Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
2. feb 2010

teuska, nenechaj sa presvedci ak je babo KP tak si ziadaj cisarsky........... naco riskovat....... proste si dupni! ja som mala babo s ok vahou a pri mne ani neuvazovali o normalnom, len skusali babo otocit a to je vsetko!!!!! ja Ta nechcem strasit nemysli si, ale fakt to nestoji za slusnost k dotorom.,.........

a svetluska bola si ako vila....... naaadherna......... aj nasa pohladnicka az po svedbe........... ved nebudem pisat ked neviem ci svetluska na poslednu chvilku necukla 😀

petruci6
2. feb 2010

teuska kasli na toho,kt len zaskakoval,ked tvoj dr povedal cisarsky,tak bude cisarsky,budes ho mat zazmluvneneho? a neboj kazdy primar odsuhlasi cisarsky ked je babo KP 😉

veva1
2. feb 2010

Teus neboj sa,urcite spravia najlepsie co sa bude dat.

svetluska.p
3. feb 2010

ahojsojky, nejak nemozem spat a citam vikendive prispevky. ste take zloate, ze ste na mna myleli 😵 ..tesim sa na vas cez viikend.

mm1
3. feb 2010

Svetlus ty nemáš čítať MK ale pekne sa ťuťulkať k mužíkovi....! 🙂 Skoro som odpadla, že 2:34!!! ja som išla spať o 1.00 ale už KO 🙂

baby na 19 fotke Svetluška vyzerá ako Helena Vondráčková zo šialene smutnej princezny.... fakt... hneď ma to napadlo ako som to videla. 🙂

veva1
3. feb 2010

svetlanka nadherna nevesta,nadherne fotky 😵

emily3
3. feb 2010

svetluska su krasne..teda vy dvaja ste krasny..a teraz cakame na dalsie skvele spravy 😉 😉

svetluska.p
3. feb 2010

ahooj sojky, dakujeme za pekne maily a pochvaly 😵

h0blinka
3. feb 2010

svetlus krasna si bola nevesta
aka bola svadobna noc? 😀 😀 😀
padla si do postele?? 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
3. feb 2010

svetlus krasne fotky,ako z rozpravky,len v tom kostole ste sa nejako previnilo tvarili,zeby pre sex pred svadbou? 😀 😀

svetluska.p
3. feb 2010

petrus, neeee, dodrzali sme 😀

kikuuus, ci poslem jednu al. viac fotiek, stale sa mi z proticovej vrti..uz nemam trpezlivost...vyber si prosim z albumu nieco...........alebo sprav mail na gmaily. poslem ti pozvanku, ces?

habibi78
3. feb 2010

svetluska nadherna si bola, prenadherna.... 😵 😵
dakujem za moznost pozriet si tvoje fotky, parada, hlavne ta v snehu, juuuuuj, kvoli takej fotke by som sa bola ochotna vydavat v zime.... 😵 😵

evitkamalicka
3. feb 2010

svetluska krasna nevesticka 😵

petruci6
3. feb 2010

mna len zamrazilo,ked som videla v tom snehu svetluskine hole ruky 😅 nebola ti zima?

veva1
3. feb 2010

Inac mne na foto svetlanka vyzera,akoby uz aj dalsie novinky mala

mm1
3. feb 2010

ale na niektorých fotečkách sú príliš vážni, však? 🙂

trpezliva
3. feb 2010

Ake novinky?

sloniiicek
3. feb 2010

caute kocky. svetluska kraasne fotecky. 🙂

kika - co pisete o novinkach???

veva1
3. feb 2010

to je len moj siesty zmysel babky.
inac co myslite vydrzim v cizmach na opatku od zajtra do nedele? Zatial som v nich bola tak pol dna.

mm1
3. feb 2010

Veva, do Blavy si obuj niečo iné... je tu božie dopustenie, koľko snehu naváľalo.

veva1
3. feb 2010

no to aj u nas,len ked chcem ist aj za peknu a vsetko si do vlaku aj s autosedackou zobrat nemozem. Tu chodim v starych baganciach a v hrubej vetrovke,to sa do BA vobec nehodi. A mam este hnede cizmy na rovnom opatku ale ku tym mi pasuje len bundicka do polpasa. A uz vobec nie cierna kabela.

mm1
3. feb 2010

tak ja nosím teraz hrubu bundu moja... a topane na nizkom opatku......

veva1
3. feb 2010

jasne mm ale ides v tom aj do obchodneho domu na cely den?

mm1
3. feb 2010

no nechodím do obchoďáku na celý deň, to je pravda... ale jasne že pôjdem v tom a tam si bundu dám dolu, alebo ju nechám v aute...

veva1
3. feb 2010

tak este porozmyslam a nieco uz pobalim. Stretko v lete je asi lepsi napad.

lolka
3. feb 2010

svetlus, kraaaasna nevesta si bola a ten sniezik k tomu - romantika ako vysita 😀

veva, zeby, myslis, ze nam svetluska nieco taji ??? 😕 vyspovedame ju v sobotu
a na tvojom mieste by som si urcite zobrala cizmy na nizkom alebo miernom opatku. je tu sneh, clapkanica a ja osobne by som vo vysokych opatkoch cely den asi umrela 😖

teuska
3. feb 2010

caute babulky 😅
Nejako nestiham, ale v kratkosti chcem napisat, ze konecne mam schvalenu tu sekciu, termin mam 17.2. s tym, ze ked sa maly otoci tak to bude spontanne. Tak teraz len dufat, ze sa nevypyta skor 😅 Ale to by asi nevadilo. Dnes tam bol velmi mily lekar a vcera som teda mala urcite svoj den B ako Blbec 😠

Omrkla som Svetluskine fatky. Bola fakt nadherna a najviac sa mi pacia tie fotky v snehu.

A este dakujem za povzbudenia.

loss
3. feb 2010

loli,teuska jeeej uz sa vamto krati zelam rychly a lahky porod
svetluska nevesta si prekrasna este raz vsetko naj do noveho zivota vela deticiek 😵

lolka
3. feb 2010

teuska, tak super, ved by ta predsa nenechali trapit 😖 maly sa uz asi neotoci, aj ked nejake 1% tam este je 😅
lossik, pekna foto 🙂 ja by som sla rodit aj hned, alebo lepsie v piatok, zajtra sa chystam upratovat a budu nam montovat posuvne dvere do spalne. alebo az v sobotu po stretku ? 😀

svetluska.p
3. feb 2010

kockyyy, ste zlate moje, ze toí tak prezivate s nami 😵 ...vevusik, potesilo by ma, keby som sa mohla s vami podelit aj o inu radost, ale neviem o nicom.....ale hned, ako bude nieco nove ohladne mimi, dam vam vediet prvyyyyym 😵 ...teda hned po mojom Jozkovi 😵 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre