Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
24. feb 2010

Mam slovenku. aj u nas su vsade hovna a tomo ma uz z toho nervy. uz z dialky krici zasa HOVNO

veva1
24. feb 2010

Emily bol to total neutralny clanok

veva1
24. feb 2010

Kde ste? ci citate slovenku? uz dve hodky som nevytiahla vreckovku

retkvicka
24. feb 2010

gratulujem vevus

veva1
24. feb 2010

Dik

retkvicka
24. feb 2010

snazim sa dopozerat bridfet jonesnovu.....strasna krava.......

lolka
24. feb 2010

kika, teraz sme dosli z mesta....a boli aj na poste 😅 tak niekedy nabuduce....
a sakra, zabudla som na slovenku 😒

veva1
24. feb 2010

Tomo po dvoch hodkach vonku s babkou dorazil dnu,dnes zasa nespal tak ak mi nezaspi v aute cestou domov,tak to bude strucne vecer

petruci6
24. feb 2010

aj ja som zabudla slovenku dokelu 😒

veva1
24. feb 2010

Poziciam

petruci6
24. feb 2010

prinesies??dojdi dame kafco 😉

veva1
24. feb 2010

Ty kokso ja som si zabudla dat kavu

petruci6
24. feb 2010

vidis 😀 ja by som ti spravila

veva1
24. feb 2010

si viete predstavit ze by sme vsetky byvali v jednom meste?

petruci6
24. feb 2010

to by bola uplna bomba 😅 stretko kazdy den

retkvicka
24. feb 2010

to by bolo super. mali by ste ma kazdy den na krku a ja by som hysacila, ze tu ma pichlo, tam ma pichlo 😀 😀 😀

veva1
24. feb 2010

Svdtlus nestihala by si stonat,lebo ako jedina zatial bezdetna by si si uzivala nasich deticiek😝

emily3
24. feb 2010

ahojte no to bol des...isla som s chalanmi a s Luckou von, kedze nejavili ani naznak toho ze by mali spat a vonku bolo krasne..Lucka v kociku zaspala ale Miso vzadu a Marek v predu..obaja zasadne opacnym smerom...na buduce ich priviazem na spagatik....Misko sa cely ako je natiahol do jednej nmlaky..Marek mal gumaky a skakal v kazdej mlake a napriek tomu, ze mal gumaky, mal aj mokre ponozky..tak neviem ci mu natiakla voda z vrchu...zastavili sme sa u babky a potom cesta spet..utrpenie, Misko uz nevladal a nechcel slapat..Marek lietal niekde v predu, Misdo v zadu..uz sa tesim ked zacne Lucka behat...podplatila som Miska cukrikom a potom uz cupitkal a aj nas ocino nas dobehal a Misko zaspaval za pochodu, ale mal este nalozene, citila som to cez vsetky jeho vrstvy 😝 ,,sme dosli domov a umyla som Miska a uz spal...a Lucka mala tiez nalozene, akoby sa dohodli 😝 ..

loss
24. feb 2010

ahojte
dnes u nas bolo krasne slniecko svietilo boze uz sa tesim na leto
konecne mi prisiel skejtik na kocik len ho nevieme namontovat 😀

lolka
24. feb 2010

emily, zivo si vas dnes predstavujem 😀 to aby si bola chobotnica a zachytila kazde deculo 😵 a s Luckou to budes mat este zaujimavejsie....
a ja si predstavujem ako zvladnem kocik + psa (ktory sa skor vlece ako ide 😀 no, chce to trening 😀

my budeme zajtra bez vody (cely barak), tak sa rano vychystame a pojdeme k svokre.....aspon mam o obed postarane 😀

lolka
24. feb 2010

kika, ja som za ministretko - pokial budeme vonku kocikovat 😉 lebo ked stojime, tak sa zacne knurit a potom spusti plac 😅 nech len dlho vydrzi taketo pekne pocasie....

svetlus, vy asi navstevu BA odkladate na neskor, ze ?

emily3
24. feb 2010

lolka stretla som par mamiciek, tlacili kocik a prechadzali sa..sa maju ze nemusia nikoho nahanat.... 😅 no detvaky spia,. len Lucka ma taha za vlasy a nie a nie spat..mne uz oci klipkaju...

emily3
24. feb 2010

lolka taj daj toho spa na skatebor, ci ako sa to pise....a tahaj ho za sebou 😀

lolka
24. feb 2010

emily, no, niekedy by sa hodil taky vozik aj pre nasho psa 😀

zuzkaprofant
24. feb 2010

dievcata neviete poradit ked ma maly teraz nozku 19velkost aku bude mat asi na dalsiu jesen zimu co poviete

emily3
24. feb 2010

lolka pozerala som tvoje foto...mam taky isty kocik...len nasa mala uz je velka anezmesti sa do tej vanicky...a zacina teplo tak to prerobime na sportak...

zuzka no neviem 21 ?

zuzkaprofant
24. feb 2010

emily ja ze taka 24som pedpokladala bo neviem ako astie rychlo noha detom terza maju dobre ceny topanociek tak sa to oplati kupit

emily3
24. feb 2010

zuzi my sme tak kupili tenisky, mali vyhodnu cenu a kym nasi narastli, sme na ne zabudli..nasli sme ich nedavno a uz su male tym dvom..tak pre Miska ale musia este pockat 😅 ...

zuzkaprofant
24. feb 2010

jaj .ixixi ja tiez tak pa veci nakupila ale dako nenosil maly zabudlo sa na to ale vynosi dalsie babo snad az🙂) tak myslis ze mu teraz nozka velmi neporasite bo odazu ma ti 19tnastku a mi vyastol na 80velkost odrazu zi 62 😀 😀

tak neivem ci mam kupit 24 a 26 co myslis za pol rok mu nenarastie 2 cm ci moze?

lolka
24. feb 2010

emily, ta vanicka je do tych 6 mesiacov, takze Lucke uz musi byt tesna 😅 zvlast ked je este naobliekana prip. vo fusaku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre