Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

nejdem, nesce sa mi 😀

petruci6
24. feb 2010

kto ja??nieeeeeeee,len mam dlhe cykly a potom chaosim co ak som a tak...to skor beriem ako antiku 😀

ajka23
24. feb 2010

ok, ret-svetluska... 😉 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

aji, chapem ta,ako sa citis....a sak chodte rovno na umele, nescete? ved ak muz s tym nema problem...niekedy je to tak, ze obaja su ok a púredsta to nejde..

ajka23
24. feb 2010

vraj krasne zeny su sebavedomejsie a hadavejsie... 😒 tak ste krasne, ci? 😕 😀 😀 😀
ja podla tohoto veeeelmi... 😀 😀 😀 😀

ajka23
24. feb 2010

svetlus, ale tie peniaze, teraz ked staviame, neni ich dost.. 😒

retkvicka
24. feb 2010

to kk comu aji pises? hihi, som nejak mimoza z toho...obcas som strasne hadava, tak podla toho som jakaaa koca 😀 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

ta aji, to zacarovany kruh.....

ajka23
24. feb 2010

mam telku zapnutu a tam to hovoria... 😉 nic na vas... 😉 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

😀 😀 😀

ajka23
24. feb 2010

no, riadne koleso veru... 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

ja kukam na axn serialy detektivne

retkvicka
24. feb 2010

netusim, ako sa to vola, ale celkom fajn to je

ajka23
24. feb 2010

tak ja sa pomaly lucim, idem vencit a potom sa pozbieram do prace, pekny den vsetkym... 😎 😎 😎

retkvicka
24. feb 2010

paaa aji a som rada, ze si zasla!

habibi78
24. feb 2010

retkofka, preco prave redkofka???? 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

tajomstvo svetlus 😀 😀 😀 .....ked sa stretko, tak poviem 😉

retkvicka
24. feb 2010

svetlus, furt ked pozriem fotky vasej malej, tak si hovorim, ake uzasne ocka ma. ako nakreslene, ten tvar. zlata je cela 😵

habibi78
24. feb 2010

joj, dakujeme, cela mama, cela mama..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz ma obdobie rozpravania, ide nonstop ako sijaci stroj...odkedy otvori oci, tak nezavrie usta..... 😀 😀 😀

retkvicka
24. feb 2010

😀 😀 😀 sak ako sinapisala, uzsi pokecate. aspon netrpis samomluvou, hihi.

habibi78
24. feb 2010

no, len teraz ma k slovu nepusti..... 😀
ked uz, tak si pripadam, ako pokazene radio....stale dookola...co to jeeeee???? co robimeeeeeeee???? kde idemeeeee?????? precooooooo??? a kazdu z tychto otazok polozi 20 krat po sebe.... 😀 😀 😀
teraz uz lezalai pri mne v posteli a citala si knizku, ked som jej povedala ze ideme spat, tak sa zdvihla, zosunula z postele, povedala mi papaaaaaaaaa, zakyvala, odisla a zavrela za sebou dvere..... nechce spat..... 😀

retkvicka
24. feb 2010

😀 😀

veva1
24. feb 2010

u nas bol dnes priebeh spania rovnaky,tak sme si namiesto pustili PC- ON na pesnicky a ja konika

retkvicka
24. feb 2010

ste si to pekne rozdelili vevus 😉

sloniiicek
24. feb 2010

babule dnes je taky kraaasny den. sa mi nechcelo ist z prechadzky vobec dnu. Vysledok dnesnej jarnej prechadzky - jeden pad dopredu (spinava bundicka a nohavice), jeden pad na zadok (spinava bundicka a nohavice zozadu) a jeden skok do poriadnej kaluze. Takze riadne pokrstene nove topanocky. 😀 Ale inak pohodaaaaaa. 🙂

sloniiicek
24. feb 2010

a este jedna super spravicka. Dnesna priprava na lyzovacku skoncila 1:0 pre rodicov. Martinka uspesne spinka v cestovnej postielke. 😀 od septembra spinka opat v postielke. chi chi. a nie u rodicov na postielke. 🙂

trpezliva
24. feb 2010

Ahojteee...u nas bilancia 2:0../spinkaju obidve/. ja som spala chvilku s nimi, lebo sme vcera isli neskoro do postele a rano uz o 5tej budila Johanka. Mali sme s muzikom rande v jednej supis restike, El Gaucho steak house. Taak sme sa napraskali, ze az. Baby na stastie spali, takze babysitterka nemala vela prace./pustili sme jej dvd Marley a Ja...krasny film, videli ste? ako keby o nasom Emilovi/
Adi, u nas to je na dennom poriadku, ze je od hlavy po paty od blata...navyse teraz ked sa roztopil sneh, tak su vsade hovienka po psoch. Lezie mi to nervy!!! Nezodpovednym psickaroc co nezbieraju po sebe by som niekam poslala...Mysleli si, ze ked je sneh, tak to netreba zbierat...
Poobede idem do mesta, naahodou Lolka nebudes kocikovat? Ja beriem asi len satku, musim na postu a tam by sa mi tazko islo s kocikom.
Ozaj, baby, nedame niekedy take ministretko ked je tak pekne vonku?

sloniiicek
24. feb 2010

kika - ja maritnka vzdy vysvetlujem, ze pozor, tam je hovienko, ba, fuj a ze to sa havinko vykakal a nikto to po nom neupratal. a tak. a pozera na to a vyzera, akoby to chapala. 🙂

a urcite by som sa s vami stretla, ale my ideme v sobotu na lyzovacku,takze az potom. 🙂

inak s tou slovenkou ste ma tak navnadili, ze dufam, ze nezabudnem kupit. 🙂

trpezliva
24. feb 2010

aj jaaa musim kupit slovenku, dobre ze si mi to pripomenula...
no Lili fascinuju tie hovienka, to je na tom to najhorsie. a vobec ma vonku neposlucha, ked sa ma ist von, tak nechce a ked sa ma ist domov tak tiez nechce. tak tesim na stretnutie a vymenime skusenosti..u nas najviac pomaha povedat, ze "nebude vecerne citanie"..alebo ze " nebude kupanie"..
tak idem, za chviku su hore a potom sa musime chystat do mesta.
Pkeny den, dnes je fakt kraaasne!!
jaj,s vetlus , ta pokuta nebola za smskovanie pocas jazdy, ale za nieco ine. aj papiere od auta mi zobrali 😠 .

retkvicka
24. feb 2010

fiiha kikus, aj papiere..tak to je neprijemne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre