Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
13. jan 2009

ahoj stani 🙂
vsade same mrkvicky 😀 tie vase deticky budu ako mali mulati 😀 ale mrkvicka je zdrava 😉 😀

zuzkaprofant
13. jan 2009

stanka mrkvicka nezapeka babatko

stankatt
13. jan 2009

trosku by ju m,ohla zapiect, sak kto to ma furt prat 😀 Babenky dokedy sa maju detske veci prat v detskom prasku? Vraj staci tak 3 mesiace. Tie prasky su o nicom, nic nevyperu 😖

trpezliva
13. jan 2009

ahojte.
ja som stale nevyspata a to mame uz 9 mesiacov. taaak zavidim maminam, ktorym babatka prespia celu noc, resp. sa zobudia 1x. to si neviem predstavit, kebyze mam dve babatka, ako sa to da skoordinovat. emily, mam na teba par otazok.
napr. ked uspavam Lili tak to je vzdy aspon taky pol hodinovy proces..kojim, polozim, ruku drzim, zase kojim, hladkam...atd. kebyze mam este jedno babo take ako ty budes mat 20 mesacne, ktore vsade chodi, vsetko otvara, tak co to druhe dieta zatail robi?? nebudes sa bat ho nechat same??
druha otazka, ked budes kojit nove mimi, tak Misko bude chciet papat z cicika...ako to vyriesis?
tretia, v noci spi Misko s vami alebo so surodencami? asi este neprespi noc, ci ano? kebyze nie, tak ku komu pojdes skor, ked zaplace, k Miskovi alebo druhemu babu??

sorry, baby, ze sa tolko pytam..ale furt mi to vrta v hlave, ze ako sa to da zvladnut.....

trpezliva
13. jan 2009

my neperieme v detskom od mala...ani neprevarame vodu...len nech si Lili zvyka na ozajstny svet 🙂 .
no pocujem, ze sa akurat zobudila, to bol mini spanok..este ze som stihla predtym trochu pozehlit, kym som dosla na konika...

zuzkaprofant
13. jan 2009

caf kika 😀

trpezliva
13. jan 2009

cau zuziiii...krasne mena inac.... 🙂

zuzkaprofant
13. jan 2009

dakuejm to moj martinko hladal a ja som ich vybrala s 3 moznosti vsetko je po mojej rodine anna bola prababka a christian je po mojej mamke kristine 😀

stankatt
13. jan 2009

Kika ako ze neprevaras vodu? Ja musim, sak zarabam Nutrilon... Ale napr. este nedavam vobec cajik. Staci jej aj prevarena voda. Tie bylinkove caje du az od pol roka a tie co su od 1t su sladene, tak nech sa nenazci na sladke. Sak ked jej staci voda... 😉

stankatt
13. jan 2009

to moje trdlo uz vykrikuje z postielky, tak zatiiiim 😉

svetluska.p
13. jan 2009

lius, nezmizla som...tu som...
ahoj stanka, ako to leti, mala ma uz 5 mesiacov..

lia
13. jan 2009

co mas nove svetlus??

svetluska.p
13. jan 2009

liusik, nic. teraz som v robote, vela prace, tak makam....a ty? chodis este do roboty?

cucuska
autor
13. jan 2009

ahojte babule. Svetluš ahoj ako sa mávaš?

stankatt
13. jan 2009

Ajoj svetlus, na teba tu narazit... 🙂 Som ta uz strasne dlho tu nezastihla. Naposledy tusim ked si rano chodila pesi do robotky 😀

lia
13. jan 2009

chodim,ale nic tu nerobim,hram sa,lustim,citam a tak 😒 .pripadam si tu zbytocna 😒

smejko1
13. jan 2009

ahojte vsetky,

dakujem za povzbudve slova..... dnes je uz lepsie, len vcera som si podepkovala a hotovo.

emily blahozelam ku srdiecku 😉

babule, mal niekto z Vas kto pouzil sab simlex cervene okolo pusinky.. nam sa to vcera stalo a tak som nepokojna, ci mu to mam aj nadalej podavat?

kubko
13. jan 2009

ahojte bambulky a bambulciatka, vsetko dobrucke do noveho roku hlavne vela stasticka, zdravicka, lasky, splnenych zelani a pokojnych noci.

tisic rokov som tu nebola.

Emily blahozelam uzasneeeee chcela by som raz dokazat to co ty, vediet sa postarat o 4 deticky, planujete ich este viac? Len tak dalej, nech vsetko ide tak ako ma...

Smejko, neboj kazda sme mali sem tam pocit, ze nevieme co s nasim drobcekom aj ja som si sem tam poplakala s Hankou ked plakala a ja som nevedela co s nou, ako jej pomoct. My missedky sme mozno trosku utlocitnejsie, ale treba to brat trosku z rezervou. Je to velky skok, ked zrazu po navsteve rodicov zostanes sama. Ked babo place neznamena, ze si zla matka. Mojmu brachovi maly reval nonstop az mal pruh a stale mu museli nieco rozpravat a zostal z neho velky inteligent, lebo sa mu stale niekto venoval velmi skoro poznaj trojuholnik, stvorec a tak, takze budes mat urcite velkeho inteligenta....

stankatt
13. jan 2009

Ahoj Kubko 🙂 Aj tebe vsetko dobre 🙂
Smeji uz nedepkaj 😉 sme tu my 🙂

zuzkaprofant
13. jan 2009

smejko neboj zvladnes to ja viem ze to je tazke lebo ja tak isto budem na to ako ty lebo som tu sama ale po case ked tak pozeram spetne vsetko sa da zvladnut drzim palceky ved len par mesiacov a idete na sk ci nie?

trpezliva
13. jan 2009

pre svetlus aj ostatne: nie som tehu ked sa tolko vypytujem..len sa chcem pripravit do buducna, ake to bude mat dve deti. 🙂 (svetluska mi poslala IP, ze ked sa tolko pytam, ci necakam babo..) aj ked mrchu este nemam..tak mozne je vsetko 😉 😉 len srandujem.

lia
13. jan 2009

smejusss,nedepkuj,mas krasneho syna,urcite by som aj ja bola smutna,keby som ostala sama,ale mas krasneho syna,uzivaj si ho takeho malinkeho,ten cas sa uz nevrati 😉 a ani sa nenazdas a budete cestovat domov 😉
drzim palce 🙂

emily3
13. jan 2009

ahojte, dnes som bola s Miskom u lekarky obvodacky, s tym pruihom, ze chcem zmenit chirurga (a oznamila mi ze ten chirurg zomrel teraz 10 😒 ) chodila som k nemu na kontroly s Miskom....
pojdeme na kramare a dufam ze sa coskoro objednaju na operaciu, aby sme to maly cim skor za sebou...

kika pobavila si ma 😀 😀 , ja som bola presne taka ista ked som mala jedno dieta a nevedela som si predstavit ze budem mat druhe, ale 8 mesiacov je este dlha doba a Misko je velmi sikovny, a bude sa inac spravat ako teraz...a uz teraz je relativne samostatko a zahra sa so starsimi a ked budu v skole, tak sa budeme spolu hrat a male bude spinkat a ked budem skakat okolo maleho tak Misko bude musiet poctak...alebo mi bude " pomahat"
cicik asi bude chciet, aj Monika ked sa naropdil MArek tak si rosku potiahla.-...." Maminka tecie ti mliecko, mozem?" trosku si potiahla a bola spokojna 😉
Misko zatial spi s nami, ale planujeme ho dat detom do izby..uvidime ako to zvladne a ak nie, tak bude s nami, neviem este to neriesime....

kubko ahooooooj vcera som na teba myslela....ako sa mas?
no my planujeme 4 deti (kolko nam Boh posle) uvidime.... 😉

emily3
13. jan 2009

zienky tesi ma ze sa tesite s nami,,zatial to vedia ludia co sa tesia s nami, ostatnym to nemam ani chut povedat..uz vidim teda pocujem tie reci... 😒 , ale je to nas " problem" kolko deti mame....a my sme chceli 4... 😀 😀
idem nakrmit hladsny drobizg.

bianca
13. jan 2009

ahojte

emily kasli na ludi

kubko
13. jan 2009

emily tak im povedz ze ... a vies co fakt kasli na nich, je to uzasne mat 4 deti, vies ake to bude super, ked vyrastu a budu mat stale jeden druheho aj ked sa stane cokolvek. Dve deti si nemusia sadnut ale zo 4 surodencov sa urcite najdu taki co si budu rozumiet, hovorim to preto, lebo napriklad kamos s brachom sa vobec nebavia.

bianca
13. jan 2009

kubko pekne si to napisala.

ja som stale chcela iba dve deti ale koli tomu pojdeme asi do troch a mozno ked pan Boh da tak i viac.ale najprv sa musime vyslobodit s toho 1+1 😀

trpezliva
13. jan 2009

baby, brrr..mrzli sme s liluskou a to este vcera som mala 38 teplotu...no co s nou, ked ona najradsej spi v kociku..isla som s nou na prechadzku, ale po dvoch hodkach som to vzdala a som doma. ju som nechala dole v kociku, dufam, ze mi ju neukradnu..ale je vnutri v brane. ak by isiel sused von, tak bude hned hore..ale nevadiii..aj tak som prekvapena, ze spi, aj ked sa kocik nehybe. no ja si zatial varim caj

trpezliva
13. jan 2009

uz je horeeee..beziiiim...
potom vas docitam

petruci6
13. jan 2009

baby mam taku blbu otazku,ale kedy ste si prvy x oholili tu jazvu po cisarskom? ja som sa tam este neholila,ale uz by sa patrilo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre