Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
24. mar 2009

caute babule. koncim. martinka je uz hore. 😀

smejko1
24. mar 2009

ahojte, muzik dava na maleho pozor a ja robim obed tak reku nakuknem.
tak sa tesim na stretko, verim ze tam budem a vsetky Vas pookukujem.

Vcera som dievcata plakala s malym, on mi skoro vobec neplace a ked tak hned pricinu odtranim a je dobre, ale vcera vecer plakal a nedal sa nijak utisit 15 min. Asi bol uz prilis unaveny a aj vela hraciek na neho, ale bolo o hrozneeeeeeeeee chudatko moje krasne.

svetlus mne muzik kupil tenisky air maxy - a som neni teniskova, ale ako chodim kocikovat tak ma nozky bolia a bolo mi nieco pohodlne kupit a neviem ci to mate aj Vy ale ja odkedy som porodila tak mam problemy so zarastanim nechtov na nohe a potom to boli........ fakt neviem co robim zle..... ☹

sloniiek - aj my by sme prijali auticko, ale este sa uvidiiiiiiiiiiiii - no je hriech nekupit ked su take dore akcie...... ze ano?

lolka - ved ja sa na svoju slaninku nechnevam, viem ze je tam koli mojmu fesakovi, ale ona mi sama eodide ako si myslite - musela by som cvicit a nato ja niesom...... tak uz som rozmyslala, ze budem nasit tehui veci a brusko schovam hihi

lante - pocuj, ved Ty za chvilku rodis.........

stankatt
24. mar 2009

tak mrna zaspala tak mam asi 10min. 🙂

smejko1
24. mar 2009

stanka pozor na jej nozicky 😀 aby sa nezasekla 😉

stankatt
24. mar 2009

smeji 😀 ona sa tak uklada 😀
Kupila som jej vcera plavky- kuk album

trpezliva
24. mar 2009

ahojteee, tu je blaznive pocko..snezi, svieti slnko, prsi, fuci...no hrooooza.
stertko bude tuuu, uz sa na vas vsetky tesim. pojdeme aj opekat, od nas asi 200m su miesta na opekacku, len to treba ist skoro obsadit, tak tam asi nadranom priviazem emila, aby nam strazil flek. 😝 inak je to tu pekne, aj pre deti..uvidite!
smejko, to fakt si plakala? mozno preto plakal damienko, lebo aj ty si plakala... 😅 . to ti verim, ze uz sa tesis domov, potom nabehnu vsetci znamy a kamosky a budu okukovat maleho.
co chystate vsetky na velku noc? idete niekam?
svetlus, tie adidasy maju tu v BA v outlete, aj okolo tisicky... 😉

sloniiicek
24. mar 2009

smejko - my sme uz dlhsie uvazovali nad novym autom. najma, co sme boli na lyzovacke. tak to nas presvedcilo,ze potrebujeme. bezpecnost, rychlost, velkost. a zrovna ta akcia nam padla vhod. keby sme zacali rozmyslat nad autom o nieco skor. resp. vybavovat, tak ho mame bez akcie. 😀

zuzkaprofant
24. mar 2009

cafte co nove, ja osm dala foto mojich labiek do albumu mozte kuknut 😀 😀

emily3
24. mar 2009

AHojte, zajtra ma moj muz narodky, uz som vymyslala co spravime ale o program sa postarali stari rodicia mojho muza, chcu prist zajtra k nam. tak dnes musime vasetko upratat 😝 , "tesim sa" vcera sa uspesne zbavil svojich rodicovou ( oni chodia presne den narodenin, inak sa im to nerata) a dnes volali stari rodicia....

petruci6
24. mar 2009

zuzi pekne nozky 😀 to ta neboli tie ihly? 😝 ja by som sa na to nedala...uz to mas za par
jooooj uz tesim dalsi porod v priamom prenose
ma na teba niekto cislo na mobil? ako sa dozvieme,ze je uz profantik na svete? 😕
emily tak to nezavidim,ja som nastastie od takych veci usetrena 🙂

emily3
24. mar 2009

ahojte, muzik si kupil narodeninovy darcek...vysavac. ten nas poriadne netahal...tesco...bol ho reklamovat a potom kupil iny..tak a mam to vybavene, darcek dostal a zajtra pridu jeho stari rodicia, aspon nemusim nic vymyslat. 😉 😅 , a aspon konecne zajtra poriadne povysavam cely byt, uz sa na to tesim, lebo ten stary vysavac, to bola skola trrrpeeeeeezliiiiiivosssstiiiiii, 1cm stvorcovy som vysavala hodinu 😠

bianca
25. mar 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

smejko1
25. mar 2009

emily ty mas super muza, si neviem predstavit dat mojmu vysavac....... ale mat 3 deti tak asi a u nas by sa priority pomenili

stankatt
25. mar 2009

ahojte. dnes je tu nejak pusto ☹

petruci6
25. mar 2009

na zelenu stenu 😝

stankatt
25. mar 2009

peti vsetky su pekne 😀

petruci6
25. mar 2009

tak dik 😀

emily3
25. mar 2009

Ahojte, vysavac je super. konecne som dovysavala, od rana to tu huci, ale taha poriadne ( dala som mu zabrat). a mam darcek pre muza, ziletky, dalsia prakticka vec, aby som mala pekneho muzika 😀 ( chcela som mu kupit opasok, ale som nestihla sa vykotulat do obchodu a kedze dnes pridu stari rodicia, tak to sukromne oslavime asi neskor a mozno sa dopracujem aj k tomu opasku 😉 .
Misko teraz spinka a ja rychlo idem nieco priravit na hamky mnamky. kym este vladze.

svetluska.p
25. mar 2009

caute sojky. petrusa, ja by som dala tu poslednu. cervenu s kvietkami a tym zltym kuriatkom, ci co je to za tvor. pekne na zelenom bude.

svetluska.p
25. mar 2009

ale ani ta prva nie je zla. neviem, aky odtien zelenej mas. myslela som, ze tmavsiu. podla fotky v pase. ale na fotkach v albume vidim, ze to taka do tyrkysova.

svetluska.p
25. mar 2009

tyrkysovu by som asi stlmila nejakou pastelovou farbou.

emily3
25. mar 2009

petruci, ta tretia sa mi paci, ale aj prva...no mas to tazke vyberat. 😉

lucim
25. mar 2009

mne sa paci ta druha.

emily3
25. mar 2009

petruci a medvedik pu je vdacna rozpravka, moje deti ju zboznuju. maju navliecky medvedika..Mona v ruzovom a MArek v modrom. Misko zatial nema 😅 medvedika pu, to je na velke periny.

trpezliva
25. mar 2009

emily, ideme poobede do dubravky s lili, v ktorych si koncinach? nechodievas von s detmi?? mohli by sme sa stretnut, aspon na chvilku. mozes???? napis o kolkej, prisposobime sa.
petru,mne sa paci cislo 2. k tomu kupis aj lampicku, kobercek..a ine doplnky.
tie bordury si mozes zazivo kuknut v BA v Hornbachu. maju ich tam vsetky..aj samolepky na stenu.

svetluska.p
25. mar 2009

ahoj kikus

trpezliva
25. mar 2009

cau svetlus! 😵

trpezliva
25. mar 2009

hladam liluske tortu k narodkam..
ktora sa vam paci??? 😵 😵
http://www.cukrarenszmek.com/eros.htm

bianca
25. mar 2009

petru tu poslednu

inak mame novy album tak ak chcete tak kuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre