Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
26. jan 2010

cafte sisky, zasa ste toho popisali 😵
jaaaaj a to by ste mi urobili,ze dojdete vsetky (aj petru, lia, hobli ...) a ja tam nebudem ?! teda mozno.
no, dohovorim Viki aby pockala aspon do soboty vecera 😀

veva1
26. jan 2010

Inac svetlus nepokazis si romantiku ked budes doobeda cestovat vyse hodky na stretko,nazad a znovu do divadla?

lolka
26. jan 2010

svetlus, neboj, tvojmu Jozkovi pomoze moj muzik, kedze uz ma vsade sprevadza 😀 baby, dojdide vsetky, nech sa chlapi s detmi riadne zapotia 😀 😀 😀

svetluska.p
26. jan 2010

hihi lolka, mozme ich zoznamit....sak daju nejaku rec, ci nie? mozno aj moj si da nejake stretko....lolka, vam sa to uz krati...este ta chcem vidiet 🙂....

lolka
26. jan 2010

a inak, ten zub mam stale v ustach 😅 2 zubarky sa zhodli na tom, ze pokial to neboli (lieciva vlozka z piatku zabrala az vcera), tak by to radsej netrhali, lebo su to stresy pre mna a babo - a to je prednejsie.
takze momentalne zub neboli a v ustach 😅 no, snad to vydrzi co najdlhsie...

lolka
26. jan 2010

svetlus, no jasne, hodili by rec pri opatrovani deti a my by sme klabosili 😀
noooo, uz sa to blizi....juuuj 😅

petruci6
26. jan 2010

loli o zuboch mi nehovor,po malej mi objavili 5kazov,min tyzden robili 1,teraz vo stvrtok dalsi a o tyzden dalsi 😝 fuuuj

lolka
26. jan 2010

no, zuby vedia potrapit 😖
idem zehlit a potom upratovat..... 😝

petruci6
26. jan 2010

uz neupratuj,oddychuj kym mozes!!!!!!!!!!!chod radsej spat 😉

lia
26. jan 2010

veru loli,vyloz nohy,lebo uz za chvilku tazko sa aj v klude okupes!!

lolka
26. jan 2010

ja viem, ze by som mala, ale v tomto mam vrtulu v zadku 😅 potom uz bude upratovat muzik alebo mi dojde pomoct mamina.
prave mi kurier doniesol zasielku - monitor dychu, sa tesim 🙂

veva1
26. jan 2010

no loli tak si este vychutnaj upratovanie v klude a ked este ma nejaky vyznam,lebo u nas trva poriadok ak nejdeme von 5 min.

lolka
26. jan 2010

vyzehlene, povysavane a dlazky umyte 😵 idem si este umyt hlavu a potom nejaky ten obed urobit, som uz hladnaaaa
vevi 😀 tak poriadok sa zatial udrzat da, ale horsie je to s prachom a chlpami zo psa 😅 a kedze nemame koberce, vsetko tu potom lieta 😖

cucuska
autor
26. jan 2010

ahojte , tak včera som úšpešne ukončila zimný semester 😀

cucuska
autor
26. jan 2010

vy máte stretko 😢 a ja zas nič neviem 😖

sloniiicek
26. jan 2010

baby. ja kludne vezmem aj toho svojho. chi chi. ved on s tym nema problem. 🙂

zuzkaprofant
26. jan 2010

cafte

cucuska gratulem
lolka id si lahnut este sa toho navaris a nazehlis odychuj a spi pokial sa da🙂))

teuska
26. jan 2010

caute babulky

Ja som dnes bola v poradni, tak maly sa neotocil a kedze vyzera velky, tak odporucil sekciu. Mam si ju ist o tyzden vybavit. Tak snad dovtedy vydrzim, lebo brusko ma bolieva dost. Ked som chcela vediet vahu, tak mi povedal, ze je to velke babo a ze ho nevie zmerat 😖

Cucus gratulujem 🙂

Loli aj ja som na tom v poslednej dobe podobne. Len by som robila stale nieco, uz vobec neobsedim. Ale velmi ma uz bolieva brusko aj chrbat. A o vyspati nemoze byt ani reci, lebo sa neviem nijako ulozit. Maly ma taha, tlaci, kope priamo do mechura. 😝
Aky mas monitor dychu? Odkial?

lolka
26. jan 2010

cucus, gratulujem, si sikulka 😉

magdi, mas statocnu Natalku, zvladla to teda super 🙂 teba to asi viac "bolelo", ze ? 😅

teus,tvoj maly stale strajkuje ? v tomto tt sa uz poloha asi asi na 99% nezmeni 😒
monitor dychu som si objednala cez bambini.sk, je to Angel Care a maju ho v akcii aj s kosom na plienky.

veva1
26. jan 2010

no co? dnes vecerna party nebude? ci cakate ze pojdem do postele a zasa chatovat z mobilu?
skusili ste kuknut na tie percenta cokosiek co chrumete? Idem zozrat tomovi keksikove zvieratka. Nic ine nemam

trpezliva
26. jan 2010

ahooj veva,
bola som v tescu, mali gumaky ale podla muza su babske..tak som nevedela, ci ich mam kupit. Podla mna by boli v pohode, ale zase nechcem kupovat nieco, co nebudete nosit. Smejkooo, nebola si ich kuknut aj ty?
Kupila som 5 parov papuciek pre Lil..od cisla 22 do 25. Mali velky vyber a 1.60 eur, tak nekup to. 😝
Magdus, super,ze uz to mate za sebou. Natalka je sikulka.
Lolka,aj mne tak isto nechali zub,buduci tyzden ideme riesit co s nim. Monitor dychu je super vec, aspon ta nenauci mat vo velkej posteli Viki..ja som tam nastahovala Johanku a uz sa jej nezbavim.tlacime sa ako sardinky..ale aspn pocujem ako mi funi do ucha 😝 .
Cucus,gratulujem aj ja.

veva1
26. jan 2010

dobre ze si nekupila kikus,lebo ak sa zdali tvojmu muzovi dievcenske,tak moj by ich uricte zatrhol 😀

trpezliva
26. jan 2010

take svetlomodre s kvetinkou 🙂 podla mna by sa tomimu pacili 😅

veva1
26. jan 2010

aj ja mam toma v posteli,ale ani monitor by mi ho nevzal,bo siel ku mne z praktickeho hladiska. Vystrcim cicik a spim dalej. A spi sa nam dobre lebo muz je vystahovany v obyvacke 😀

veva1
26. jan 2010

tomimu ano len ci jeho ocikovi 😀 neva ak by si este sla tak ich zober mame aj baby v okoli.
nasla som dnes policu co chcem do detskej http://mojdom.zoznam.sk/gallery?cid=297767&oid=...

trpezliva
26. jan 2010

super polica...ja som nakupila teraz stolcek so stolickami
ok,kupim c.24 tomimu 😉

veva1
26. jan 2010

si zlata ,ale len ak tam mas cestu,koli nemu nehcod. Som sa zalubila dotej police. Uz ju chcem

veva1
26. jan 2010

idem do postele,mrznu mi nohy pri PC. O 22 kojis?

smejko1
26. jan 2010

ahojte, ak nezabudnem prinesiem aj satku aj maduncu a Vy sa uz dako dohodnite........ obe su super veci

ja som bola jedinacik a verusurodenec mi hlavne teraz v dospelosti dost chyba, talk Damienkovi dufam nieco vybavime 😉

kika - ked neni MS po vyvolavacke tak to neznamena, ze je tehu....... kludne to len moze mat nieco s hormonmi..... uz som nieco take citala..... ved uvidime......

svetlus tak vy si robite kratucku svadobnu cesticku, co?? sa mi tiez zdaju tie mojmirovce od ruky......... mali ste si rezervovat svadbny apartmav v hoteli CARLTON 😀 at to stoji zato a bola by si odvsadial na skok.......

vevi ani ja nemam cokoladku dnes......... ale mam take cookies keksicky- tiez pekna kaloricka bomba 😠

kika - nebola som v tesco,lebo snezilo ale tu to asi ani nebudu mat, lebo papucky tu ani nemavaju 😠

veva1
26. jan 2010

Aj moj manzel tvrdi ze tesco v pezinku je o nicom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre