Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
16. mar 2009

tam som parkovala do pol stvrtej, uz parkujem normalne, co som ti zavadzala? 😉

stankatt
16. mar 2009

nie, ale videla som 😎 😎 😎 😎 😎

lucim
16. mar 2009

ja som ta videla minule na chodniku, este 1 kocik isiel s vami 🙂

petruci6
17. mar 2009

luci no dovolenku ti musia schvalit,ked ostavas v prac pomere,co ostavas,iba keby si dala vypoved,vtedy mas pravo si ju vybrat alebo nechat preplatit
ale ked uz ti bude zac materska,tj 8t pred terminom mas pravo si vybrat tu dovolenku,tak si vyrataj kolko mas dni
inak ti ostane az kym sa nevratis do roboty

stankatt
17. mar 2009

cafte 🙂 Petru sa vyznaaaaaaas... hmmmmmmmmmmm

petruci6
17. mar 2009

co je to zle? 😕
robila som na personalnom pred MD

stankatt
17. mar 2009

nieeeeeeeeeeee, to bola pochvala 🙂 je dobre mat znamu, co vie take veci 😉

petruci6
17. mar 2009

dik 🙂

petruci6
17. mar 2009

stani ty si taka vysoka?? 😕
tak k tebe sa nepostavim na stretku 😀

stankatt
17. mar 2009

no jo 🙂 teda +- 180 ale aj pekne sirokaaaaaaaa

petruci6
17. mar 2009

ja mam 159 😀 😀

cucuska
autor
17. mar 2009

ahoojte ako sa mate

petruci6
17. mar 2009

halooooooo,kde ste?
dnes som sa tak nastvala,musela som ist zubarke,tak malu kocikala segra zatial,samozrejme lialo ako z krhly,co uz,tak som este potom hodku v tom dazdi kocikala,ked tak pekne spala
pridem domov a slnkooooooooooo 😠

teraz som si robila stavu z jablk a dala som tam aj 1pomaranc,nevadi? ja som cistrusy nejedla od porodu,ale neodolala som do tej stavy 😝 co sa moze stat?

lucim
17. mar 2009

ahojteeee, tak uz som na PN na tyzden, dnessom si obehl

lucim
17. mar 2009

dnes som si obehla BA , odniesla som papiere a uctovnicka sa ma vtipne spytala, ze preco som si na to nevzala dovolenku, ze pridem o peniaze ... tak som sa jej priamo spytala, ze ci by mi ju niekto podpisal, ked nemaju ludi za mna? 😝 a bola som na tehulkovskej masazi, to bolo t ake faaajn na moj bolavy chrbatik, este pojdem . 🙂

petruci6
18. mar 2009

aj ja chcem masaz ☹ bolia ma krize

lucim
18. mar 2009

dnes je tu zase ticho? 😒

stankatt
18. mar 2009

taka dobra masaz neni zlaaaaaaa 🙂

stankatt
18. mar 2009

sak vonku je mizerne, tak kde ste? 🙂

emily3
18. mar 2009

Ahojte mamicky, to co je za pocasie? uz som sa tesila, ze konecne jar a teplo a zase zima. akoby sa nechcela vzdat a prepustit miesto jari.
ako sa mate?
Misko je po tej operacii ako vymeneny, usmieva sa , jasi sa, je na spapanie, je z neho vesely chlapcek, ked ho to uz neboli a este sme ho ostrihali. musim ho odfotit a dam fotky...jeho najoblubenejsia cinnost je vyliezt na stol ( v obyvacke, akebo v detksej , v kuchyni ,) tam si sadne a hra sa s vecami co su na nom...a pritom si brble

trpezliva
18. mar 2009

ahoooj emily,
pozeram debatu kandidatov na prezidenta, kym sa muzik hra s Liluskou v jej izbe 😝 .ozaj, dufam, ze vsetky pojdete volit!!! 😉
super, ze uz si v 17tt! za chvilku pridu pohyby, juchuuuuu...
a nakoniec budete chciet vediet pohlavie?

stankatt
18. mar 2009

no nasa Monika ma dnes spavu nemoc 🙂 spala 2x 2 hod a 1x 1hod... a uz od 20tej klasicky spinuska..... Dobre zvyky zachovaj...
Kde je Zuzka? a Kubko?

emily3
18. mar 2009

ahoj kika, hej leti to ani nestiham vnimat, ze sa nieco so mnou deje 😉 , ale za posledny tyzden som priprala najmenej 2kg a brucho mi tak vyskocilo, ze sa ma za chvilu budu pytat ci uz rodim 😅 😉 . to pohlavie no stale neviem, osobne by som to nechcela vediet, ale manzel ano. a cim viac sa blizi 20tt sa neviem rozhodnut ci to chcem alebo nie, a som v takom napeti z toho, lebo by sme chceli dievcatko a ked mi oznami ze to bude chlapec bojim sa ze budem sklamana...no neviem fakt. alebo sa necham prekvapit a vydrzim az do porodu...( neviem aky to je pocit , lebo som vzdy vedela pohlavie..)

emily3
18. mar 2009

kika a uz mas svojho kanditata?
stankatt no nas MIsko spal dnes raz a velmi kratko, zaspal akurat, ked som musela niekam ist, tak sa zobudil ked som ho prenasala a potom uz nespal. tak teraz okolo siestej sa vytrepal na moje kolena a ukladal sa spinkat...takze spi a nastastie aj ti dvaja uz su v hajanove, a ja uz pojdem tiez, lebo ledva existujem.

svetluska.p
19. mar 2009

ahoj babulky, posledne dni je tu nejake ticho. Ako sa mate vsetky? co nove? emily, vam to leti neuveritelne 🙂.

zuzkaprofant
19. mar 2009

cafte co nove , mna dako bolelo celu noc brusko a teraz krize tak neviem co to moze byt ☹

stankatt
19. mar 2009

cafte 🙂
zuzi zeby tehotenstvo? Jej 34 paaaani, za chvilu ides...

zuzkaprofant
19. mar 2009

no hej tehotenstvo ale dnes ma to dako inac bolelo tak ja uz neiviem zajtra ideme ku dokymu som zvedava co povie

svetluska.p
19. mar 2009

ja mam zracie zachvaty. zajtra robime zurku meninovu. pridú kamarati. bude nas asi 16 ks. dnes varim o dusu 🙂).

stankatt
19. mar 2009

aj ja cem ist na zurkuuuuuuuuu 😀
Svetlus a co varis dobre? Daj nech si zaslintam.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre