Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
15. jan 2009

to je aj dobre za tak dlho kojis mali je zdravy mne tiez kazu dlho kojit lebo aby babo malo silnu imunitu ked ja ju ma o nicom
neviete mi poradit nieco na kutiky ja ich mam asi od polky tehu a chcem ist ku zubarovi ale ani usta neotvorim poriadne 😀 😀

tribitka
15. jan 2009

zuzu s kútikmi opatrne, hlavne herpesy sú v tehu dosť nebezpečné.... hlavne žiadne masti na to, len zubnú pastu......

svetluska.p
15. jan 2009

kocky, caute. co je so smejkom? vobec sa neozyva. neviete?

cucuska
autor
15. jan 2009

ahojte je tu nejaká osôbka?

emily3
15. jan 2009

ahoj cucus..som tu jednym okom, druhym sa akoze ucim a varim ..teda dusim maso a este budem..dlho sa to robi...

cucuska
autor
15. jan 2009

ja som na tom tak isto 😀 , ja som v sobotu vyletela ☹ no vlastne ani nie, len som si prehodila termín, kedže sme boli choré, nedalo sa mito učiť, dôležiejši bol spánok aby som vládala j noci k malej kedže mi horúčkovala a spávala len na mne

emily3
15. jan 2009

Misko este spi a uz musime ist pre Mon a na hudobnu a potom pre Mareka...budeme to stihat z odretymi usami..

cucuska
autor
15. jan 2009

máš čo robiť, si macherka 😉

emily3
15. jan 2009

no nemat auto tak neviem...velmi sa mi nechce ist von..

cucuska
autor
15. jan 2009

ja dns idem na nakup,ked sa Emka zobudí vyrážame

bianca
15. jan 2009

ahojky

tak dnes sme konecne kupil nausnicky.Vyberal tato.Mne sa pacili uplne ine 😠 😠 😠 ale radsej som drzala hubu a krok

zuzkaprofant
15. jan 2009

tribit ja si myslim kutik alebo herpes este moze dako uskodit babu??
Bianca co si nepovedala ked sa ti nepaci ja by som ticho nebola 😀 😀

stankatt
15. jan 2009

Ahojte 🙂

bianca
15. jan 2009

zuzi oni su pekne ale tie druhe boli krajsie

stanka ahoj

stankatt
15. jan 2009

mala place, musim ist, sme same 😒

bianca
15. jan 2009

stanka od zajtra budeme aj my same a to 15 dni

tribitka
15. jan 2009

zuzu, ked máš kútik, tak máš vnútornú teplotu zvýšenú, to škodí bábu a vývin a tak..... aspon tak to vravel lekár jednej babe čo bola so mnou v nemocke.....

trpezliva
15. jan 2009

ja mavam kutik, ked som spindur a neumyvam si pohar... 😀 😝
a nedavam si na to nic, raz mi predpisala obvodacka Candibene, akoze na kvasinky, taky krem..ale nedala som si ho..vacsinou to prejde rychlo, ked si zacnem umyvat aj pohar po sebe 😵

bianca
15. jan 2009

zuzi na kutik vraj pomaha maz z ucha ale ja som sa to nikdy neodhodlala vyskusat 😝

zuzkaprofant
15. jan 2009

ja kutim mam dost dlho musim sa opyta na kontrole co povie doky na to ja som kutiky mavala stale takze neviem
ale ako poznam mojho dokyho stoho nic nebude robit nic

stankatt
15. jan 2009

ajoj, zuzi ja som mavala tiez a v poho. Aj ja ich mavam casto... Nic si na to nedavam, zmizne to 😉

cucuska
autor
16. jan 2009

Ahojte babule, dnes Vam s Emkou prajeme nádherný deň

veva1
16. jan 2009

ahojte
tak ja som tiez kutikova,mavam ho velmi casto a casto sa mi aj zle hoji.
su dve priciny tak ako kika pise tiez ked si neumyjem pohar alebo je pohar z odkvapkavaca zapuchnuty,alebo ked mi chyba nejaky vitamin.Teraz sa mi pletie bud D alebo B 😕 😅

dnes prisli k Tomkovi moji rodicia co sa stava velmi zriedka,vacsinou musim ist ja ku nim,tak si vychutnavam veget. Je riadna ulava ked niekto pride a uz teraz sa tomko vydrzi hrat s nimi aj bezo mna. Tak mozem trosku konikovat.
kikusa pytala si sa emily ako zvladne vsetko pri tolkych detoch? No to si ani ja predstavit neviem,ale taku vec ako kojenie aj hej.Sak ma dva prsniky a m oze kojit aj naraz nie? 😀 😀 😀
Ale naozaj ja si uz viem teraz pri tomkovi predstavit mat druhe babo,ale este by som nechcela. Venujem mu vsetok svoj cas a mam pocit ked porovnam s detmi z okolia tak to je aj riadne vidno. Viem ze druhe by tolko starostlivosti nepotrebovalo lebo by sa vsetko ucilo od surodenca ale viem ze uz by som tolko casu na tomika nemala a to nechcem.

svetluska.p
16. jan 2009

ahoj sojky

svetluska.p
16. jan 2009

vcera som hodila otazku do plena, ze co je s aleskou, preco sa nehlasi..nikto neviete?
vevik ahoj, teba som uz dlho nepocula, nevidela, necitala.

veva1
16. jan 2009

caf svetlusik co mas noive? Ako pokracujete? Napis ipko

trpezliva
16. jan 2009

ahoj svetlus, neviem co je s alesjou, ale asi ma toho vela a nestiiiha konika...alebo ma pokazeny pocitac, alebo je bez netu. to su moje dohady 🙂 .
ahoj veva, ako sa ma tomko? aku tortu si mu pripravila na prve narodky? ja uz teraz rozmyslam, ze co..ved cokoladu nemoze, sladke jej nedavam, tak asi taku z ovocia poskladam, ze hrozno, jablka a tak..a sviecku na vrch 😵 . uz sa tesiiiim.

veva1
16. jan 2009

kikus pozri do albumu

veva1
16. jan 2009

a ako sa mate? uz je moja nevesticka spokojnejsia? Ako spinkava?

stankatt
16. jan 2009

ahojte kocky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre