Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
24. jan 2009

mne taaaak moc chýba bruško a pohyby 😎

lucim
24. jan 2009

cuc kolko ti este chyba?

zuzkaprofant
24. jan 2009

dievcata myslite ze je to vsetko ta voda v tele lebo ja som ako napuchnuta dako som sa s3nasobila ale doslocne ved vela ani nezjem lebo zaludok mam mali 2decka vody vypijem a som plna tak nechapem ako som sa tak mohla napuchnut za mesiac rifle co mi padali uz ledva pretiahnem cez boky nechapacky dnes

stankatt
24. jan 2009

mala sa nam tak lutostivo rozplackala ☹ ☹ ☹ normal zo sna. Ocka zavrete a plackala ☹ ☹ ☹ sme ju ledva utisili. Co sa takemu drobcekovi moze snivat ☹ ☹ ☹

cucuska
autor
24. jan 2009

lucim teraz som tretiačka, takže eŠte dva 😠
zuzka to už tak bude, už ideš do tretieho trimestra a aj viac narastieš na objeme 😉

stankatt
24. jan 2009

ja som najviac pribrala posledny mesiac 😠

cucuska
autor
24. jan 2009

stanka mne to malá robí tiež a u nás sú to ZUBY

zuzkaprofant
24. jan 2009

ale ja som si myslela ze tehotne co su take napuchnute ze vela jedia ze sa prezieraju ale uz chapem ze to tak nie je bo v tehu ani vela sa najest nemozes bo ti hned je zle 😀 aspon mmne ale tak ze sa mi roztiahne vsetko a boky nechapcky dne ked som si skusala veci v kabinke v obchode 😀

stankatt
24. jan 2009

inak tusim zalozim temu: Co vtipne vam bolo povedane pri porode" jednoznacne by som tam dala vetu:" mozete sa otocit na druhu stranu? fucite rovno na mna" sestricka pri merani oziev, to som uz malatie obr bolesti 😉

lucim
24. jan 2009

😀

stankatt
24. jan 2009

luci som zvedava co ty zazijes, budes mat niekoho zazmluvneneho?

stankatt
24. jan 2009

zuzi ja som sa prezierala posledny mesiac 😠

stankatt
24. jan 2009

kam ste zmizli?

emily3
24. jan 2009

ahojte mamulky, porodu sa nebojte, presilo to veeela zien pred vami...hlavne budte psychicky pripravene a nepanikarte.. 😉

cucska ale skola nie je prekazka pre dieta, ja siesty rok studujem a pocas skoly som porodila dvoch a teraz cakame tstvrte 😉 ( tiez sme si hovorili ze dalsie dieta po skole ale.... 😅 😀 😀

stanka tak moj treti porod doktor len frcal vtipmi ( keby som bola prvorodicka uteciem zo stola..) najprv prisiel na sal z hrcom v ruke a ked zistil ze sa este nic nedeje tak zahlasil, ze si ide uvarit obed....
potom samotny porod bola s nim nova doktorka ktora sa ucila a vysvetloval jej cely porod..takze som bola ukazkovy porod a ja asi tak mimochodom: komentoval...Mamicka zatlaci, a mame hlavicku vonku, mamicka netlaci, hlavicka rotuje, mamicka zatlaci ale len trosku a mame ho vonku 😀 ..." a potom ked kontrolovali ako to vyzera po porode zahlasil ze ma maly strasne dotrhal, hlavne v nutri a to tak ze mi este aj nohu musia odrezat... 😨 a potom povedal doktorke nech skotroluje ona, lebo on to nevie....tak som nanho zdesene pozerala a sestricka ma ukludnovala ze on je taky srandista..hahaha....

petruci6
25. jan 2009

caute baby,
vcera ste sa tu nejako rozkecali a dnes nic?? 😀

jeeeej bershka ved ty zachvilu rodiiiiiis 😵 😵
luci tak predsa som mala pravdu s chlapcekom? 🙂 ja budem bosorka 😀

my sme dnes nesli von aj ked je krasne,lebo som si uz musela konecne umyt hlavu,inokedy nestiham,len ked poobede spi,inak mame cisrkus kazde doobedie a kazdy vecer po kupani

stankatt
25. jan 2009

vcera tu bolo veselo a dnes? vcera hojno, dnes ho...?

stankatt
25. jan 2009

jeeeeeeeeeeeej jaka paradnica vysmiata 😉

bianca
25. jan 2009

koza je to 😀

stankatt
25. jan 2009

ale naaadhernaaaaaaa

bianca
25. jan 2009

😀 😀 😀 😵 😵 😵 😀 😀 😀

stankatt
25. jan 2009

monika tu pisti, pridem neskor

bianca
25. jan 2009

ja som dnes taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto unavenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

stankatt
25. jan 2009

aj ja ledva kukam ☹ ☹ dnes to asi zabalim zarovno s malou 😉

bianca
25. jan 2009

ja musim pockat ma MM.Dojde az po 22 hod

cucuska
autor
25. jan 2009

čaute 😉

lucim
25. jan 2009

dobry vecer 🙂

cucuska
autor
25. jan 2009

aj vám babule

lucim
25. jan 2009

co mate dnes noveho? ja nic , cely den len smrkanie do vreckoviek a gauc a spanok.

bianca
26. jan 2009

ahojte

ja mam dnes ale hnusny den.debilna nalada a unava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre