Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
4. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeej lossik super spravicka 🙂

cucuska
autor
4. jún 2009

ahojte táni nie je zač ja som bola rada že som to mohla zverejniť, ja tvojim tehu normálne žijem 😅 😀 😀 😀

bianca
5. jún 2009

losssss super.Ja som taka happy

loss
5. jún 2009

ako pri Nellynke,ze?Keby ti este mohlo byt za mna zle 😝

evitkamalicka
5. jún 2009

lossik to prejde 🙂

sloniiicek
5. jún 2009

ahojte kocky. vsetko najlepsie smejko k dnesnemu sviatku. vela zdravicka, stastia, lasky, rodinnej pohody a hlavne splnenie vsetkych tvojich snickov. prajeme cela rodinka a martinka posiela pusinku.

sloniiicek
5. jún 2009

a maaam novinkuuuuuuuu. martinka zacala vcera konecne plazit dopredu a dnes stvornozkovaaaaaaaat. taka som stastnaaaaaa. jupiiiiiii.

sloniiicek
5. jún 2009

jeeej losssik - co to citam. tak strasne moc gratulujeeeem. a tesim sa s vami. supeeeeer. dobra spravicka.

petruci6
5. jún 2009

martinke gratulujeme,sikovnica 😉

sloniiicek
5. jún 2009

petru - ved uz som bola z toho na nervy. skoro rok a nist. 😀

cucuska
autor
5. jún 2009

ahojte ako sa máte???

lucim
5. jún 2009

ahojteeeee 🙂
citam, ze tu su same dobre spravicky, vsetkym gratulujemeeeeeeeee 🙂

lia
5. jún 2009

ahojte 🙂
lucim,tebe sa to krati 🙂 ako sa citis??

lia
5. jún 2009

martinka je sikulka 😵 😵 supis,to si asi zobrala priklad z kikinej Lily 😀 a co je s kikou??

petruci6
5. jún 2009

baby mate cislo na Lante? uz je chuda v nemocke,vsak?
kedy sa dozvieme o malinkom?

lia
5. jún 2009

co ma smejko??sviatok??
tak aj ja sa pridavam,vsetko najlepsie 😵 😵 😵

emily3
5. jún 2009

Ahojte
lante drzim palce aby ste boli zdravi a vsetko dobre dopadlo
slonicek gratulujem k pokrokom... 😀

luci fakt ty to uz mas za par...tak to zvladni

ja uz teraz funim, sice som pribrala 9 kg ( som podla knizky) ale nestiham uz lietat za Misom, a on teraz praveze zacina lietat po vonku, a liest na vsetky preliezky, esteze MOn da nanho pozor alebo Marek...no je to o drzku
a urobila som dnes skusku ani neviem ako..koktala som ale stacilo jej hovorit k veci a jedno slovo..( boli sme dve naraz a sme jej to hovorili v omackach a ona chcela jedno slovo 😅 ...ale mam to A tak sa tesim) hned sa mi zlepsila nalada...a dnes som mala skoro predpoposlednu hodinu na flaute...dala mi nove skladby, a odporucila len prerusit a o rok sa vratit 😀 😅 tak uvidim ako to budem zvladat, ale dala mi konecne nieco poriadne a rychle ..Vivaldyho...mam to aj na cd je to brutus..to ked zahram tak ako na CD tak to bude super..
a Poznate LEt cmeliaka..dalsia brutalita... 😅 ..no mam na to rok.

stankatt
5. jún 2009

ahojte, smejko co mas? vsetko naj teda 😉
sloni gratulujeme, ani Monike sa nechce stvornoskovat... plazi sa trochu- ona sa skorej gula 😀

emily3
5. jún 2009

smejko tak vsetko naj 😀 😀 , nech ta chlapi posluchaju 😉

smejko1
5. jún 2009

Dakujem Vam dievcata........ dnes som teda oslavila svoju 30siatku. Dostala som nadherne dary, od draheho 30 ruzi a krasnu supravu z bieleho zlata s ametystami {aj za damienka} a od nasich zas supravu z peral....... ja ani neviem ci si to vsetko zasluzim.... ale asi ano 😉 ked mi to dali.......

zajtra to oslavime v restike spolu s Damienkovym zapisom na urade....... tak stale neviem co sebe a milacikovi obliect.....

adka, blahozelam k lozeniu....... vidis, Martinka na party videla Lili ako vsade lozi a naucila sa od nej 😉

este raz Vam dakujem...... Vasa aleska 😉

stankatt
5. jún 2009

jej smeji vitaj medzi nami 30tnickami 😀 , a jasne ze si vsetky darceky zasluzis 😉

smejko1
5. jún 2009

dik stanka........ ja viem ze zasluzim, len som sa hrala na skromnu...... pridala som dake fotos. 😎

sloniiicek
5. jún 2009

smejko . tak krasne darceky si dostala. to sme boli v stredu u sesterky elisky a ta uz chodi. ale ked videla martinku na styroch, tak sa aj ona dala na styri a zacala jej ukazovat ako ma lozit. bola strasne podarena.

sloniiicek
5. jún 2009

jeeej alesia - ty mas novy uces. skoro by som ta nespoznalaaaaaaaa. a tie ruze si prenadherneeeeeee. a maly ma novu stolicku, gratulujem. super vyber.

sloniiicek
5. jún 2009

emily - tusim gratulujem ku skuske. 😀

smejko1
5. jún 2009

no hej...... trosku som to skratila 😀

emily aj ja blahozelam ku skuske 😉

sloniiicek
5. jún 2009

podla fotiek ti to sekne. len ta tam nie je az tak dobre vidiet. 😀

lolka
6. jún 2009

smejko, dostala si moju sms-ku k narodkam ? 🙂 uces ti sekne, v lete to budes mat prakticke, nebude ti teplo 😉

lossik, gratulujem k srdiecku 😉
slonik, martinka je sikulka, za chvilku nebudes za nou stihat, ako ti bude vsade lozit 😀
emily, velka gratulaciu ku skuske 😉

lante
6. jún 2009

čaute babule 😀
od stredy si tu v nemocnici váľam kosti 😀 no pondelok sa blíži 😎
gratulujem smejkovi a lossíkovi k akcií a ďakujem za držanie palcov.

dnes ma boli pozrieť po prvý raz moji chlapi.........tak mi srdce pišťalo, keď odchádzali.

lante
6. jún 2009

Smejuš na začiatku septembra ťa dobehnem 😀...........s tou 30-kou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre