Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
28. feb 2010

veva to co je " nudim sa?" 😉 dnes som bola s Mon na tom castingu na mini talent...prisli sme tam okolo 10:45 ..cakala som ze tam bude vela ludi, a nebolo tam skoro nikoho..mali sme cislo 15 a do vnutra isla 6tka..bolisme tam cca hodinku? Monika spievala skvele aj ju pochvalili ze sa im to pacilo, a aj sa pytali ci tam uz bola a co spievala..tak uvidime si ju vyberu..Mohli by..Monika tam strsne chce ist...tak nam drzte palce..teraz spievala slovensku pesnicku..

veva1
28. feb 2010

Drzime velmi silno. boli sme u nasich,ty sa hrali a ja som sedela ako peciarka

retkvicka
28. feb 2010

ahojte sojkz, idem ostrihat Jozka. hned som naspat.
svetlus ahoj, pozerali sme aj my hokej. skoooda. inak sa mam tak, ze mam v podstate celodenne nevolnosti. nezvraciam, ale zaludok na vode. ci som hladna, ci mam nieco v bruchu. ale tesim sa. len som uplne nepouzitelna.

veva1
28. feb 2010

Svetlus super mojka vydrz. aj mne tak bolo cca 2tyz. jaj sa tesim s tebou

emily3
28. feb 2010

my sme dnes ostrihali Miska...kedze on si urobil tu plesinku a museli sme ho strihnut na 3jku.vyzera ako trestanec, skoro nic nema na hlave 😅
svetlus ano to je ono, anoi hladna ani najedena ..treba tak akurat..ja som najviac grcala , ked som mala prazdny zaludok 😝 😉

veva1
28. feb 2010

Este ze to rychlo dorastie. manzel uz prisiel?

emily3
28. feb 2010

hej dnes poobede... 😉 cely a zdravy, prezili to.

lolka
28. feb 2010

svetlus, gratulujem k nevolnostiam a prajem aj nejaku grcku 😀
emily, Monike drzim palce, vie krasne spievat, tak by ju mohli vybrat, no nie ? 😉
veva, ty sa nudiiiis? tak si to uzi, ved Tomo ta zamestna az az 😉

ja som hokej nepozerala - aj ked, ked som v noci dokojila a kym si mala odgrgla, tak som si zapla TV a za par sekund dali gol na 2:1, potesila som sa a sla znova spat 😀 muz pozeral hokej v podniku (co je v nasom dome).....blazon

smejko1
28. feb 2010

kika a kde v Ba to robia z tej krvi?

emily tak Ty si to zvladla s detmi na ten kasting? ja by som ti dala rad zlatej maminy......... moc moc drzime palce monike....... ved naozaj krasne spieva......

veva......... to je vsetko co nam povies o danom obede????

svetlus, ja by som asi halusky ani nejedla........ sice hlavne pocas kojenia nie, ale ide o to, ze bryndza ak by nahodou nebola dobra Ti moze sposobit listeriozu a to neni dobre..... a preto sa ani tie plesnive syry a ani bryndza neodporuca/....... iba ak by si si fakt bola ista kvalitou bryndze.......

emily3
28. feb 2010

smejko s Monkou som to zvladla..deti somuspesne odlozila k babke, Lucka akurat zaspala ked sme odchadzali...cakala som tam naval, ale fakt tam bolo malo ludi, ze za hodku sme boli aj doma...tak sme to zvladli...no som zvedava.... 😨 a nestras svetlusku s jedlkom... 😉 iak ako sa mas tehulka?

veva1
28. feb 2010

No ked je pasterizovana? to by potom ani salaty zelene neboli vhodne.

lolka
28. feb 2010

smejko, caf tehula 😉
ja si bryndzu dam, len musi byt pasterizovana. plesnivym syrom sa zatial vyhybam - aj ked ich mam velmi rada 😅

veva, tiez som zvedava na podrobnosti...... 😕

retkvicka
28. feb 2010

😀 ahoj sojky, dik za radost z nevolnosti 😀
smejus, ja som citala o bryndze aj o plesnivych syroch....plesnicve mi vobec nechybaju..ale na bryndzu mam taku chut nenormalnu.....to asi jedine jedlo, co ji teraz rozkos sposobuje...ale mas pravdu..ako spravna mama radsej sa toho potesenia vzdam.....ale viete co? dnes sme este boli na salasi na obede a dala som si spisske pirohy, poliate kyslou smotanou a nasekany koprik...slaninka chrumkava..nenormalne chutne to bolo....ja asi cakam janosika, ze take jedla mi teraz idu na chut 😀 😀 ....a po obede mi muzik objednal ovocny pohar - jahody zo slahackou a hadajte co...v restike som na seba tie jahody pekne krasne vyliala....cela som bola mokra - rifle,,bunda....no preco asi teraz mi ide pracka? 😀 😀

veva1
28. feb 2010

Obed bol fajn,vobec sme sa nehadali,tomo pekne papal sam posediacky dokonca

emily3
28. feb 2010

jeej lolka nova fotka super 😀

smejko1
28. feb 2010

baby ja nestrasim, len som chcela aby svetluska vedela....... ja ked som mala MA tak som mala halusky a boli pokazene a tak asi aj to tomu pridalo....... proste kazda z nas sa sama rozhodne.........

loli krasna fotocka........ 😉

svetlus - bude to chalan, ja ked som cakala damienka som sa nevedela dojest reznov....... ale ziadne kuracie ako cely zivot lubim - musel byt riadny bravcovy mnam......... a tiez som umierala za haluskami, ale som si nedala.......

teraz mi zas akosi chuti sladke...... no uvidime, co to bude za zazrak 😉

lolka
28. feb 2010

svetlus, aj mne sla v tehu velmi bryndza na chut - a to som skoro vsetko vygrcala 😅

smejko1
28. feb 2010

vevi super - tak by ste to mohli praktikovat castejsie...... a potom uz bude len lepsie.... super 😉

emily3
28. feb 2010

smejko no neviem ci podla chute sa to da..lebo pri Monke som " zrala" sladke...palacinky so slahackou s ovocim to bolo moje a cokolady..mnam--pri chalanoch a pri Lucke prevladali chute na slane a maso.....
tak sladke...dievcatko 😉

lolka ako sa ti dari s Viki?

veva1
28. feb 2010

Smejko chapem. ja ked som mala MA som mala kliesta a tak som cele tehu nesla do lesa. no ako na potvoru mi v 9mes. zistili boreliozu.svetlus si iste pamata moju paniku

retkvicka
28. feb 2010

veru vevik, pamatam.....a jaky je tomo fesi 😉

lolka
28. feb 2010

emily, zvladame to 😉 myslim, ze celkom pochopila rezim noc a den, v noci pekne spinka, papa kazde cca 3 hodiny a hned zaspi. cez den je viac hore, niekedy sa chce nosit, niekedy len tak lezi a pozera....niekedy si trochu poplace, ale je dobrucka 🙂 este stale zabehavame, muz sa uz odvazil ju aj okupkat - ia de mu to. chodime na prechadzky, to sa jej paci, len sa nemoze stat na mieste 😀

smejko1
28. feb 2010

no ohladne kliestov - mate deti zaockovane? ja teraz rozmyslam nad malym, ved ako beha tak je vsade... mozu sa uz aj taki drobci ockovat proti tej borelioze?

retkvicka
28. feb 2010

koci, mne je tak luto, ze uz konci olympiada..bolo to super....

veva1
28. feb 2010

ockovanie je len proti kliestovej encefalitide

smejko1
28. feb 2010

dobru nocku..... 🙂

veva1
28. feb 2010

Dobru smejka. loli super,krasne to zvladate.

lolka
28. feb 2010

dobru.... 😵
ja sa tiez poberiem do hajan, sa mi oci zatvaraju

mm1
1. mar 2010

ahojte babulky pekné ránko 🙂

retkvicka
1. mar 2010

ahojte babule. hlasim sa od misticky BB pudingu cokoladoveho 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre