Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

tak len pekne Liluske doprajte krasnu torticku

trpezliva
22. mar 2010

my sme boli na mega oslave svokrovci mali 60tku v sobotu, no to bola zaaabava. Lili tancila o dusu a Johanka bola pokojna v satke. Vedla v miestnosti oslavovali Meciarovci, poznate tu moderatorku Martinu, tiez caka mimi, mala take pekne brusko.
Svetlus, co sii..ze prenos..mozno v spravach ukazu ako dobieha vitaz do ciela...ale ak ma chces velmi vidiet, vybehnem vedla neho hore bez a budem v zabere 😀 😀

retkvicka
22. mar 2010

kikus vybehni a ja sa budem chvalit, ze mam slavnu kamosku! a mozno ho tak soknes, ze spomali a ty budes prva!

lante
22. mar 2010

Čawko, včera som popridávala úspešne nejaké foto 🙂

retkvicka
22. mar 2010

ahoj lante..ja som maturovala dnes..ale podariko sa 😀

lante
22. mar 2010

Svetluš ako sa má malá Svetluška? 😀

Ja som nematurovala ako, ale ktoré sem dať 😀

retkvicka
22. mar 2010

lantik 😀 , Svetluska/Jozko sa ma k svetu chvalabohu.... 😵

zuzkaprofant
22. mar 2010

etkvicka kracne babetko

inac ahojte ako sa mi mate co mate nove mne sa to kati v nedelu rano uz cestujeme tak pomalicky kopeckujem uz mam plne 3 bednicky a este to som sa nebalila seba a este ani kozmetika a ani daceky a pod 😀 😀

veva1
22. mar 2010

svetlus jej sa s vami velmi tesim. Jozko je nadherny (jozko junior 😀 )

smejko1
22. mar 2010

caute........ svetlus a kolko meral drobec? a co robil ked ste sa nan divali?

dnes ma damienko teplotku po straaasne dlhej dobe, tak je nervozny, ale to je z toho ze mu idu vrchne stolicky asi.....

kika a kedy je ta oslava? stale si neupresnila datum a ja musim objednat masku!!
inak s tym plavanim ma tiez strasi, ze vlatne to druhe babo nezazije to co to prve...... no ale ved uvidime...... mozno bude strazit babka kym budeme plavat...... 😕

veva1
22. mar 2010

Smejko tehuliatko,na tvoju smejulku vzdy popri svetlusiakovi zabudnem. ako sa ma? este je z nej mamka taka unavena? damienkovi rychle odteplotkovanie prajem

smejko1
22. mar 2010

no ved preto vevi........ ja som teraz v tieni prvorodicky......... ale nevadi, lebo ja aj tak nestiham........

stale som veru unavena a kedze dnes damienko zle spinkal tak 3nasobne, ale po obede som mala rande s babami aspon na 2 hodinky a uzasne mi to dobre padlo(2x odkedy som mamicka) musim to dako castejsie organizovat kym pride maly drobcek.....

priznam sa, ze som uz aj nervozna ci je vsetko OK, ale brusko rastie tak snad hej....... len mi je luti, ze mm nemoze ist v stredu s nami na UTZ - tentokrat si uz foto vypytam

a co Vy ? ako sa dari 2rocnemu?? uz je velkac 😉

emily3
22. mar 2010

ahoj smejko tak ako mamina a tehulka? 😉

trapim sa s diplo 😝 ...uz nech to mam, lebo uz nevladzem...

smejko1
22. mar 2010

no zehlim.......... fakt neviem odkial sa to pradlo kopi 😠

emily3
22. mar 2010

smejko ja uz nezehlim, ale pradlo sa aj tak kopi.... 😅
ok, pisem diplo, tak pekny vecer vsetkym tehulkam a maminam 🙂 😉

retkvicka
23. mar 2010

ahojte sojky
ahooj smejko..neviem kolko meralo..skocili sme za dr., lebo uz som bola nepokojna. tak nemerali sme ho. len sme ho popozerali, krasne tlkotalo srdiecko a male sa hybalo. hlavne ruckami hybalo 😵 . Uz citis, ze ti rastie brusko? ja mam take ine brucho, ako som bola zvyknuta 😵 - mam pocit, ze zacinam citi maternicu vacsiu. take mam troska tvrdsie al. ako to povedat..pod pupkom hlavne. ale nemam pocit, ze sa velmi zvacsuje. aj ked Jozko mi vravi, ze podrastlo troska. no
citim na rifliach, ze uz su tesne. chcem si kupit nejake kapsace z makkej latky. rifle asi prestanem nosit. lebo havne ked sa zohnem, potlaci ma.

vevik, dakujeme za pochvalu 😵 .

retkvicka
23. mar 2010

este dr. ked pozerala, hovorila, ze sedi tak presne na 10 tt. 😵

emily3
23. mar 2010

ahojte...prezila som navstevu u zubarky, vcera sa mi zlomilk zub 8cka...a chcela ma poslat na rongen...ale som jej povedala ze kojim malu...tak sme sa dohodli ze to zatial nechame tak....balas som sa jak pred skuskou... 😝

svetlus gratulujem malemu zazraku 😀 ...a tak si sa stresovala......tesim sa

veva1
23. mar 2010

Ahojte. predoslu noc tomo celu noc pregrcal,cez den bolo dobre len skoro nic nejedol a pit som mu davala po lyzickach. v noci dnes ok aj som mu dala cicat. rano sa zobudil hladny smadny,vypil pol litra caju,pol rozka s lekvarom a sadli sme do auta.tam pekne vsetko hodil na autosedacku z tade to slo na potah a ja v panike som oznacila aj dvere. tak obaja kompletni,do vane potom autosedacka. zabiak v soku,moj cistotnicek az z toho zaspal. nechcem nic,len zdrave spokojne dietatko

retkvicka
23. mar 2010

ooch vevus..drzim palce nech ste skoro fit.....dobre som pochopila? aj ty si prskla? dobri grckovia teda ste 😀 ..ale nerobim si srandu. hlavne maly nech je zdravy, lebo to je strasne na drobca pozerat,ked mu nieco je. posielam vam energiu.

veva1
23. mar 2010

Nie ja som mu nastavila ruku,aby to slo do nej,len nestacila a ako som to chcela z nej vonku striast,tak som to vyliala do dveri auta.

retkvicka
23. mar 2010

no super.....

lolka
23. mar 2010

caute zienky 😉
zvykam si na noveho kona, ale kedze nemam moc casu, tak si asi nezvyknem... 😅

vevi, chudacik tomino, je to trapenie, taketo grcacky, prajem, nech ste cim skor fit 😵

svetlus, maly vam rastie do krasy 😉 super, gratulujem k prvym fotkam do albumu 😵
evit, smejko, tehulky nase, urcite sa aj vasi krpci v brusku pekne gulatia 😀

kika, dojdeme sa pozriet ako pobezis a budeme ti tlieskaaaaaaat 😉 kedy a kde sa startuje ??

evitkamalicka
23. mar 2010

ahoj kocky

lolka veru gulatime sa

lolka
23. mar 2010

my sa mame dobre, dnes je druha poradna, tak som zvedava kolko nasa herecka pribrala, lica ma teda riadne 😀
inak sme skoro stale vonku, lebo doma moc nespi len sa ceckuje a est chvilku vydrzi v lehatku a vtedy obdivuje zaves, skrinu... 😀
teraz som ju supla do kocika pred balkon, jednou rukou hupem a druhou pisem....

lolka
23. mar 2010

a uz reve, tak ideme pre zmenu papat .... 😅

mm1
23. mar 2010

čaute baby, keďže mi ten MK nejde stále poriadne, tak tu nie som.... len vas pozdravím.....

sloniiicek
23. mar 2010

caute kocky. co mate nove? vsetky vas pozdravujem. 😀

zuzkaprofant
23. mar 2010

cafte ako mate ja od vcera robim biznis🙂)) Kuknite na bazar 😀 😀 😀

retkvicka
23. mar 2010

zuzkaa, mas IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre