Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
5. máj 2009

no ty kono,dakujem pekne aky horor si prezila 😅

zuzkaprofant
5. máj 2009

no lius po mne alebo nohy ma po svokrovi ten bude rad , ma take dlhe nohy a chude ako modelka,
a ako sa ty mas liuska moja zlata je vsetko oki

cucuska
autor
5. máj 2009

zuzka eŠte raz gratulujem gratulujem si hrdinka a vitaj do klubu

Malý je naozaj rozkošný 😀

sloniiicek
6. máj 2009

jeeej zuzi. tak si to super zvladla. chvalime ta. tak ja by som to asi na tvoj mieste nezvladla. esteze som mala taky super porod. 😉 klobuk dole. ale fakt je, ze maly ti vsetky bolesti nahradi a o par mesiacov si na to ani nespomenies. 😀

sloniiicek
6. máj 2009

inak my sme mali tuto noc dost tazku. tlaci sa nam stvrty zubok a treti este nie je poriadne vyrasteny, tak ju to dost bolelo a stale sa budila. a este k tomu mame sopliky. chudatko moje. normalne som je masirovala zubky - dasienka a robilo jej to dobre. a potom som jej to potierala vinkom.

sloniiicek
6. máj 2009

inak ak by ste si chceli pozriet nase nove fotecky. http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaItnN...

cucuska
autor
6. máj 2009

aj my tak isto ako ty sloníček, Emka ma pri každom zube sopliky ako ďas. a tlači sa jej dole: obe stoličky a jedna z dvojek, takže 3 zuby, teraz mi ani poriadne nepapá a aj na mlieko ju mśím poriadne dlhoooo prehovárať .
slonik mate krásne fotky, nádherné 😀

cucuska
autor
6. máj 2009

pridali sme sinový album aj s fotkami. kukuk

sloniiicek
6. máj 2009

cucuska - takze tvoja ma sopliky zo zubkov? a ja som si myslela, ze som ju slabo obliekla a ze prechladla. chuda moje. tato alternativa mi nenapadla, ze to moze byt zo soplikov. ale inak dnes uz je na tom lepsie, takmer ziadne sopliky nema. takze asi na tom nieco bude.

evitkamalicka
6. máj 2009

cucuska mala je zlata 🙂

sloniiicek
6. máj 2009

cucuska - mala je zlatunka. kucerava a tusim trochu blondacik.

stankatt
6. máj 2009

Ahojte 🙂 tak mala je dnes hore od 6tej a doteraz spala 30min 😝 😝 😝 som na prasky.... tak som skusila teraz, snad uz zaspiiiiiii prosiiiiiiiiiiiiim
Zuzi vitaj doma 🙂 🙂 🙂 ten porod veru nezavidim 🙂 🙂 🙂 my mame dnes presme 9 😉 😉 😉 😉

emily3
6. máj 2009

Ahote.
zuzka vitajte doma 😀 😀 😀 , no ten porod ti nezavidim ale mas to za sebou...
zuzi nedavaj malemu umele mlieko, teraz je dolezite aby pil od teba a cim castejsie bude papat od teba sa ti bude tvorit mlieko...a to zlte mlezivo je prenho dolezite...tak vela zdaru pri kojeni a uzivaj si malickeho 😀 😀 😀
tesim sa nase malicke ( na ten porod uz menej, uz teraz mi tvrdne brucho a nenapadko mi pripomina ake to 😝 ) ale kym su babatka male je to krasne.

dnes som bola s Mon a s Marekom u zubarky. hambila som sa, najradsej by som tam ani nebola. MArek sa tam predvadzal, vymyslal, nechcel otvorit usta, museli sme ho podplacat a presviedcat...a tie diery,..a mon a Marek..to len kaz,kaz,kaz...... 😒 😖 zivime nasu zubarku.

stanka to leti, gratulujeme vymesaciu. 😀 😀 😀

zuzkaprofant
6. máj 2009

cafte dievcata co mam robit zdurili sa mi cecky a ma skoro 38teplotu a to si odsavam poradne kazde3 hodky a aj tak som hotova vam poviem co na to je dobre

veva1
6. máj 2009

ahojte
zuzi odsavaj castejsie,lebo ti hrozi ak uz aj nemas poriadny zapal.Asi by bolo ist k lekarovi nech ti da nejake vhodne lieky proti zapalu.

cucuska
autor
6. máj 2009

Zuzka aj ja som to mala, ale bez teploty:
Daj si horúcu sprchu naozaj horúcu pod ňou si asi 10 miu masíruj prsia a potom hneď odsávaj, mliekovody sa uvolnia a viac odsaješ

cucuska
autor
6. máj 2009

A mne pichli aj jednu injekciu na uvolnenie
a este mi zabrali vínové obklady na boky pŕs, len sa potom musíŠ pred kojením poriadne umyť aby si nepáchla vínkom aby malý cítil maminku

cucuska
autor
6. máj 2009

sloniicek: áno mi čo zub to soplíky, aj moja doktorka povedala, že je to prejav niekedy rastu zubkov, tak ako sa nahle objavia tak aj náhle zmyznú

a ďakujem za pochvalu fotečiek

kubko
6. máj 2009

Ahojte koceny, jeeee zuzi, tak blahozelam k malemu princovi, zelam vam vela zdravicka, stasticka a spokojnych noci. Na zdurene prsia pomozu aj studene obklady a proti zapalu je vraj dobry kapustny list z chladnicky prilozit na prsia, normalne ho maj v podprde, kamoske to super pomohlo, ja som chvalabohu nemala take problemy

Liuuuuuuuuuuuus ja odpadnem blahozelam z celeho srdiecka ty si tehulka, tak ti zelam spokojne a uzasne tehotenstvo, no to je sprava dna, bomba, tesim sa

My z drobcekom ideme zajtra na velky ultrazvuk, tak verim, ze bude vsetko v poriadku a uz 3 dni citim pohyby a vcera vecer chrustik zacal kopkat, je to uzasne, skoda, ze je toto posledne tehulkovanie....

tak sa vsetky drzkajte s drobcekami, hlavne nech ste vsetci zdravucki papa

lia
7. máj 2009

cucus,mala je podarena.po kom je kucerka?? 🙂
zuzi,skus tie obklady,tusim aj petru zabrali.a daj vediet ako si na tom 😉
kubik dakujem 😵 😵 😵 ,strasne som vystrasena teraz z takeho cudneho vytoku,hlienoviteho,mali ste to niektora??ja to uz mam tyzden,nie cely den,len par krat za den a iba ked sa utriem,samo to nevytecie.
kubik,este neviete co cakate?? 🙂 no daj vediet 😉 a ako sa citis tehulka maminka??

emily3
7. máj 2009

Ahojte
kubko ty si uz v polovicke, ako to straaasne rychlo leti. 😀 nas drobcek kopka a tiez zacal tak neskor alebo to bolo skor take decentne ale uz to citim , dnes rano si davala rozvicku 😀

lia ak mas len hlienovy vytok a nesvrbi a nezapacha je to v poriadku, tehulky maju zvysenu tvorbu hlienu, tak kvoli tomu sa nestresuj. drzim palceky , este par tyzdnou a budes v druhom trimestri 😀

zuzka treba maleho prikladat co najcastejsie a studene obklady, tvori sa ti mliecko, ono sa to potom ustali podla potreby drobceka. drzim ti palce aby ste to obaja zvladli. 😉

lia
7. máj 2009

hej??jeee,si ma potesila,lebo dala som si to google a nikde som nenasla takyto vytok,jedine ako otehotniet a ze sa to zacina pred porodom 😅 .a nesvrbi,ani nezapacha.
noo,veru,nech uz som za tym 😉
akurat som vcera hovorila manzelovi,ze mi tie dni celkom teraz idu,ze sa zobudim,najem,lahnem,zobudim,idem na prechadzku,lahnem,zobudim a uz je pomaly vecer 😀
uz sa tesim na pohyby 😵 😵 😵
zajtra doleciiiiiiiiiiiii svetluskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
7. máj 2009

ahojte,

zuzi odsavaj,odsavaj,odsavaj,nic ine nepomoze
ja som prve t v kuse mala Lindu na cecku,ale vtedy toho este vela nepojedla,tak som ju uspavala,prebalovala a medzi tym odsavala po kvapkach aj v noci na ukor spanku
tiez som mala horucku,aj som raz v noci odpadla,ked som isla po flasku,tak som vstala a odsavala zas,kym mala nezacala poriadne jest a tahat

ja som mala aj krvave dohryzene bradavky,tak som ju musela odstavit nachvilku a davat aj UM aj svoje odsate
zakazdym som pred kojenim poriadne umyla studenou vodou bradavku a po som ju hned natierala kremom na bradavky a este som nosila aj tie zberace do podrprdy,lebo som nezniesla ziadne oblecenie na tom 😝

zaciatky tazke,ale stalo to za to,doteraz "len" kojim 😉

petruci6
7. máj 2009

lius ja som mala vytok cele tehu,to je normal,neboj 😉
bez intimky som nevysla ani na ulicu 😀

a este k tym kapustnym listom,skusila som,ale mna to hrozne stipalo,tak som prestala ☹

petruci6
7. máj 2009

lia ty uz nerobis? si PN?

lia
7. máj 2009

caf petruc 🙂 ved vytok by mi nevadil,to viem,ze je normal,len ten hlien som nevedela co to je

lia
7. máj 2009

hej 🙂 ,som pn 🙂

petruci6
7. máj 2009

super,aspon sa nemusis stresovat v robote,ja som bola tiez od 6mes 🙂

lia
7. máj 2009

veru,doma mam bozsky klud 😀
len nela musi cakat na moje vychadzky 😀 😀 😀
ale musi si zvykat na tvrdy vojensky zivot 😀

petruci6
7. máj 2009

mudre 😀
nech si ta teraz este uzije,lebo potom nebude cas uz ju ani pohladkat
moj si uz zvykol,ze ked som s malou,tak len spi,ale ked ju nemam na rukach tak je v momente pri mne a chce sa hrat,ale ja uz kolkokrat nevladzem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre