta by sme obsadili my...... no ale nic take v BA nepoznam.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre