Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
13. júl 2009

petruci 😉 😀 😀 😀 no musim ist, lebo este nespia...MArek zaspal o nejakej piatej a zobudil sa vecer..tak teraz sa mu zda ist skoro spat...a tak sa rozblaznili...no musim ist ich skrotit a spacifikovat..
inac v stredu by som mala ist aspon na jednu skusku, ale nevidim to ruzovo..dnes som do toh ovobec nepozrela ( aj ked mi Mon slubila ze vecer zalomia a daju mi pokoj, akosi na to zabudla ) a ja uz klipkam ocami, a nie to este nieco tlacit do hlavi..tak neviem ci si to radsej neprelozim do dalsieho rocnika...

emily3
13. júl 2009

a tesim sa , lebo mi dnes naj kamoska oznamila ze cakaju babatko 😀 tak zacala ze " sranda ty za 7tt rodis a ja som v 7tt...tak sa tesim. aspon jedna dobra sprava...
a samo aj teuska..silno drzim palce, nech to tentoraz uz naozaj dobre dopadne..

petruci6
13. júl 2009

preloz si to,nenamahaj sa uz,potrebujes trosku oddychu
drzime palce so spacifikovanim 😉

emily3
13. júl 2009

petruci spacifikovane, ale este nespia. Monika im cita rozpravku..aka vyhoda ze uz vie citat..sice je to este pomale, ale treba trenovat nie? 😉 a nasadila si mi chrobaka s tou skuskou..asi to necham tak..fakt sa mi uz nechce teda nevladzem sa ucit....
uz nech tu skolu skonciiiiiim

lia
14. júl 2009

ahojte 🙂
teuska,siiiilnooo drzim palculeeee 😵 😵 😵 musi to tento rok vsetkym vyjst co si zelaju babatko 😉
ved ked mna osvietilo?? 😀
ano sloniiikkk,leti to ,este dva tt a som v polovici 😵 teda ked ratam do 40 tt 😅
po 40tt sa uz prenasa ci kedy sa prenasa??
emilyyy,aky fusakkk??daj foto 😉
petru,krasne ciapocky 🙂 odkedy moze dieta tieto strikace??

lia
14. júl 2009

slonniiikkk,nic si z toho nerob,ze majinka moc nepribera,ved ona zacne 😉

lolka
14. júl 2009

cafte babule 😉
emily, tak super, ze bojujete za morca, urcite sa z toho dostane, aby nebol doma plac 😖 u doktora muselo byt s vami veselo 😀 😀
petruci, pozerala som fotecky, vam muselo byt paraaaaadne 😉 vyzera to tam pekne - aspon podla fotiek.
bershik, len sa tes, ze sa mala rehni, asi jej pripadate smiesni 😀 a s tym zaludkom urcite zabehni k doktorovi a liec si to !!! kapisto ?
teuska, gratulujeeeeeeem k fazulke a silno drzim palce, aby to dobre dopadlo 😉
slonicek, este som ti ani nestihla napisat, ze ste mali super detsku oslavu a to lietadielko je perfis 😉 mala musela byt uplne vytesena z tolkych darcekov 😵
kika, hned by som sa sla s vami kupat.....jaaaj, v robote sa mi moc nechce sediet 😒 no, ale za 2 tyzdene uz mame konecne dovolenku, tak sa tesim. na slniecko treba dat velky pozor....ked vidim niektore pripecene deti pri vode, je to des 😖
lius, a ty kde mas slubenu fotku bruska ????? haaaaa???? tu jednu si hned zmazala 😠

lante
14. júl 2009

Ahojte babulky,

konečne som po 100 rokoch pridala Vilíkove foto

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ešte idem pridať nejakú Miškovú 😀

lolka
14. júl 2009

ja sa mam celkom fajn, grcam stale a najnovsi hit je cez obed medzi polievkou a hl. jedlom. je to nechutne, ale co narobim 😖 dnes mi je na pocudovanie dobre, ani som rano nehodila rec s wc-misou, tak dufam, ze je vsetko ok 😅

petruci6
14. júl 2009

loli neboj urcite je vsetko ok

lia neviem odkedy mozu tieto ciapocky,podla mna od narodenia
robia aj letne,jesenne,zimne 🙂

lante
14. júl 2009

tak a tu je aj Mišiačik

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Lolka, si to "užívaš", čo ? 😝

lia
14. júl 2009

jeeejj lante,krasnych synacikov mas 🙂
aj ja uz chcem 😵
ja som sa teraz zobudila,mala som strasnu noc za sebou 🙄 len ma najviac hneva,ze nemozem ist na zahradu,lebo je tam miliarda komarov ☹
loliiii a ty uz mas foto bruska??pocuj,beries nieco proti vracaniu??ty asi vela das von,nie ze budes chudnut!!
ja hned mazem,ale ked budes chciet,vlozim z minuleho tt,co uz zase nie je pravda 😀

stankatt
14. júl 2009

ahojte, krasne to tu tehulkam pribuda 🙂
Sloni dnes mate rocik, tak gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉

lante
14. júl 2009

Liuš, ty už vieš, že budeš mať babuľku? 😲 Ja som to vždy vedela až v nejakom 23 tt, lebo na veľkom v 20tt sa obaja schovávali 😝

lolka
14. júl 2009

lante, veru tak, uzivam si to 😝 krasne fotecky synacikov 😉
lius, moje brusko je este male (teda take ako riadne najedena).....ty uz mas take tehulkovske 😉 doki mi dala take cipky na potlacenie nutkania na vracanie, ale dala som si len jednu a mam pocit, ze nezabrala. nebieriem ich 😒

lia
14. júl 2009

slonniiikkkk,aj ja sa pripajam k velikanskym gratulaciam 😵
lante,my sme boli na krvi z DNA,je to novinka 😉 mozno kika uz bude vediet co caka tento tt 🙂

lante
14. júl 2009

Ďakujem, tak už len by som mala pozerať foto potenciálnych neviest............ 😝

lia
14. júl 2009

a chudnes??

teuska
14. júl 2009

Ahojte babulky 🙂
Emily som velmi rada, ze to dopadlo tak dobre s tym vasim morciatkom. Mne dnes ta nasa potvorka usla ale nalakala som ho na uhorku 😅 Za uhorku zapreda aj vlastnu slabodu 😀
Lante mali su zlatucky. Pockaj este chvilu s tou nevestou, az budem vediet co to bude........
jeeeeee Lolka my mame podobny termin. Mne je dnes podozrivo dobre, az zacinam mat s toho strach...... 😝
Petruci nadherne ciapocky, aj ja chcem taku 😎

sloniiicek
14. júl 2009

jeeeeeeej dakujem za gratulacie. 😀

loss
14. júl 2009

malej Martinke zelame vseeeeeetko naj k prvemu rociku 😵
lante maly je krasnucky 😉
loli krasne rastiete 10tt je super 🙂
lius ty si uz uz v polovici tak v dobrom ti zavidim mne je stale zle do januara mam este juj ......

petruci6
14. júl 2009

baby kuk toto su nase
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6229925
😵 😵

sloniiicek
14. júl 2009

loss - vdaka.

petru - tie su krasne

cucuska
autor
14. júl 2009

ahojte.
Sloniii posielame veľke Gratulujem Martinke 🙂
No my sme mali dne hroznú noc. Ema sa zobudila o 01:00 vypila mlieko a potom zaspala na hodinku a od 02:00 to začalo, stale sa mrvila a plakala, a volala mami a na roky, a ze sa sa bojí a toto išlo dookola až do 05:30. Proste hrôza, do 04:00 som to brala s totalnym kľudom, hladkala som ju po chrbatiku nech zaspinka aj som ju prebalila aj..... ale potom mi povolili nervi a ostala som nervozna a potom som si to zas vyčitala, že nespi preto, že ja som nervozna a dookola. Spali sme do pol osmej ráno a teraz tiež už drichme, ale dalo mi to zabrať. Idem si aj ja teraz ľahnúť.
Babule vy nebývate nervózne??? nepoplačete si niekedy????
Emily ja ťa totalne obdivujem, ja to nechápem ako to všetko zvládaš, asi som nejaká nemožná 😔

petruci6
14. júl 2009

cucus neobvinuj sa,nie si nemozna,len je toho obcas az moc
takych chvil este bude habadej

co jej bolo v noci? zubky?

adi gratulujeme Matke k 1 rocku 🙂 🙂 🙂 co si jej kupila? ma aj tortu?

petruci6
14. júl 2009

emily ja by som sa na tvojom mieste uz vykaslala na skolu
ved si v poslednom obdobi tehu,okrem toho 3 deti na krku,morca,domacnost a este aj skola?
ved to je na kona vela,nie na tehotnu v 3 trimestri
musis aj oddychovat,pride babo a budes uplne vystavena

lia
14. júl 2009

petru krasne 🙂
lossik,asi budeme mat vsetky baby potom?? 🙂 aj mne este byva zle,ale ja som partizan 😀
cucus,to su tlaky,kazda mame podla mna chvile ked uz nevladzeme a potrebovali by sme vypadnut,teda mna to este len caka,ale uz niekedy sa stresujem ci to zvladnem

emily3
14. júl 2009

Ahojte spravy z domova..Monika dostala kiahne...ma horucku a par mokvajucich pupakov, kedze je cela dostipana od komarov, tak mam aj problem urcit ktory pupak je od coho..tak a uz len Miso...momentalne je ub babky a ti dvaja doma, a ja sa tvarim ze sa ucim, ale neviem neviem..zajtra sa pojdem ukazat skusajucemu a pojdeme domov 😅

cucus vobec to nezvladam, detska by mohli rozpravat, alebo radsej nie.... 😔 ( som jak pes momentalne, vytoci ma kazda blbost) ale zas som si urobila radost a kupila babatku nejake vecicky, kedze som svoju " vybavu" asi uz na dobro niekam posunula....tak aspon nieco....

Adi k MArtinke vseeeeeeeeeetkoooooooooooo leeeeeeeeeeen to najlepsie, hlavne pokojnych, pohodovych a laskavych a trpezlivych rodicov 😀 😀 😀 😀 😀

teuska drzkaj sa ..veeelmi ti zelam aby tvoja fazulka rastla v pokoji do krasy a inac mas termin presne na moje narodeniny 😉 😉

lolka hold, nie si nahodou tehotna? ked mas zaludok stale ako na vode? no musis vydrzat, prve tri mesiace su take brutalne, ale potom sa to ustali a bude dobre...tak uz len mesiac a bude to...drzkaj sa a co najmenej stretnuti s wc misou 😉 😉

a idem popozerat vsetky vase foto...a potom sa lucim ahojko

emily3
14. júl 2009

lante super foto..vidim ze aj my mame celkom normalneho ocka.on tiez vesal vsetky deti dole hlavou... 😀 😀 a Vilik ze televizny maniak, ako nas Miso..a ten si zoberie z chladnicky jogur, sprintuje do obyvacky, zapne si TV a sadne na gauc a necha sa krmit... 😀 😀
no naozaj koncim..majte sa, zajtra sa ozvem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre