Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
16. feb 2010

smejko ?????? 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 graaatuluuuujeeeeeem, to je uzasne dalsie kolo...super...tesim sa....nemam slov..... 😀 😀 😀

smejko1
16. feb 2010

dakujem emily....... ved sa aj vytesujeme

emily3
16. feb 2010

tak budete so svetluskou...spolu budeme odratavat tyzdne..a ked sa vam narodia este naraz, to bude skvele.... 😀 😀

trpezliva
16. feb 2010

pri druhom uz pojde vsetko ako po masle 😵 ze emily, najhorsie je to prve..a potom uz je jedno ci mas 2,3,4... 😀

loss
16. feb 2010

jeeeej smejulko gratulka velka
teda ozaj k druhemu babu sa ozaj dopracuje ani nevies ako 😀 zelam krasne tehulkovanie a datum porodu taky aky si zelas a aj dievcatko 😵

smejko1
16. feb 2010

jajaaj KIKa, len aby to tak bolo, lebo uz teraz sa stresujem ako to len ja zvladnem........ a tiez, uz chapem co si pisala vtedy pred porodom, ze ako nechas Lili samu?? ved ja som len na zaciatku a uz nemozem spavat od strachu ako to len ten tyzden bez mojho mojkacika prezijem.......... som sisi, alebo su to len sisi tehu hormony??? 😀

trpezliva
16. feb 2010

smejko, to su tehu hormony...a potom som mala druhe stresy, ze ci budem schopna mat rada niekoho rovnako ako mam rada Lili....Ale ide to 😅 😵 !!!
V oktobri bude mat Damienko uz skoro 2, teraz kebyze mam Lili nechat s muzom, tak by to bolo omnoho lahsie ako v decembri. Aj vtedy to zvladli, ale cim je starsia, tym je samostatnejsia. A ozaj, kde budes rodit?? 😅

veva1
16. feb 2010

Smejka jej,super tesim sa a gratulujem.

smejko1
16. feb 2010

tak to je tiez druhe stres,,,,, fakt sa toho hrozne bojim, ako sa da lubit rovnako obe???? ako si v noci pritulib obe deticky k sebe???

rodit asi ruzinov, ale este to neni iste idem si skusit zistit, kde budu najpodobnejsie podmienky tmu co som mala v NL>.... neviem si predstavit, ze mi babo vezmu a budu nosit iba na kojenie.............. to by som asi neprezila....... inak DR, vravel, ze mozem v pohode rodit normalne, lebo Cisarak som mala preto, ze maly bol KP a to bol jediny dovod.......

smejko1
16. feb 2010

dik vevi,,,,,,,,,, inak na svetluske si to videla cez jej auru na foto a mna si mala priamo pod nosom a nic 😀

veva1
16. feb 2010

Akurat som na to myslela a asi aj videla

smejko1
16. feb 2010

ty jedna........ teraz to uz nezachranis........ dobre som si citala diskusiu ako a koho ste tipovali dalsiu 😀

veva1
16. feb 2010

mna zmiatlo,ze si chvilu pred stretkom pisala zd s dalsim chcete este pockat,ale ked teraz spominam tak to uz vidiet bolo

emily3
16. feb 2010

smejko nestresuj sa...to je este daleko a Damienko bude mat uz dva roky, to bude uplne iny ako teraz, to bude velkac..nemaj strachy....je to normalne, ze si nevies predstavit dve deti, ale zvladnes to...

smejko1
16. feb 2010

😀 😀 tak dik.......... to som len taka baculka........ este to nebolo vidiet, az teraz mam brusko 😉 a veru chceli sme pockat, ale nase babatko si povedalo :
"nevolali ste ma, aj tak som tu a budem u Vas byvat 😉 😉 😉 😉 "

smejko1
16. feb 2010

tebe sa to povie Emily, Ty zvladas vsetko lavou zadnou..... ale ja som sa zapotila uz pri prvom...... 😉

trpezliva
16. feb 2010

ked budes rodit normalne, tak ti mimco daju hned na izbu, nebooooj. potom nam aspon povies, ktory porod bol lepsi 😵 . ale v ruzinove celkovo su za cisarsky aj druhy porod ked je do 2 rokov od prveho...ale ty si na hranici, tak mozno to bude ine. Len oni nechcu riskovat komplikacie/rupnutie maternice atd./. hmm..mozno v Brne alebo v Rakusku su lepsie podmienky u nas...tu si nevyberies dobru nemocnicu.

veva1
16. feb 2010

To nie je vidiet na bruchu,ale je to citit. dobre je rodit v banskej stiavnici,len ak je nieco vazne s diatatkom tak prevazaju do BB

smejko1
16. feb 2010

uvidime Kika, ja chodim ku Drabekovi a ten rodi v ruzinove a ten jasne povedal, ze nevidi prekazku normalneho porodu....... ale ja som uz dako daleko....... 😉

uz som unavena a idem spinkat..... papa zajtra a dakujem, ze sa aj z nas tak pekne tesite 😉

veva1
16. feb 2010

Papa ja kukam este ordinaciu

smejko1
16. feb 2010

vevi, ja do banskej stiavnice ist nemozem....... kebyze je to prve babo, ale takto ked tu mam synceka neni to take jednoduche a tak si pekne vyberiem z 3 uzasnych moznosti v BA.........

tak uz fakt papa

emily3
16. feb 2010

smejko ale tiez som zacinala s jednym dietatom a mala som tiez mindraky, ked som cakala druhe ... 😉 ....

habibi78
16. feb 2010

smejkoooooooooo, parada...................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
baby, same dobre spravy.... aspon si bude mat svetluska s kym vymienat infosky..... 😀
tesim sa s vami velmi, drzte sa, davajte na seba pozor..... 😵 😵 😵 😵 😵

emily, raz si mi radila ohladne plavania... v hoteli West to bolo myslim.... neviem sa dostat na ich stranku, neporadis mi? viem len o strankach snop, zabiatko, alva..... su aj nejake ine?
dakujem.....

zuzkaprofant
16. feb 2010

Cafteco citam smejko gratulujemeeee;) veva ty vidis auru ci ako tomam chapat

mm1
17. feb 2010

Ahojte babulky, dobré ránko....

ALESKÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehulkujete so Svetluškou, možno Hoblinkou a aj ty... to je suprovééééééééé

TESKAM SA 😵

evitkamalicka
17. feb 2010

dobre ranecko

smejko gratulujeeeeeeeeeeeem 😵

emily3
17. feb 2010

habibi neviem ti povedat, na plavanie sme nechodili,...neviem skus sa spitat slonika... 😅

ahoooojte tehulky 😀 😀 😀 😀 ..( len mne prosim tehu virus neposielajte) budem to rada prezivat s vami, 😉 😀

veva1
17. feb 2010

ahojte
zuzi asi tak nejak ,neviem ani u svetlus povedat co som videla sak este bola tehu len par dni ale daco z tych foto islo,celkovo mne pride tehulka hned nejaka plna,kypra ci ako to mam vyjadrit 😀

petruci6
17. feb 2010

co to tu citam???????? 😅 😅 😅
smejko ty bosorka jedna,co si nic nepovedala???

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 tak svetluska aspon nebudes sama v zac stadiu a mozete si to prezivat spolu 🙂

veva1
17. feb 2010

baby tomo sa uz 10 min. sam hra,kokso a potrebujem ist do mesta,no takuto vynimocnu chvilu si nejdem kazit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre