Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
20. feb 2009

a je tu niekto???? či zas som tu sama, ja sem asi chodím nejak nevhod 😉

emily3
20. feb 2009

ahpj cucuska

cucuska
autor
20. feb 2009

ahoj konečneniekto, no ako maminka a tehulka ako sa máte?

emily3
20. feb 2009

ahoj dik 😀 , bola som s detmi v kine na Blesku...o psiklovi..co mi vadilo ze min. pol hodiny pred filmom isli same reklami a uputavky na filmy...miesto toho aby film zacal o 14.10. ako pisali zacal 14: 40 🙄 , co je pre deti dost..to sme zjedli vsetky pukancea vypili pitie este skor ako zacal film...ale inac to bolo dost akcne, hlavne na zaciatku a predstavte si poplakala som si 😅 ..tie hormony sa mi fakt buria, staci nejaka blbost a ja placem, esteze tam bola tma a deti ma nevideli...ale nas expert Marecek nic mu nie je dobre, nemysli na to co pekneho prezil ale si vzdy spomenie co nedostal alebo sme mu neurobili a potom to omiela stale dookola 😠 a kazi s tym naladu...

ale muzik ma prekvapil, doniesol mi kvetinky ( tulipany) a urobil oblozenu misu so syrov a olivy, paradajky a hrozno..a opekane rozky k tomu..mnam mnam.. a dostala som Cd Luskacik 😉
konecne ratolesti spia slobodaaa... 😉

emily3
20. feb 2009

cucus mam sa celkom dobre, nevolnosti nemam, iba som trocha unavena ( no tak ze by som spala cely den 😅 , ale to si nemozem velmi )...a uz citim ako sa mi brucho roztahuje a uz sa niekedy citim ako slonica aj ked este nic nemam 😵 ...vcera som to povedala detom ze cakame babatko, velmi sa tesili a tak sme sa spolu rozpravali..je to chutne ako to deti v nimaju..a dnes MArek zase zacal pocitat ze kolko deti chce aby sme mali..( svojou matikou ich napocital min.20 😨

cucuska
autor
20. feb 2009

jeeeeej tak to je nádhera, krásny deň
Ja idem zajtra do školy taze aj mňa čaká "krásny" deň

emily3
20. feb 2009

Ako sa ma Emka? Co vystraja? nas sinter je nezastavitelny, robi maxamlny bordel, vsetky veci roznasa...ale uz si da niekedy aj povedat, ked mu poviem aby mi to podal m, tak mi to da...vie ukazat prosim, a povie mama tata...je velmi zlaty a vsetko papa dokonca aj zeleninu, ktoru nasi starsi nechcu...a najradcej ma olivy 😀

trpezliva
20. feb 2009

emily a aj sa s bratom podobate? 😕
zavidim ze sa ti podarilo dat do postele uz vsetky tri deti...nasa len teraz zacina zurovat, nechce sa jej spat 😠 .
ahoj cucus. uz nas tu chodi pomenej, preto sa ti niekedy zda, ze sa rozpravas sama so sebou.
no idem za tou nasou krpatou, nakoniec aj tak vzdy skonci na rukach.. 😎

emily3
20. feb 2009

cucus a ako skusky? mas vsetky? mne zostala este jedna, mala som ju minuly tyzden ale nesla som, velmi ma bleli zuby a nic som nevedela..a spoluciaci potom hovorili ze ich tam poriadne dusil....no tak mi to ostalo a este neviem kedy si na to trufnem. 😅

cucuska
autor
20. feb 2009

Ema je šibal, celý chlačisko. Inak je veľká parádnica, keď ju oblečime alebo prezlciem chodí sa pozrieť do zrkadla ako vyzerá, iank veci stále rozhadzuje, nejnovšie zo svojej skrine. Vie povedať ema,mama, tata, toto, nono, havo, hav hav, pipa , pipipipipipi, kaka- tpo znamená katka, kaj-to je zas čaj, pýta sa na šerblík slovom e-e ale zatial len kakať,ďalej hovorí teta , auto, ujo... no veľa

cucuska
autor
20. feb 2009

a zje setko čo nezje ju, a je to na nej aj vidieť 😵

emily3
20. feb 2009

kika to vies roky praxe 😀 😀 😀 , ale ne, ti dvaja starsi mali narocny den, boli ustvani a Misko ten v poslednej dobe je o 8 vecer fakt zrely do postele, ze ho tam polozim, pije svoj cajik, zaspievam mu uspavanku, pohladkam a uz spi..a tym dvom precitame rozpravku a trosku sa porozpravame auz su tam... 😉
s bratom sme dvojvajecne dvojcata, takze ako surodenci, sme len rovnako stari, teda ja som starsia...a aspon som sa mala skym bit, ked sme boli mali.. 😀 😅

emily3
20. feb 2009

cucuska tak to je sikulka....nas sice oscnik uz vide,l aj na nom sedel ale este velmi nechape na co to je..asi tam posadim MAreka aby mu to ukazal 😅 ,

cucuska
autor
20. feb 2009

xixixi
idem si lahnÚt´zajtra skoro vstáam a ešte aj v tomot nečase šoférujem do NR. takže apapaapa

emily3
20. feb 2009

cucu davaj pozor, ja som dnes dostala smyk, ale nastatie som isla pomaly a nic sa nam nestalo a ani sme nikomu nic neurobil, ale v takom hnusnom pocasi radcej ani nesadnem za volan,..tak prijemny den zajtra v skole... 😉

petruci6
21. feb 2009

caute maminy,
tak my sme mali vcera narocny den,cely mi ho preplakala
neviem co jej bolo,vyslovene mi odmietala prso,musela som jej dat nutrillon,o polnoci akoby utalo,konecne zaspala a potom kazde 3hod papat,ale to uz bolo dobre aj z prsa a dnes to dopava,uz spi od 12.00 😨 aj kozy ma uz bolia,uz nech sa zobudi 😀 vcera som si priala opak

bershka je este kinderko???

smejko1
22. feb 2009

??? nic o bershke???

bianca
22. feb 2009

ahojte

zasa odrodime berschku? 😀 😀 😀

lante
22. feb 2009

Ahojte babulky 😀

Mám nové foto v albume 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a aj vo Viliamkovom sú nejaké nové

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bianca
22. feb 2009

jeeeeej Lante.Ukazkove 3D 😵 😵 😵 No proste nadhera

Vilik sa tesi na braska?

emily3
22. feb 2009

ahojte maminy ako sa mate? a berschka stale nic???
lante pozriem si tvoje ratolesti 😀 😉

lante
22. feb 2009

Bianca, keby tomu rozumel :-P, ale asi nerozumie, lebo mi skáče po bruchu...jeden z vonku druhý z vnútra......

Emily ako sa cítiš ty?

bianca
22. feb 2009

lante joj

lante
22. feb 2009

No asi nechápe, že to nesmie lebo je v brušku bábo.........naštastie je drobeček, takže nie je ťažký..........ale aj tak mu to nedovolím....

bianca
22. feb 2009

lante ja ked si predstavim ze moja mama otehotnela ked som mala 4 mes tak mi je zle ked si predstavim ze by som bola teraz zasa tehulka

emily3
22. feb 2009

lante mam sa celkom dobre, ranne nevolnosti som ani nemala , len rano sa musim najest, a potom je dobre , len som unavena, spala by som. a uz mi zacina rast brucho.. 😅 , dnes som vyhrabala nejake teho gate, nasla som, tak snad to bude stacit a potom este nejake saty na leto.....
detom sme uz povedali , a velmi sa tesia, misko tomu este nechape...a myslim ze si to nebude pamatat...ale ti dvaja uz hej...
lante maly je zlaty 😀

lante
22. feb 2009

Emily no nato sa teším, že bude už čoskoro možnosť nosiť šaty..............ale aspoň menej vrstiev...

zuzkaprofant
22. feb 2009

cafte no ako , mne sa zda ze uz berska porodila ale neviem isto ☹

stankatt
22. feb 2009

Zuzi heeeeeeeej????? oňno musime zacat patrat 🙂

bianca
22. feb 2009

tak znova.Kto ma na Bersch cislo? 😀 😀 😀

stanka chcela som sa ta spytat.Do mrazaku davas papu pre malu od zaciatku?Ako dlho mi vydrzi mixovana zeleninka v chladnicke aby som si bola ista ze je ok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre