Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
11. dec 2008

zuzi, asi suchý vzduch. mne v druhom trimestri stále tiekla krv z nosa a v treťom vlastne tiež 😖

zuzkaprofant
11. dec 2008

mne netecie len ma tak sucho aj ked sa napijem stale ma sucho v hrdle moze byt suchy vzduch mame podlahove a aj martin mi topi do krba aby som nezamzla 😀 😀

bershka
11. dec 2008

no to sa teda nečuduj, kúrenie vysušuje jak hovado 😀

zuzkaprofant
11. dec 2008

no hej ved iba fukam nos a nic a sicho ako po vybuchu aj fontanku som si dala na komodu v obyvacke a v spalni chladnicka tam nekurime vobec

bianca
11. dec 2008

hojky vam sem hodim link ako vyzerala minule nasa ked cely den prerevala

torena
11. dec 2008

ahoj, najde se tady někdo, kdo měl zamlklý potrat kvůli diagnostice "malá děloha"? Jsem v 5tt+1 po IVF a podle Dr. může hrozit missed abort z důvodu malé dělohy.

petruci6
11. dec 2008

bianca to je uzasna fotka 😅

torena to neni nejaka blbost? mne tiez hovorili,ze mam malu maternicu,ale ze tehotenstvom sa roztiahne a prisposobi...

tak horucku nemam,nekaslem,len som hrozne unavena a boli ma cele telo,ale uz je trosku lepsie ako som si polezala

bianca
11. dec 2008

torena o tom som este nepocula 😕

petka ty si chorucka?Len pekne odpocivaj lebo potom sa uz nebude dat a to mi ver 😠

chymenitta33
11. dec 2008

Aojte zlatinka🙂
Ako sa máte?

bianca
11. dec 2008

tak zkaticka moje.Dnes sme sa rozhodli ze malej lehatko nestaci lebo sa potrebuje hojdat a ja si po dvoch mesiacoch uz roky necitim a chceli sme ju hned aj objednat a nakoniec sa mi podarilo vydrazit skoro novucicku este v zaruke za polovicnu cenu 😵

chymenitta33
11. dec 2008

bianca na mimiaukciach však? je pekne videla som ho

lolka
12. dec 2008

dobre ranko 😉
petru, tak ako spln? este si kinderko ????? alebo uz neeeee? 🙂

petruci6
12. dec 2008

bre ranko,kliest sa drzi
😀
nespala som celu noc kvoli splnu a teraz pijem kavu,lebo som ako mechom odreta
dnes by som asi nemala ani silu tlacit 😝

teraz isla mama do lekarne,tak som jej nakazala nejake homeopatika aj to na chripku
zatial mi len tecie z nosa,ale nechcem to dostat do horsieho stadia

keby som sa tak vedela poriadne vyspat,hned by to pomohlo,ale neda sa mi

bianca ja tiez uz dlhsiu dobu vaham nad lehatkom, niektory ma odhovaraju,ze je zbytocne,ze ho nevyuzijem,ale tiez si myslim,ze ked bude uz tazsia,nebudem ju stale nosit na rukach,ked mi nebude chciet lezat v postielke

zuzkaprofant
12. dec 2008

cafte ja hned utekam na netik ked vstanem ze co je stebou petru a ty este stale nic 😀 😀 ja som nevedela zaspat moje babatko obilo discu v brusku ale potom sa ukludnilo tak som spala az doteraz 😉

petru kedy mas ist na kontolu?

petruci6
12. dec 2008

az v utorok, po minulom vysetreni som mala doma kontrakcie,co ma to tak bolelo,tak predpokladam,ze po dalsom vysetreni tam uz urcite porodim,nechapem preco musia byt taky surovy 😠

zuzkaprofant
12. dec 2008

no ani ja ti mohli dat akumpukturu tu sa dava 😉 petru a tie kontrakcie ako bolia

inac kopka mi babatko tka zlate to je steklive

petruci6
12. dec 2008

zuzi ono to velmi neboli,len ti tvrdne brusko a citis to dole,ako ked si mala dostat mrchu
ked to nie je pravidelne,tak su to ti poslickovia

zuzkaprofant
12. dec 2008

Jaj ja ze ci nemas take krce 😉

petruci6
12. dec 2008

nie, to nie su krce 😉

pamatam sa,ked moja mala zac kopkat a hrozne to steklilo 😀 to sa neda ani poskrabat

teraz uz len vytrca ritku do rebier a ja neviem ako sediet aby to nebolelo

zuzkaprofant
12. dec 2008

petru mozem citit pohybu uz nad pupkom co povies ja citim tak na lavej strane hore

petruci6
12. dec 2008

teraz uz moze byt kdekolvek 🙂 kym ma miesto,tak sa presuva a plava, moja je uz asi 3mes v jednej polohe chuda,co uz nema miesto

zuzkaprofant
12. dec 2008

ta to potom su vazne pohyby tak hore v lavo lebo ine co by to mohlo byt creva inac citim 😀

co si ranajkovala ja papam chlebik s rybkou 😝

trpezliva
12. dec 2008

ahojteee
to lehatko mame aj my..a je to nasa zachrana...bez neho vy sme boli strateniiiii...fakt. od malicka donho davam lili aspon pat krat denne..este aj teraz rano ked vstane tak ide do lehatka a tam sa vacsinou aj vykaka. 😕
petru, aj mna vzdy bolelo vysetrenie... 😒
lolka, ahoooj, kedy skocime na trhy...buduci tyzden?
bianca, super fotka.

trpezliva
12. dec 2008

zuzitebe gratulujem k prvym kopancekom..je to super, ze?? 😀

petruci6
12. dec 2008

ja som mala kakaovy kolacik a kavu a teraz pijem caj z ostruziny malinovej

kikus a kde polozis to lehatko? na zem,alebo postel?
ja este neviem ako bude moj hafan reagovat na malu,tak asi ju budem zatial davat do vyssich poloh ako na zem 😀

trpezliva
12. dec 2008

na zem....a emil si vacsinou lahol vedla nej...teraz vzdy sliedi ked ju idem krmit, ze co ak mu nieco padne na zem...aj rano ked lili doje rohlik, tak zostane strasne vela omrvieniek okolo, aj v lehatku...tak emil vsetko povysava.... 😀

petruci6
12. dec 2008

😀 😀 taky vysavac mam aj ja doma

ako ste to urobili,ked si prisla z porodnice? niekde som citala,ze treba babo rozbalit na postel a nechat psa nech si ju ocucha a nic mu nezakazovat..

zuzkaprofant
12. dec 2008

ja chcem tiez take lehadko
kika ta ako skusena kde si citila prve pohyby dole pod pupkom ci aj nad a troska vysie???Ale ked si bola v 5m

trpezliva
12. dec 2008

zuzi, ja som citila okolo pupku...
petru, presne tak, emil onuchal..a potom sa uz viac nezaujimal..ani teraz nejavi extra zaujem..musim ho vzdy privolat, ak je lili mrzuta, lebo ona ked ho uvidi, tak zacne od radosti vzdy viskat..a ked sa spytam, ze Lili, kde je Emil? tak ho hned hlada a kuka na jeho lezovisko. aj na inych psikov vonku sa vzdy usmieva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre