Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
28. jan 2010

n a sumarizujem stretko
teda 6.2. v avione pri gumovych zvieratkach ( baby co to nepoznate, je tam dost teplo tak si dajte lahsie spodne vrstvy) a uz zalezi len na case........
moze byt 10:30???? alebo navrhnite 😉

emily3
28. jan 2010

ahojte spominate porody? ja velmi rada spominam nahlavne na ten moment ked sa narodilo a polozili mi ju na brucho a ze som to mala zasebou...

kikasideme zajtra, cesta daleka aby sme to do soboty stihli 😅 no bojim, a modlim sa aby uz nesnezilo...dufam ze prideme v pohode...este musim pobalit veci a zajtra na obed vyrazame na mega zurku 😀 😀 😀 😀

emily3
28. jan 2010

kupila som si " znackove teplaky" svetlus mi dovolila, kedze ja zienka domaca nemam na take prilezitosti co na seba a moja postava stale beha hore dole a este malu kjojim...skusala som si svoje saty co som pred rokom mala na plese...hahaha...nezapla som zips 😅 ..no som slonica ...

trpezliva
28. jan 2010

stretko v avione moze byt..pri tych zvieratkach..nam by sa hodilo este skor, kto teda moze..lebo od 6tej sme hore a o 11:30 najneskor uz Lili chrni, inac sa s nou neda vydrzat, lebo je mrzuta. Tak aby sme nemuseli hned po pol hodke odist domov. moze niekto aj skor ?/vtedy je inac menej ludi/..aj tak tam podla mna bude hlava na hlave, ale nevadi.
emily, stastnu cestu!!! ja by som to ani v peknom pocasi nezvladla s tolkymi detmi 😵 mas moj obdiv. ozaj a kam davate tu stvrtu sedacku, do kufra? 😅

trpezliva
28. jan 2010

emily, ty budes na svadbe v sustakoch 🙂 ? Mne osobne by to tiez nevadilo 😉 ..ale sranda aj tak.

emily3
28. jan 2010

kika hej...luci bude v kufri a ostatni normalne v svojich sedackach 😉
astretko no tak na skusku pojdem v piatok, dufam ze ju spravim aby som mala vlnu sobotu...a treba prist so vsetkymi detmi, alkebo je poolene niektore kusy nechat doma ? 😅

trpezliva
28. jan 2010

ja ze Lucka bude soferovat 🙂 🙂

emily3
28. jan 2010

kika a detom rozmyslam zobrat nejake oblecko v ktorom mozu utierat zem...aby som nemusela stale na nich davat pozor, lebo to by som zo svadby nemala nic...na zaciatku budu slusne , svdobne obleceni, porobime par foto s nevestou a potom rychlo do niecoho ineho a...na jednej svadbe, som im mala zobrat radsej gumaky a prsiplaste..to by boli happy...vonku prsalo, a sala bola mala a pocitalo sa s tim ze budeme aj vonku...a stale som musela na nich davat pozor aby sa nezablatili, nezamokrili 😝 ale sa mi to nepodarilo....takze aj deti vyfasuju teplaky 😀 😀 😀

petruci6
29. jan 2010

bre ranko,
vcera som konecne dostala mrchu po 70dc 😅 🙂
kde su tie zvieratka v avione? pri akom obchode?

emily3
29. jan 2010

ahojte tak my balime a jedeme....dnes ma Mon vysvedcko tak sme zvedavi...tesiiim sa na big zurku....(to balenie nemusim)

lolka
29. jan 2010

dobre ranko 🙂
petru, to ihrisko je v tej novej casti pri HM, vedla su aj nejake kaviarne. urcite si to vsimnes, je to dost velke 😵
a uz si dokojila, ze ?

emily, tak stastnu cestu a dobru zabavu 😉

svetlus, uz len jeden den a zabava moze zacat 😀 dufam, ze dnesnu noc nebudete spolu !! ved pred svadbou sa to nemaaaa 😀 😀 😀

petruci6
29. jan 2010

super loli to najdeme
jasne,nekojim uz od 14.12. preto sa mi to cele posunulo a zblbo,hormony,len dufam,ze teraz sa to konecne uz upravi

lolka
29. jan 2010

petru, asi to chce cas, kym sa ti to upravi na riadny cyklus.
mne to tak vyhovuje, ze nemam mrchu a dufam, ze aspon rok ju este neuvidim 😵

sloniiicek
29. jan 2010

jeej, emily som nevedela, ze aj vy idete na svadbicku. tak si to poriadne uzite. 🙂 a pozdravujte svetlusku osobne a pekne porobte fotecky. 🙂

petruci6
29. jan 2010

loli musim ta sklamat,ale ja som prvu dostala 3 mes po porode 😒

zuzkaprofant
29. jan 2010

cafte ako sa mate ja dnes cely den pratam a perem brutal bordel maly mi jedel od hipp spagety boloneze a cely koberec od toho je a aj podlaha tak si viete predstavit 😖

svetlus drzime palcea uzi si ten krasny den 😵 😵 😵

lia
29. jan 2010

loli,tak aj ja ta asi sklamem,ja som este neskoncila,uz mi to ide pekne na nervy 😠 7tt s vlozkami 🙄

svetlusssiiikkkkkkk,zavidim ti ten kraaaasny dnik zajtra,budem na vas mysliet 😉 😵 uzivaj si to 😵 😵 😵

loss
29. jan 2010

ahojte

dlho som tu nebola bola som u nasich s mickami 🙂 no a teraz cely vecer perem 😀
Svetlus zajtra si to uzi krasny svadobny den Ti zelam 😉
Adka megastredko je super napad 😵 uz sa tesim
u nas pada sneh ale konecne je teplejsie
idem vest tak zatial pa pa vsetkym 😵

vedvies
29. jan 2010

ahojte babenky,
svetlusik, myslim na teba - uzite si to, urcite budes nadherna - tesim sa na fotos 😵
...tfuj, tfuj, tfuj...

cucuska
autor
30. jan 2010

Svetlus pprajem krasnu svadbuuuuuu 😀

teuska
30. jan 2010

Svetluska vsetko najlepsie 😅

petruci6
30. jan 2010

Svetlus tak uz si pani vydata,gratulujemeeeeeeeeeeeeee a vela laaaaaaaaaaaaaaaasky zelame 😵 😵 🙂

loss
30. jan 2010

cucuska malej Emke vsetko naj. k meninkam a dodatocne aj k nadodeninam boze uz mate 2roky suuuupis
svetluske zelam more lasky a hlavne toho vysnivaneho maleho chrustika v brusku 😵

lolka
30. jan 2010

Svetluska, tak uz si pani, oficiality mate za sebou a urcite sa dobre bavite 🙂 poriadne si to uziteeee 😀

lius, pocitam, ze sa po porode budem cistit, ale po 600nedeli by to mohlo aj prejst nie ?

petru, a ty si mala normalnu mrchu a rok kojila ? 😕 hm....to je blbe 😒

veva1
30. jan 2010

loli ja som dostala az po 20 mes. od porodu

veva1
30. jan 2010

Adka vsetko najlepsie 😉

lolka
30. jan 2010

vevi, si moj vzor 😀

jooj, druhy den ma bolia neskutocne krize a to ani nist take nerobim 😖

veva1
30. jan 2010

Loli no to uz je finale,bolave,nedockave,nepohodlne

lolka
30. jan 2010

no jo, ja uz mam tiez pocit, ze to bude tento tyzden, skor ako mam termin. neviem, neviem, ci stihnem to stretko 😕

smejko1
30. jan 2010

mne ms prislo po 8 mesiacoch............. petru, ale Ty si aj dokrmovala, alebo si cisto kojila ked si dostala tak skoro?

loli - takze este nerodis........ ale podla priznakov Ta na stretku neuvidime..... 😉 mozno prideme kuk do porodnice 😀 to by bolo keby sme sa tam vsetky dovalili - neboj to je len napad 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre