Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
11. dec 2009

jeeej, kika super. dufam, ze si ju od nas vsetkych pozdravovala. 🙂

kika - mrzi ma to s tou johankou. ale ved aj lili ste dali meno liana. a volate ju lili. inak stretla som jednu pani na plavani, a ta mi vravela, ze im normalne zobrali na matrike meno Lili. a pozrela si sa aj na nete v inych kalendaroch, ci sa nenachadza. zevraj vtedy to akceptuju.

liaaaa - gratulujeme aj my. tesime sa novemu prirastku. 🙂

sloniiicek
11. dec 2009

smejkoooooo - preco si sa nezastavila, ked si bola v brendone? ved to bolo len par metrov od nas. ☹ mohla si cinknut.

sloniiicek
11. dec 2009

jeeej, inak LIA ma malu leu v den, kedy ma moj manzelik narodkyyyyyyy. teraz som si to uvedomilaaa. 🙂 vcera sme oslavovali. 🙂

mm1
11. dec 2009

Adi, dnes som dovolenku nemala, ale v pondelok mám.... uvidím čo a ako, aké bude počko a tak a cinkneme si, keby sme sa išli niekde s Natali tulať...... 🙂

sloniiicek
11. dec 2009

ok. vpohode. ja som si bola tak ci tak v meste kupit darceky. teda manzelovi. 🙂

sloniiicek
11. dec 2009

jeeej, pockaj. my mame v pondelok plavanie o 12.30h tak uvidime, co a ako. 🙂

habibi78
11. dec 2009

ahojte babule, blahoželám čerstvým mamičkám.... 😀 😀
slonicek, kde chodite plavat? lebo my sme dostali od lekarkyrozkaz chodit plavat.... 😖

teuska
11. dec 2009

ahojte babulky 😅
Gratulujem Lii, prajem vela, vela hlavne zdravia a tiez aj mliecka.....
Velmi sa mi paci meno Lea, ja som tiez chcela, kebyze mam dievcatko 😅
Ja som bola dnes na sone a vraj ma maly 2012g. Baby nie je to nejako vela? 😕
Doktor sa tomu vobec necudoval, ale ja ano, ved podla knihy ma mat v tomto tyzdni 1.3kg.

emily3
11. dec 2009

kika ty opica, tak sa nam vysmievat ze sme nevideli Leu... 😕 to mate tyzdnovy rozdiel nie? nepali mi to, ale lezie na mna ta super viroza co skolila vacsinu mojich deti. uz sa mame lepsie, Miskovi ustupili 40dsiatky, teraz ma okolo 38 a uz je aktivnejsi a vymysla, vracia sa do svojich kolaji....

teuska, krasne babatko, a nemusis ist podla knizky a ultrazvuk je len odhad, nepovedia ti to presne. jeeeej uz 30ty tyzden, zaa chvilu rodis ani sa nenazdas,

vedvies
11. dec 2009

ahojte babenky,
lia, gratulujeme k leuske 😵 - rychle zotavenie, uff musis byt hotova po 9,5hodinovom porode. Hlavne zdravicko a vela lasky a pohody.

emily vyliecte sa, uf neviem si predstavit mat doma tri chore deti - si supermama ... dobre ze je uz miskovi lepsie

stankatt
11. dec 2009

Kikus krasne fotky... mala je nadherna 🙂

emily3
11. dec 2009

kika Johanka je zlatucka, krasne babatko 😀 😀 😀 😀

loss
11. dec 2009

kika Johanka je krasnucka 🙂

smejko1
11. dec 2009

johanka je prekrasna.......

no a chuda Lia, poviem Vam, ze to je typicky ruzinov..........prisaham, ze 90 % zien co tam rodili nechali vytrapit a aj tak potom robili cisarak.......... to za tie roky praxe nevedia kedy to treba urobit hned???

emily - chudatko, dufam, ze Ta neskoli choroba......... aspon, ze detom je relativne lepsie....... skore uzdravenie prajeme.......

emily3
11. dec 2009

smejko, aj moja svagrina tam rodila, a ju nechali trapit dva dni a az po tom si zmysleli ze urobia cisarak...druhy porod isla hned cisarakom.
tak nasim ratolestiam uz je lepsie...Miskovi to klesno na 37,5 sa tesim a MOn s Marekom sa drzia okolo 37..tak snad najhorsie mame za sebou...ale uz to lezie na mna, citim hrdlo, hlava.... 😝 a ked som sa deti pytala kto sa postara o mna tak marek uprimne .:Nikto....tak super 😅
Lucka je zatial bez teplot, ale uz kycha a kasle....

kika ako sa mas mamina? Johanka je zlaunka a Lili je oproti nej velkacka.

petruci6
12. dec 2009

teuska USG ukazuje + - 500g,tak len klud 😉

mozno bude mat 4kg na termin,budes rodit normalne?

chudatko lia uz sa niekomu ozvala ako sa ma po cisaraku?musi ju to boliet,svoj mam zivo pred sebou a uz to bude rok 😒

bershka
12. dec 2009

caute babule. no nikto mi neda kontakt na tu nasu liu?

emily3
12. dec 2009

bersh..rada ale nemam ani ja 😒

lante
12. dec 2009

Júúj Lia gratulujem 🙂

bershka
12. dec 2009

lante, ahooooj. vy ako? hosi posluchaju?

lante
12. dec 2009

ahojky bersh.....no ako kedy 🙂
Ale po včerajšku mám dobrú náladu, aj keď som za noc spala iba 3,5 hodiny a aj to s jednou prestávkou.

emily3
12. dec 2009

lante ohojko, chalani spia a ty sa nudis? 😉
nasim konecne klesa teplota a pokojne spia...tesim sa...

lante
12. dec 2009

Emily, paráda, že klesla..nenudím sa, ešte som si chcela čosi popozerať na nete a šup aspoň trochu dospať minulú noc.

bianca
12. dec 2009

cafte kocky.Citam ze sme sa zasa rozrastli tak mi neda neprispiet

dievcatka vsetko len to najlepsie zelame z celeho srdiecka maminkam a miminkam

loss
13. dec 2009

caute kocky takze teraz som na rade ja 😅 som zvedava dokedy este vydrzim 😵

loss
13. dec 2009

teda dnes je tu nejake ticho

cucuska
autor
13. dec 2009

ahojte ja som tu ale kukam aj TV nejako odbieham. Prajem krásny večer

cucuska
autor
14. dec 2009

inak zabudla som Emily Lucinke želám k včerajšim meninkám všetko len a len to najlepšie a hlavne jej prajeme s Emkou veľa veľa zdravia 🙂 😀

lolka
14. dec 2009

ahojte 🙂
ako sa mate ? my sme sa v sobotu vratili z Tatier, bolo pekne, uzili sme si to (vramci moznosti :o), len skoda ze bola stale hmla 😖 vcera sme len lenosili, ale trosku som sa aj cinila - piekla kolaciky na vianoce. 😝

pisala som s Liou, uz su doma, ale mala jej v nemocke ochorela a zle sa jej dycha. chudatko, take male babo a uz sa ma aj trapit nejakym kychanim, soplenim.... 😒 😖

loss
14. dec 2009

ahojte
aj my dodatocne zelame vsetkym Luckam vsetko naj naj k meninkam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre