Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
15. mar 2010

ahojte...lolka nas Miso strasne grckla, po kazdom kojeni, ale priberal tak som to velmi neriesila...po troch mesiacoch sa to ustalilo....

smejko... 😉 co sa dopredu stresujes kvoli takym veciam? mas dve ruky, jedno bude z jednej strany, a druhe z druhej....mala by si vidiet nas ako sme poskladani v posteli ako tetris 😅 ...neboj Damienko bude rad ze ma surodenca.....pekne ti pribudaju tyzdne, neuveritelne...

noi idem sa konmecne ucit, v stredu mam skusku a este som nevidela nic..... 😝

lolka
15. mar 2010

mala uz spi....a muz siel zapijat kamosovho syna 😅

baby dik, na to grckanie sa opytam doki. napriklad dnes som ju po obede nakojila, odgrgla si a sli sme von. asi po 1,5 hodine sme sa vratili a ked som ju vybrala z kocika, tak sa pogrckala 😖 nebolo toho vela, asi za polievkovu lyzicu.

smejko, neboj, vsetci sa pekne naskladate do postielky, z kazdej strany budes mat jedno babo 😉

emily, to pozname, nic si nevidela a skusku urcite spravis bez problemov 😉

mm1
16. mar 2010

ahojte babulky 🙂

retkvicka
16. mar 2010

ahojte sojky...ako ste sa mali? idem precitat, co ste vcera popisali. sojkule pocujte, vecer mi Jozko povedal, ze sa mu zda, ze sa mi zmensilo brusko. stalo sa to aj vam? je to ok?

evitkamalicka
16. mar 2010

dobre ranecko,
tak dnes nam naskocil 20tt 😀

retkvicka
16. mar 2010

vevus, smejik, vdaka za gratulku.
vevula, ty si gelnicanka? nevedela som! myslela som, ze mas korenie v detve.

retkvicka
16. mar 2010

ahoj evitka, pekne ciselko 😵 . gratulujeme.

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus dakovala, vsak ty za chvilu tiez budes v polovicke, to zleti ako voda.....ako sa inac citis?

trpezliva
16. mar 2010

Svetlus, mozno si len bola predtym na wcku 😉 .

retkvicka
16. mar 2010

no lepsie, nie je mi zle. prsia bolia. akurat ranajkujeme. vcera mi Jozko povedal, ze sa mi zmensilo brusko. to je ok evitka?

retkvicka
16. mar 2010

kikus, rob si rit!

evitkamalicka
16. mar 2010

svetlus nestresuj, brusko za chvilu zacne rast

retkvicka
16. mar 2010

veriiim....

mm1
16. mar 2010

Svetlus, naozaj si mohla byť viac napapaná... ale nestresuj, všetko bude OK 🙂

petruci6
16. mar 2010

svetlus nestresuj,obcas je brusko velke obcas male,podla toho co zjes,vypijes,ides na wc,babatko este neni take velke aby ovplyvnovalo velkost bruska 😉

petruci6
16. mar 2010

ja som bola na zac opuchnuta jak zaba,potom som nic nejedla,isla na wc a nic akoby som ani tehu nebola,to je normalne 😉 pockaj tak o 3mes 😀

retkvicka
16. mar 2010

ok petrus, vdaka 🙂

mm1
16. mar 2010

svetlus 🙂

retkvicka
16. mar 2010

vybrali sme si asi detsku stolicku. len farbu este nie. teda nevieme sa rozhodnut medzi dvoma typmi:

http://www.e-kociky.sk/?30,baby-ono-kvietok-

http://www.e-kociky.sk/?26,pepe

medzi tymito sa nevieme rozhodnut. vybrat farbu je asi najmenej. mne sa viac paci ta druha, ale prva mi pripada viac stabilna.

a potom este lehatko rozmyslam asi toto:

http://www.e-kociky.sk/?32,lezadlo-lux-kruhy-pa...

co vy na to?

mm1
16. mar 2010

OKI, idem makať... som len IP....

papa

loss
16. mar 2010

ahojte
vcera som uspesne dokoncila seminarku dnes zacnem druhu a potom uz len ucit na skusku
u nas je snehu stale snezi je to na prd stale soplikujeme takze von nam ist nehrozi je to o zivot cely den doma 😔
svetlus neboj to si nenajedena vecer sa bude zdat brusibo obovske
evit krasne rastiete
smejik dve 1supis 11tt
vidim ze vsetko tu fici do pohody 🙂

retkvicka
16. mar 2010

ahoj losik, lenze mne to Jozko povedal vecer..

loss
16. mar 2010

to neva ja mam kamosku o 2tyzdne sa jej po nas narodila dcerka za cele tehu pribrala 6kg pred porodom vyzerala ako ja na zaciatku 5mesiaca a jej do 6mesiaca nik neveril ze je tehu bud rada tyzden po porode budes najkrajsia mamicka 😉 mne terba este zhodit 5kg a + 5 mam novorocny zavazok tak mam co robit 😀

evitkamalicka
16. mar 2010

jeeej aj mne by stacilo len tych 6kg pribrat 😅

petruci6
16. mar 2010

my mame zltu fabulu stolicku,zlta a oranzova je aj pre babu aj chlapca,ale myslim,ze na stolicku mate este cas dokupit aj ked bude babo na svete a bude mat uz take 4-5mes 😉 potom budu aj ine kolekcie aj ine ceny
a lehatko sme mali babypoint vedla tej fabule co je

retkvicka
16. mar 2010

petrtu a kde to uvidim?

petruci6
16. mar 2010

jezis ja som trubka,nedala som link 😀
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=15686

petruci6
16. mar 2010

svetlus inak boli sme cez vikend v Europe v BB a tam som videla prvy x nazivo Bumberide Indie,vyzera dobre a vobec nie je taky vysoky ako sa mi zdalo z fotiek,len sa mi zda uzky ta sportova cast,teda moj jane je ovela sirsi

retkvicka
16. mar 2010

a je to stabilne petrusa? neprekotila sa ti aj so stolickou este mala? z toho mam strach. nie, ze vypadne, ale sa prevrati.

retkvicka
16. mar 2010

petrusa a cena toho kocika bola ak? taka, ako som nasla na webe? nejakych 500 eur?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre