Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

habibi78
8. feb 2010

svetlus, daj fotky testu..... 😉

svetluska.p
8. feb 2010

svetlus, som sa rozrehotala, ked som si predstacvila ten tvoj omyl.....musel mat sef radost, hihi...
nemam ofotene testy.......az po stvrtku......bude dobre, ze? pisala som kockam, ze dnes mi preskocilo a robila som si dva testy..na ednom nic a na druhom slaba ciarka..ale som optimistaaaaa!!!!!

habibi78
8. feb 2010

no, sef bol nadseny....povedal, ze mu takato tematika nie je cudzia....... 😀 😀
nerob si dalsie testy, uzavreli sme to a zhodli sme sa na tom, ze si tehotna, uz to nezmenis...... 😵 😵

zuzkaprofant
8. feb 2010

Cafte

lolka drzim palceky snad nebudes rodit ako ja 36hod lebo mne teiz ako tebe otiekla plodova voda a pomalicky som sa otvarala ☹ inac viete co nechapem preco na sk nemoze byt mm cely cas pri zene ked rodi moj mm bol vkuse ani na zachod som ho nepustila a to bola super opora a aj personal bol spokojny lebo sa nenamakal pri mne 😀

svetluska pekne nozky na stol vylozit a od dnes odychuj len a papaj papaj 😀

veva1
8. feb 2010

ahojte mame tu starych rodicov tak mam chvilu cas. Idem robit pizzu a dufam ze sa lolkovci ozvu. 😵

trpezliva
8. feb 2010

lolkovci sa neozvaliiiii???? lili je vonku, tak mam "oddych", poskakujem s johankou v satke 😝 .
budem nakukat, ci sa lolka neozve s radostnou spravickou 😵 😵

veva1
8. feb 2010

kikus si este pamatam ako som hopkala s tomom pri pc stastna ze aspon tak mozem trochu pochatovat 😉

lolka uz musi mat dost,lebo aj ked tie prave bolesti zacali nie az tak davno iste uz od 3 oka nezazmurila co bola nervozna.
zuzi tu ho poslali len preto prec lebo sa este nerozbehli kontrakcie. Ako sa zacali tak ho volala. 😉

veva1
8. feb 2010

a kto ma na lolku cislo? ju podporte,pozdravte 😉 a najlepsie by bolo keby ste mi poslali tc

zuzkaprofant
8. feb 2010

Jaj 🙂) Lolke drzime palceky dnes budem do vecera na nete ze co a ako sa deje 😀

dievcata moj maly mi spal poobede 3 hodky hotova som asi ho tie kamosky na ranajkach zmohli 😀 😀 mi uz sa bozkavame pusinkuje ma maly vkuse sa smejem ze je moj milenec spinka so mnou vsade chodi pusinkuje 😀

trpezliva
8. feb 2010

Musim pisat z mobilu,lebo ked sa pri pocitaci zastavim,tak uz slecinka mrnci.ten clanok v mama a ja presne na moje 2deti sedi!len preco toto druhe nemohlo byt opak prveho?mala som tu svokru a ona hned,ze ako sme si ju naucili,taku ju mame.pritom to nie je pravda:(. Cislo na lolku ti poslem,ja by som jej skor po porode napisala,mne tie pipajuce smsky vadili ked som bola na porodnej sale..ale skus;)

veva1
8. feb 2010

kikus zlata ta tvoja svokrusa 😀 potesi ked si zo silami v koncoch,potom este ochories a niekto ti take zahlasi

veva1
8. feb 2010

inac dnes tu asi vsetky poskulujeme cely den ci sa lolkovci neozvu 😀

trpezliva
8. feb 2010

viki je na sveteeeee..50 cm a 3.07 kg

veva1
8. feb 2010

jej super,sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkaprofant
8. feb 2010

GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEE 😵

petruci6
8. feb 2010

lolkovci GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵 Vikinka vitaj na svete,nech si stastna a zdrava po cely svoj zivot 🙂 🙂

emily3
8. feb 2010

huraaaaaaaa, tesime sa Viky vitaj, a lolke skore zotavenie a vela nliecka 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

jeeeej Lolka velka gratulacia 😵

veva1
8. feb 2010

som vravela ze tu vsetky cely den sedime 😵

emily3
8. feb 2010

teraz som sa vrtila..bola som s tou redaktorkou, ma spovedala... 😅 snad som netrepala az tak velke blbosti....no potom vam poviem kedy a co..ale najskor to scenzurujem 😅 😕 a hned som zapinala PC aby som sa dozvedela skvelu spravu
Lolka gratulujeme , mamina, tak dnes je ten velky DEN D.... 😀 😀 😀

bershka
8. feb 2010

gratulujeeeeem este raz lolke.

smejko1
8. feb 2010

peti, mato a Vikinka, blahozelaaaaaaaame 😉

lolka
8. feb 2010

ahojte, tak narychlo sa ozyvam, pomaly s dedkovcami a babkovcami zapijam 🙂
lolka bola uzasna, super to zvladla, aj ked to vyzeralo postupne aj na cisýarsky rez, kedze sa neotvarala. ale nakoniec sa za hodinu otvorila o 6 cm a bolo to. a malu vytlacila za cca 7 min.....
je strasne krasna a strasne ju mame radi...lolka vas pozdravuje a dakuje za gratulacie 🙂
zajtra, ked sa preberiem z mdlob, tak pridam aj foto...ale mozem povedat, ze sa podoba na tatina 🙂 potvrdila to cela rodina 😀 ale to je jedno, hlavne, ze su obe v poriadku...a nakoniec, usiel sa jej nadstandard a zatial bola na izbe sama, cize uuuuplne super...
takze zajtra bude foto...
este raz vdaka...martin

emily3
8. feb 2010

jeeej grtulujeme cerstvemu tatovi..a neopi sa velmi.. ...ale nie treba Viky poriadne zapit. a oslavit 😉 😀 😀 😀

veva1
8. feb 2010

zapit dietatko je jedine prilezitostne pitie co uznavam. Poriadne oslavte OCKO ,dobre sa to pocuva ze?

kazdy den ,alebo aspon tt by mohla nejaka z nas rodit,mne to dava tolko energie 😵

emily3
8. feb 2010

veva vsak sa pridaj 😉

veva1
8. feb 2010

kojim a zo zasady nepijem ,absolutne doslova

emily3
8. feb 2010

mzslela som to druhe...teraz je na rade teuska nie? 😉

veva1
8. feb 2010

😀 este pockam

emily3
8. feb 2010

moje ratolesti este stale vystrkuju nosy z izby..teraz Marek sedi na wcku a recni sam pre seba ...Miso cely den nespal a ledva som ho teraz doslovne prisrobovala do postele, tvari sa ze nepotrbuje spat.... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre