Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
2. dec 2008

ahojteeeee 😀

lia
2. dec 2008

lucim,my sme vo faze nic nerobenia 😝 😀
pri tejto nasej praci sa zatial nechcem snazit 😉 som spokojna zatial 🙂

lia
2. dec 2008

ahoj cucus,ako sa mte??vy budete mat za chvilku rok?? 😅 ja odpadnem 🤐 😀

petruci6
2. dec 2008

uz som tu,nenasla som nikoho na sex 😀

cucuska
autor
2. dec 2008

ahojte. papala som a ešte som bola v vkupelni a pozrieť Emu či je zakrytá a už mám fraj. no budeme mať už rok. Veľmi rýchlo to ubehlo ani neviem ako. už len 2 roky na materskej fňuk fňuk xixixi 😀

bianca
2. dec 2008

jej tu sa este kecaaaaaaaaaaaa

petka ja som mojmu slubovala cele tehu ze to roztocime pred koncom (sme mali zakazane uplne od zaciatku) a ani sme nestihli.

lia
2. dec 2008

ved chodte do druheho sup,sup 😀
kde si hladala petru?? 😕

petruci6
2. dec 2008

cucus,ved ked si zarobis mozes byt dalsie 3 potom 😉 uz si mala na male 😀

cucuska
autor
2. dec 2008

no mala ale hádam ma latex nesklame xixixi. a sex v tehu? to neviem čo je 😖 mali sme zakázané.ale potom si to vynahradim 😀 ale kedy to bude? no tak to neviem 😎

petruci6
2. dec 2008

lius kde?? no v telke v spravach 😀 😀 kto by ma teraz taku tucnu bruchatu chcel? 😀

bianca preco to bolo u teba skor?? uz si nepamatam

bianca
2. dec 2008

petka mi porod vyvolavali koli tlaku 3 dni.Priserne tri dni a potom aj tak bol cisar

cucuska
autor
2. dec 2008

prajem vám kraśny večer. papa babilky 😀

petruci6
2. dec 2008

jaaaaaaaj,ty si mala vysoky tlak? chuda tak vyvolavacke by som sa chcela vyhnut asi najviac 😝

bianca
2. dec 2008

cucus pa

petru cele tehu som mala vysoky a moj dr. to neriesil a potom to takto dopadlo ze ma posla do nemocky koli zlemu zaznamu a tam ma s tym tlakom nechali. 🙄

petruci6
2. dec 2008

pa cucus 😉

petruci6
2. dec 2008

to bol blbec, tuto hned plasia,ked mas vysoky tlak a sleduju to a potom spravia cisarak

ja ma opak,nizky tlak

bianca ty si zdravotnicka,nevies co moze znamenat ked mi napisali,ze placenta nezasahuje do DS? dr tam sestricke diktoval,aby napisala,ze je to ok,aby ma zbytocne nevystresoval,ale nieco tam muselo byt,ked takto zareagoval a ja neviem co.. ☹ ze by mala pupocnu snuru okolo krku?

bianca
2. dec 2008

petru som zdravotnik,ale z uplne ineho oboru,ale pupocna snura okolo krku to urcite nie.Asi to bude ze nie je vcestna

petruci6
2. dec 2008

to znamena co?? vcestna?

bianca
2. dec 2008

ze nie je v krcku

petruci6
2. dec 2008

to je dobre,alebo zle?

bianca
2. dec 2008

dobre 😉 neboj keby to bolo daco zle tak ta posle do nemocky a musel by ti to zo zakona aj povedat.Uplne vsetko by ti mal pretlmocit do slovenciny a nemali by sa pouzivat ziadne skratky

petruci6
2. dec 2008

ved to,ze nieco asi objavil,ale nechcel ma zatial vystresovat a tym ma vlastne vystresoval 😒

takze hadam je to ok

bianca
2. dec 2008

urco je to ok.Neboj zlatko.Len malej dohovaraj aby to nepretahovala.Joj ako ti zavidim brusko.Ja som si s mojim dobre pokecala a teraz mi to chyba

petruci6
2. dec 2008

dohovorim jej,len ci bude pocuvat,uz teraz ma tvrdu hlavu a viem aj po kom 😀

biani ved si to mozes za rok zopakovat 😉

lucim
2. dec 2008

vy ste este tu? mne uz klipkaju ocka ...

petruci6
2. dec 2008

preco nejdes spinkat? teraz potrebujete s fazulkou odpocivat
spi kym mozes,zach sa uz nebude dat 😉

lucim
2. dec 2008

sak uz skoro spim 😉 uz idem do pizamka a ulozim sa na gaucik .. a potom sa presuniem do postele 😵

bianca
2. dec 2008

ho ho ho petru.ani nahodou 😀

petruci6
2. dec 2008

bru nocku luci tebe aj fazulke 😉

biani a preco nie?? 😀

bianca
2. dec 2008

peru sak pochopis ked budes dostavat mikrospanky pro kojeni 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre