Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stinka
11. jan 2010

Emily3 no hádam aj hej ... veľmi sa tešíme... však prvé a po toľkých rokoch 🙂

emily3
11. jan 2010

no musim koncit, lebo tu zas stvrdnem ako tvrde Y...Lucka spi, a Misko sa nudi a za chvilu pride dcera zo skoly a este nemam obed. ach jaj, sa mi chce...tak sa zatial majte...

stinka
11. jan 2010

pa pa 🙂

lolka
11. jan 2010

stinka, to uz si v dobrom tt, uz aj brusko rastie, ze ?

no, idem sa uz konecne prezliect z pyzama a "dat sa do kopy" 😀
cafte

stinka
11. jan 2010

no hej .. pomaličky rastie ... 🙂 hej tešíme sa ale aj bojíme 🙂 chi chi ...

no to by som sa aj ja mala ísť prezliecť... ešte som stále v pyžame 😒

mm1
11. jan 2010

stinka vitaj a nech ti rýchlo tie tt ubiehajú.... a čoskoro si maminka.

stinka
11. jan 2010

mm1 ĎAKUJEM .. no nech už to aj je.. ozaj ty máš už bábo.. kedy si začala tak nakupovať ... ☹

mm1
11. jan 2010

od 20tt veselo.... povedala som si, že všetko musí byť už len a len OK...., že to zlé je už za nami.....
a nejaké vecičky som mala ešte z prvého tehu... a tie som tiež zo skrine vytiahla až potom.....

mm1
11. jan 2010

ale hlavne ja som citila, ze teraz bude vsetko ok a bola som presvedcena o tom

stinka
11. jan 2010

.. dík .. zdieľaš môj názor.. lebo moja mama a svokra mi idú už na nervy... fakt.. nevedia pochopiť že človek sa teší konečne po tom všetkom a tie ich povery.. juuuuj... podľa mňa čo má byť tak sa stane.. pozri aj ja 2x to nevyšlo a mohli sme robiť čo sme chceli... a aj tak...

emily3
11. jan 2010

som tu na pol oka... 😉
stink hej to su nazory starsej generacie, sice stat sa moze ☹ ..aj ked nechceme...
ked moja sestra cakala prve a kupovala si veci a kocik a tak..tak mojho manzela babka mne vycitala ze co tak skoro si kupuje veci.. 😨 🙄 tiez som na nu pozerala......

a moje tehotenstva po neuspechoch sme oznamovali az ked to na mne bolo poriadne vidiet....teraz posledne sme nepovedali, len mojim rodicom. .a svokrovcom a manzelovej strane az ked som bola v 6 mesiaci..... 😉

mm1
11. jan 2010

stinka, dôležitá si ty a tvoja psychika a nie mamka a sestra.... Drobček všetko vycíti, keď sa niečo deje....
takže keď ty si OK, bude ok aj ono..... neboj.....

takže počkaj ešte chvíľku a hurá do nakupovania, veď tie mrňoskovské veci sú najkrajšie......

stinka
11. jan 2010

Emily.. to chápem .. viem tá staršia generácia .. je iná a viem, aj to že sa môže hocičo stať... len ja na to nemyslím teším sa že to KONEČNE vyšlo.. prvý krát sme to aj my hneď všetkým vybafli len čo som vydela II čiarky .. no a prišlo bum.. druhý krát sme počkali kým neprejdeme aspoň do 9tt aj to bolo skoro no a teraz sme to povedali len v 15tt.. aj to len tým najbližším aj keď verím, že všetko bude už teraz OK ...

mm1
11. jan 2010

STINKA BUDE... TO VERIM JE DOLEZITE !!!!!

stinka
11. jan 2010

mm1... máš pravdu.. viem to ... lebo ak si čítala to čo som písala tam presne psychika somnou zauradovala aj 1x aj 2x a jasne že potom to nevyšlo 🙂 ale teraz je to uplne iné a viem že musím byť OK 🙂

stinka
11. jan 2010

.. no asi ste išli všetky variť.. 😀 .. tak asi idem aj ja niečo porobiť aj keď sa mi dnes nič nechce ...

veva1
11. jan 2010

super emily,len ja uz kojit nechcem

trpezliva
11. jan 2010

Ahojteee...Adka je v Ostrave, tak preto sa neozyva. Ja som jej pisala este pred tyzdnom, aby nas dosli kuknut, ale vravela, ze budu prec. Ale je to zlate, ze sa tak starate, ak sa niekto dlhsie neozve 😵 .
Veva, klobuk dole, ze este kojis! Ale dobre robis. Lili si lepsieho partaka ani nemohla vybrat. 😉
Stinka, drzim palce, urcite bude vsetko dobre tento krat.
Lolka, tak uz finisujes?? Mozem ti dat jednu super mast na bradavky, mne je na nic, ale fakt je naj, naj na trhu, s nou sa ti bude kojit jedna radost. Inac priprav sa na velku bolest pri kojeni, ale musis vydrzat. Ci uz mas nieco kupene?
Petru, Magdus..nikdy nehovor nikdy../ohladom jedinackov 😅 /
Svetlus, ty si dneska bola taka vtipnaaa rano, hned mam lepsi den. Ozaj, ako, uz si nervozna? A mas kupene pradielko na svad.noc?? 😎

loss
11. jan 2010

caute

tak je zajtra zacinam 40tt ozaj som uz hotova vecer vlozim foto brusiska 😀

mm1
11. jan 2010

Lossik moj dátum bol dnes a ešte nie je polnoc..... 😀

Kika, tak som rada, že je Adka OK.....

Inak baby som smutná.... v piatok musíme ísť s Natálkou na ortopediu, zistili sme, že nevie vyrovnať palčeky na rukách. Na pravej k úplnemu vyrovnaniu chýba len kúštik, ale ľavú má drevenú.....
a som strašne napálená a vyčítam si, že sme na to neprišli skôr...
Ona si to neuvedomuje, normálka s tým funguje, hrá sa, všetko vie chytiť pekne do ručičky, akurát ten prštek má polozohnutý....
a prišli sme na to tak, že mamina sa s ňou išla hrať, že jej obkreslí ručičku... tak skontrolujte drobčekom pršteky.... 😒 😢 😕

veva1
11. jan 2010

mm urcite sa to vyriesi. Mozno to je uplne bezna vec 😉

co sa kojenia tyka tak tomo ceckar bol do 5 hore 3x a od 5 spal do teraz len polhodku cestou na anglinu. Jednoducho mu v noci nedam a on odmieta spat.

lolka
11. jan 2010

kika, kupila som si Bepanthen na bradavky, citala som, ze je super. ty mas aky ? ked nebudem s tym mojim spokojna, ohlasim sa 😉 no, uz mi kamosky vraveli, ze kojenie boli....taks som zvedava 😖
ano, uz finisujem, prave sa mi peru deky a osuska. zajtra sa pobalim a budem cakat 😀 😀
este mi chyba vanicka, ale ved to nie je problem kupit. len ja nechcem tie mini vanicky, co maju vsade 😒
ake mate vy ?

magdi, mozno to chce len trochu cvicit a prstik bude v poriadku 😵

vevi, ono asi pojde o to, kto dlhsie vydrz s nervami, ze ? 😅 v tomto ti neporadim....

to, ze uz mate vsetky deti je pre mna super......viem, od koho pytat rady 😀

loss
11. jan 2010

magdi keby tak 😵
pridala som brucho tak kuk

marion
11. jan 2010

Ahoj mm, tak sa drzkajte, nech vsetko dobre dopadne. Nas maly ma zase problem, ze na obidvoch nohach mu vytrca hore druhy prstek , ten vedla palceka.Ma ho vyssie ako tie ostatne dookola. Dali mu na to take ortezy z gumicky, ale ked mu to dam na noc, tak v noci sa zobudi s placom, a kym mu to nedam dole tak place. Takze mu to vobec nedavame... 😉

loss
11. jan 2010

stinka aj ja srdecne gratulujem a vitaj nech ti tyzdne pekne pribudaju 😵

lante
11. jan 2010

Lolka, ja ti darujem tú vaničku čo majú všade 🙂 Je zelená a kúpali sme v nej Vilka asi 7x a Miška raz a potom vo vaničke po mne 😝

smejko1
11. jan 2010

vevka, klobuk dole....... ale co viem, je velmi takze prestat kojit po cca roku, lebo vtedy uz deti vnimaju......... ale zas ja som zato nechat vyplakat dieta..... (nie do rozzrenia) ale tak primerane......... mne sa to osvedcilo ked som ho ucila zaspavat sameho.......... prve 2 noci hroza a potom sam zistil, ze nic nepomoze tak zaspava krasne sam klop klop klop...... je mi len luto, ze sa nevyspis.......

loli - ja mam super kremi od multi mum na pradavky je lanolinovy a nedam nan dopustit......... bepanthene... je aj na zapaleny zadocek...... ale ak ho mas na prsiach pred kojeim treba umyt......... ten multimum neni treba....... takze tak........

mm1 a Vy preco nechcete druhe? natalke drzim palceky nech sa to ryhclo vyriesi.........

petruci - ved Ty nemusis mat druhe hend........ ved pockaj az konecne pride princ na bielom koni....... hned zmenis nazor.......

my chceme aj druhe, ale asi som neni taka hrdinka, ze hned ..... az ked bude damienko rozumnejsi a aj mi pomoze...... tak uvidime co nato osud? 😀

mm1
12. jan 2010

Ahojte babulky, pekné ránko....

tak Táni ako???? ešte 2 v 1?????? ak áno, tak môj druhý tip je 17.1. to je nedeľa, taká pohoda, hmmmm????? 🙂 a brušino pekne ale videla som už i väčšie, tak vydrž......

No k ortopedovi ideme až v piatok, takže až potom budem mudrejšia...

Smejko pozerala som fotečky, z Vašej zimy, malý je zlatý 🙂

Loli my sme mali takú väčšiu vaničku bielu ( ako sme mali kedysi my ) ale priznám sa, že malú som v tom kupala 2 mesiace a potom sme sa kupkali vo veľkej vani, strašne mala rada vodu a tam šantila....
teraz ju máme u svokrovcov miesto bazéna.... 😀

stinka
12. jan 2010

Ahojte 😎

evitkamalicka
12. jan 2010

dobry den sa praje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre