Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
23. nov 2009

magdus,Natalka je neskutocna babika 🙂 🙂 🙂

veva1
23. nov 2009

ahojky
vedvieska je mi to luto,mojka ☹
mame velke stastie ,ze nam bolo dopriate sa stat aspon raz mamkami a tie nase ratolesti nam budu vzdy tie najlepsie naplaste 😵

lolka
23. nov 2009

zajtra prijdem aj ja, tesim sa 😉

smejko1
23. nov 2009

ahojte mam pocit ze mi je lepsie takze aj my by sme mali prist........ hned ako sa princ zobudi........

maly uz si chodi po celom byte ako frajer......... za chvilku ho uz ani nechytim 😀

mm1
24. nov 2009

ahojte, tak my dnes neprídeme, budem dlhšie v robotke ale v sobotu sa na Vás tešíme 😀

mm1
24. nov 2009

tak včera sme varili spolu s Natálkou 🙂 bola podarená, Mami háč mami hačí mami háč, tak som ju posadila na kuchynskú dosku a mali ste vidieť ako ma dirigovala. Podávala mi zemiaky na ošúpanie, potom cestoviny....
íšlo nám to ako po masle.
A vravím jej, dúfam, že keď si dnes so mnou varila tak zajtra budeš s tatiskom obedovať.... a ona so svojim slnieckovym usmevom... Ne ne, Nati ubu papa..... ( videla totiž, že som im kupila na dnes zavinače.....)

a to včera dvoch spráskala... videla som to po prvý raz, ja som to totiž mužíkovi neverila...... ale fakt ona to láduje, že jej to nestačí dávať, ešte i tú cibulu z toho brrrrrrr

Ale granatír aj brokolicova polievka sa mi vydarili.

Liuska som rada, že si ešte 2 v 1 aj keď sa ti to už neskutočne kráti.... juj strašne vám tie tt ubehli.... Lia, Kika, Lossik, Lolka, zasa o chvíľku pribudnú 4 krásne princezničky,...... paráda
😀

lia
24. nov 2009

magdus 😀 😀 to by som si kukla,kysle rybicky myslis??ani ja som to nikdy nejedla a min.tt u nasich som to zbadala v ladnicke a take boli vynikajuce 😅 😀
mnooo utieklo,dnes mam zase z toho strach,ja som jak to nase pocasie 😀

trpezliva
24. nov 2009

Ahojte.na stretko mozno budeme meskat,ale urcite nas pockajte!!mam teraz poradnu,uzv,vybavovacky,takze lili pojde spat az o 12tej a kym sa potom vytrepeme,tak mozu byt aj 3hodky+cesta.ale uz sa veelmi teskame,aj na sobotu na svetlus a magdusku..ze styri princeznicky pribudnu,no uvidime;) .mozno mi dnes aj povedia,cakam akurat na lekara!

mm1
24. nov 2009

KIKUS, JA SOM O TOM PRESVEDČENA, ZE DRUHE MIMI V BRUŠKU JE DIEVČATKO.... A JA SA V TAKYCHTO VECIACH NEMYLIM, ANI U LOLKY A ANI U LIUSKY SOM SA NEMYLILA!!!!!!!! 🙂

INAK I MY SA VEEEEELMMI TESIME NA SOBOTU.

OZAJ VYMYSLELI STE, KAM POJDEME, KED BUDE NAHODOU LIAT????????

mm1
24. nov 2009

Lia, a áno zavináče... ládovala to do seba jedna radosť, ešte aj tú cibuľu z toho.... brrrrr keď som to videla, ako to mojmu dieťaťu chutí, normál som nechápala.......

a nebojkaj, všetko dopadne dobre a za chvíľku sa budeš tešiť z princezničky... Prídeš ešte v sobotku na stretko, ak by nič????? dúfam, že áno, chcem ťa spoznať osobne.... 🙂

smejko1
24. nov 2009

aj my prideme okolo tretej....... lebo sme dnes dlhsie spinkali

mm1 = zavinace????

lolka
24. nov 2009

magdi, Natalka je iny gurman 😀 😀 zavinace su super, tak preco nie, ze ? 😵

tak ja sa do Avionu dovalim tiez pred tretou 🙂

a kam v sobotu ked bude skaredo ? no, mozme ist do cukrarne na Hviezdoslavovom alebo do cokoladovne alebo do McDonaldu.....mne je to jedno 😉

mm1
24. nov 2009

áno baby, presne Zavináče.... šmakujú jej aj s tou cibulou. brrrrrrr 😒

normálka keď som kupovala mužíkovi dva, tak mu ledva polovica zostala, teraz im už kupujem tri, tak normálka, niekedy dva spráska. Samoška, že kožu jej dáva dolu, len to biele čisté masko.......

No musíme myslieť i na to, že može byť škaredo...... a hlavne drobci budú s nami..... 🙂

lante
24. nov 2009

Ahojky, my prídme ako sa zadarí...........medzi 14 a 15 🙂
Vili dnes nepôjde spať a Miško by mal spať od cca 15-tej.......takže to by som vás nevidela......bude spať tam v kočíku...
teraz eštre chrní v kočíku vonku...

btw. dnes mal svoje prvé ovocie 😀 jabĺčko

mm1
24. nov 2009

Katííííííííííííííííí? prídete i v sobotu dúfam.....

sloniiicek
24. nov 2009

caute kocky. tak sa na vas tesime. 🙂

trpezliva
24. nov 2009

baby.....Lili este spi, az o 13tej isla spat, lebo som dovtedy trcala v ruzinove... 😠 😠
ozvem sa, ci ste este tam, ked sa zobudi..
ale zacalo ma boliet aj brucho po vysetreni a sa mi zda, ze mi odisla hlienova zatka..ale to je asi len po tom, ze sa vo mne tak sparal lekar...teraz som mala take huste hnede daco na nohavickach.
ale chcem urcite dojst, ak sa bude dat. zavolam adke.
ak nepridem, tak v sobotu sa duuufam, vidime. 🙂

mm1
24. nov 2009

Kika aj mne odišla hlienova zatka hnedým a s troškou krvi na nohavičkách a za pár hodín som rodila 😀

loss
24. nov 2009

caute kocky
takze skusky som urobila co ma tesi este 5 ked to takto pojde hadam to do porodu stihnem
strasnne ma pali zaha to je neskutocne ☹

lia
24. nov 2009

kika 😅 ty uz rodis??aj ja som mala cely den bolesti,ale myslim,ze to su tie falosne 😉 dufam 😀
magdus neviem,ked vydrzim do soboty,tak mame oslavu,otec ma narodeniny a meniny.dojde aj rodina,tak neviem ci budem moct odist.kedy a kde sa stretavate??
lossik,ty si jedna velka sikula,vlastne vsetky ste sikulky maminky 🙂
aj ja mam hroznu zahu a stale

smejko1
24. nov 2009

ahojte bolo nam super...... bola som ja a Damienko, Adka so sestrou a Martinkou, Lolka, a Lante s Miskom a Vilkom.........

maly mi po ceste zaspal v aute tak ako som predpokladala, tak uz mam pripravene mliecko ked bude mrncat 😉

lante
24. nov 2009

Babule rada som vás videla 🙂

Keď budete posielať fotky, dajte mi vedieť pošlem mail do IP.

trpezliva
25. nov 2009

Ahojteee.skoda, ze nam to vcera nevyslo..nakoniec sme sa motkali len tu pri dome na ihrisku, isli sme domov posledne, vsade bola tma../som sa zacala bat toho maniaka co picha amfetamin ci aku drogu do zien../. 😕
brusko ma uz neboli, teda boli, ale tak v norme..tlaci ma furt a picha ma furt, uz sa radsej nesledujem. ale boli sme s Lili rano cvicit a poriadne ma ponahanala v telocvicni. uz jej nestiham 😝 .
len v noci spim stale menej a menej..a cez den sa mi neda..takze som unavena.
tesim sa na fotky zo stretka.
a v sobotu kto pride??
mohlo by byt taketo krasne pocko. 🙂

sloniiicek
25. nov 2009

caute kocky. vcera bolo super. a dokonca som tam stretla kamosku, co sa uz rok dohadujeme, ze sa stretneme. chi chi. aka nahoda. 😀

ja by som chcela prist v sobotu, ale neviem, ci to stihnem na 14.h, ked tak, tak niekomu zavolam. 🙂 ale ak by bolo pekne pocko, mohla by som martinku uspat v kociku a to by som potom stihla. 🙂

lolka
25. nov 2009

baby, vcera bolo veeelmi fajn 😉
a v Alltoys sa mi podarilo kupit supravicku v akcii + mikinu pre Viki a podlozku na prebalovanie, tak som sa este vytesovala z dobreho nakupu 😀
kika, setri sa, ved uz za chvilku rodis a ty furt lietas ako s "nasolenou ritou" 😀 ale verim, ze Lili v tomto nedohovoris ☹

loss
25. nov 2009

ahojte
lius ta zaha je daco hrozne uz aby som rodila nech mam potom
a dakujem za pochvalu

lu.lu.
25. nov 2009

ahojte kocky,
vidim podla nazvu temy, ze ste prekonali missed abort, ale uz ste stastne maminy 🙂
chcela by som sa vas opytat na vas nazor- som 16dni po kyrete po missed abort. dnes som bola na kontrolnom ultravuku, maternica ma normalnu velkost,ale vraj mam trosku zhrubnute endometrium. ma 14mm. norma je do 12-13mm. neviete,co by mohlo byt pricinou? alebo nemali ste niektora podobnu skusenost?
dakujem a pekny zvysok dna 😉

lante
25. nov 2009

lu.lu myslím si, že je to tým, že sa musí dostať do normálu 16 dní je krátko...podstatné je aká bude po prvej MS

Btw. babule mám novú hlavu...od dnes....smejuš ty vieš o čom....hádžem foto do albumu

sloniiicek
25. nov 2009

lu.lu - ja ti neviem poradit. ja tomu vobec nerozumiem. ☹

lolka - super, ze si si spravila nakup. 🙂

loss
26. nov 2009

lu.lu ani ja ti neporadim ☹
lante nova hlava je super 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre