Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
19. okt 2009

Ahojte babenky 🙂 Potrebujem poradit.
Vcera ma bolelo brucho ako na menzes, ale dost silno a dost dlho. Normalne som uvazovala ze pojdem na pohotovost. Ale vo chvili, ked som sa rozhodla, ze ideme tak ma to preslo. To sa roztahuje maternica, alebo by som sa mohla otvarat?

mm1
19. okt 2009

🙂 ahoj teus, to sa roztahuje maternica, aby malo babatko viac miesta.... 🙂

teuska
19. okt 2009

jaj dik mm, si ma potesila, lebo som sa celkom vyplasila. Este 4 mesiace tam musi ostat.

Citam, ze miesto vyletu do Nitry si upratovala. Aj mne by sa to zislo. 😅

mm1
19. okt 2009

hej hej... a som rada....bolo to uz treba a pri Natalke sa neda. a muzik isiel nakoniec so spoluziakom.....

veva1
19. okt 2009

ahojky
teus s pochybnostami sa obrat na dokiho a nie na konika. Sak my nevieme ako silno a dlho a ci to bolo normalne to bolenie brucha. Ak si si nie ista tak chod k dokimu,sak na to su. Aj ja si myslim ze to bolo roztahovanie maternice ale o jeden telefonat dokimu ci navsteva viac ci menej? 😉

trpezliva
19. okt 2009

ahojte, lili mi dospava nocnu zurku, tak mam chvilku cas...uz chrni od 12tej, to je rekord! ale za to tu noc by ste mi nezavideli...manzel sa hned prestahoval na poschodie, tak jemu sa dobre spalo. 😎 aj vy to tak mate, ze ked vase mimca vyvadzaju v noci, tak muzi si daju vankus na hlavu a tvaria sa ze nepocuju? 😝 ja dufam, ze tato noc uz bude dobra, neviem co sa jej stalo, ze nechcela spat, len ma volala a vykrikovala.
Magdus, to mas super, ze Natalka vydrzi aj s niekym inym. To nasa Lili vobec..max. 2 hodky. Ja som s nou stale, a este ju nikto iny nedal spinkat len ja....a sa desim toho, ked pojdem do porodnice, tak zrazu taka zmena bezo mna, neviem ako to muzik/babky zvladnu. Stale mu vravim, aby si to vyskusal uz teraz, uspat Lili, ale nejak sa mu do toho nechce.
teus, suhlasim s vevou, ak mas este bolesti, tak urcite chod k lekarovi...aj ja som isla s tvrdnutim brucha a uz sa hned lepsie citim. Namyslala som si, ze sa otvaram a zacinam rodit...a to bolo este horsie. Inac to tvrdnutie mam furt, ale nesledujem ho.
BAby, blavacky, kedy dame stretko????? Mozme v materskom centre, lebo uz je kosa na to, aby sme boli vonku. Alebo na ihrisku v Avione? Mate nejaky napad, kde by sme mohli???
Ja poznam jedinu tu v okoli, ale to ma akurat len Emily blizko, vy ostatne by ste museli dojst autom/mhd.
alebo potom v centre, klubpalisady, tam to je supeeeeer. kedy vase deti spinkaju? My takto okolo obeda, takze stretko bude doobeda alebo poobede prichadza do uvahy. Dajte tipy. Uz sme sa dlho nevideli. 😅

emily3
19. okt 2009

Ahojte zienky, mamulky a tehulky, ako sa mate?
my rychlo/ pomaly? niekedy neviem co skor, ale ked si poviem ze deti su mi prednejsie a ze domacnost pocka a ze je lepsie mat spokojne a stastne dti ako 100% poriadok, tak mi je lepsie.
blizi sa mi prva skuska, este mi ostala z minuleho roka 😒 ...

teuska opatruj sa a ked mas pochybnosti, chod radsej k dr. radsej sa prejdi ako neist a bude nieco vazne. drzim palceky 😉

teuska
19. okt 2009

Diky babenky za rady. momentalne mi je dobre, tak dufam, ze to tak aj ostane. 😅
Vam normalne zavidim, ze ste z Bratislavy a mozte sa stretnut. Rada by som vas videla. No ale snad sa to aj mne raz podari aj s babatkom 😉 🙂

emily3
19. okt 2009

kika tak sa mozme stretnut. doobeda by bolo fajn, poobede mam povinnosti. Mon apride zo skoly a musim jej dat obed a potom vykotulat ju na kruzky...a kde je ten klub palisady?? 😉

teuska tak to je super, ze ti je lepsie. uz ste za polkou tak uz to dobojujte do konca 😉

smejko1
19. okt 2009

emily mas prekrasnu foto......... 😉

kika - my soplime uz 2 tyzden a ide ma poraziiiiiiiiiiiiiiiiiit to spanie je horor...... a muzi su obycajni sebci...... moj muz to vobec nevnima ani ked sa maly budi kazdu pol hodinu......

teuska - myslim si, ze sa roztahuje maternica....ale za opytanie nic nedas...

petruci6
19. okt 2009

caute baby,

ako sa tu mavate?my sme boli cez vikend na horach,super bolo,snehu az po kolena,vypadlli sme nachvilku z tohto denneho stereotypu a pomohlo

riesitite soplilky? my sme mali asi tyzden,odsavali sme,kvapky,potom tyzden klud a zasa ich mame,co uz,taka bude zima...

stankatt
19. okt 2009

Ahojte, som tu dllllho nebola, nejak nestiham 🙂) 😝

emily3
19. okt 2009

deti rastu so soplikmi, uz som sa s tym zmierila, ale teraz musim zaklopat ze nemaju..Lucka ma len trosku a hlavne vnoci sa jej navali, ale nie je to ziadna tragedia a Misko je v pohode zatial.
ozaj v nedelu sme boli s detmi pozriet sibirske tigre, boli tam stvormesacne tigriky a jeden 11mesaci lev, sa hrali a my sme chranmili deti aby sa nehrali s nimi. 😉 pridam fotky.

zuzkaprofant
19. okt 2009

emily krasne foto mas 😉

mm1
20. okt 2009

AHojte babule pekné ráno... Ked citam, ako vasi muzikovia reaguju k malým, tak to ja mam potom doma v tomto smere poklad.
Ved niekedy, ked ide do nocnej, a vzdy ked je po nocnej tak funguje s Natali cely den on..... ja som v praci a on zvlada vsetko znamenite...... 🙂
Emi, fakt krasna fotecka, uz vcera som ti to chcela napisat, ale potom som nejako nestihla....

Včera prisla Natali s tatinom pre mna do robotky.... bola to sranda, pochodila z kancosky do kancosky, vsetkych zdravila AHOJ, dokonca aj kde mame WCka tak si myslela, ze tam je tiez kancelaria, tak tam buchala.... 😀
no podarena bola. Vsade jej nieco dali, kazdy ju len chvalil, ona veselo komunikovala, no a samozrejme pysne rastla, lebo kazdy ze aka je sikulka...
potom pracovala za PC na velkej maminej otocnej stolicke... tak bola zasa taka hrda.... 😀
ANi nechcela ist odtialto prec... normalka sme ju museli vziat na ruky... a odist... a len by sa vytahom vozila...

lolka
20. okt 2009

ahojte 😉
emily, teeeeda, aka umelecka fotecka 😉 aj tie dalsie fotky su pekne. bola si u nejakeho fotografa alebo ta muzik fotil ?

magdi, malu mas sikulku, tak sa treba popysit, nie ? 🙂 a je aj super, ze sa muzik dokaze na 100% postarat o Natalku.

u nas vsetko v pohode, brusko rastie, par veci som uz aj pokupila - posledny ulovok mam v albume 😉
cez vikend som kukla vecicky od svagrinnej po neterke, tak mam doma 2 plne igelitky....urcite sa zide, ked bude grckat a kakat 😅

evitkamalicka
20. okt 2009

ahoj kocky,

emily krasne fotecky

lolka krasne ulovky

petruci6
20. okt 2009

loli krasne vecicky,toto som mala na tehu najradsej,nakupovat tieto mini vecicky a vytesovat sa z nich 😅

mm1
20. okt 2009

Peti krásne vecičky si pokupovala, tie ružové teplačiky sme mali aj my..... 🙂
aj ja som to zboznovala nakupovať vecičky....a ešte stále zbožňujem, len teraz už musíme i skúšať a to je pre nás občas horor.... 🙂
a brušinko tiež pekné....

lolka
20. okt 2009

petru, magdi, ved sa v tom uplne vyzivam a vytesujem 😀 len muzik obcas predychava 😀 vzdy ked ideme na nakup, kupim nieco aj pre Viki 😉

magdi, tak to verim, ze to mate obcas "vesele" 😵 ja ako dieta som bola v obliekani velmi prieberciva a mama mi vzdy vravela, ze mi "praje" dceru s takymi maniermi ako som mala ja 😅 .....tak uvidime aka bude Viktorka, mam sa na co tesit 😀

emily3
20. okt 2009

lolka krasne brusko a rozkosne vecicky, aj nasa Lulu dostala tie ruzove nohavice s body 😉 ( mame rovnake😉 )

tie fotky fotila kamaratka a upravila... 😉 mam viac, ale tie nebudem davat 😅 ...su len pre mojho manzela ( cenzurovala som ich).

Lucka momentalne spi na balkone a Misko sa hra tak idem zbuchat nieco na obed, keby existovala carovna poalicka a len by som svihla a vsetko by bolo hotove....nuz neexistuje, tak musim svihat svojimi rukami.

bianca
20. okt 2009

caute kocky.Dlho predlho som tu nebola tak idem kuk a popozerat kolko TT komu zostava (Lius si ma inspirovala) mala zacina pomalicky chodit tak mam o zabavu postarane a ja ma zdr.problem tak akosi nevladźem za nou

lia
20. okt 2009

co ti je bius??
emily,naaadherneee fotky 😵

bianca
20. okt 2009

lia dr mi namerala trosku vyssi tlak tak som zasa na liekoch (160/120)

lia
20. okt 2009

pane boze,tak oddychuj kedy mozes prosim ta.cez den ti mala spinka??

bianca
20. okt 2009

nasa skoro vobec cez den nespi.Rano budicek o cc 7 rano a spat najskor o 21:30 ked sa vobec zadari

loss
20. okt 2009

ahojte
u nas je dnes hrozne Nelly akurat vstala tak neviem ci ist von ci co neznasam zimu len ma tesi to ze v jej polovici rodim a nebudem mat brucho 🙂

janula_nz
20. okt 2009

ahojte. idem k vam nakuknut, ako sa mate 🙂

lossik gratulujem aj ked trosku oneskorene k dievcatku. mate pekne meno vybrate 😵

bianca a ty druhe kolo ako? zatial neplanujes? 😅

janula_nz
20. okt 2009

tusim tu vsetky cakate dievcatka ako tak pozeram do profilov 😀

mm1
20. okt 2009

AHoj Januli, ty si tu teda poriadne dlho nebola... Ako sa mas????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre