Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
7. apr 2009

AHojte zienky, nie je to take strasne s tymi detmi, na Mon sa da spolahnut a mozem jej nechat Miska, velmi rad sa smyka a hojda a neobsedi. MArek mal zas rad piesok a stale ma, vie sa tam vyhrat hodiny...a Miso zas vsaaadeee lieeeeetaaaaaa.
Zuzi uz vydrzkaj, ten posledny mesiac je najhorsi, ked sa ti to vblizi a uz chces nech je to vonku..( aj ja sa uz tak pomaly citim aj ked som "len" v piatom 😝 ,t ak rychlo mi rastie brucho, pribrala som zatial ukazkovo 2 kg...a uz to bude len a len horsie...dnes na ihrisku vsetky kamosky len cumeli na oje brucho 😅 " nieco som si vsimla, a planovali ste?" stara otazka 😒 , samozrejme ze sme planovali, chceli sme 4 deti tak mame 😉

kika hlavne v pohode, uvidis ze maly partizan ti zamava odtial odkial ma 😉
ja idem zajtra do poradne a mozno mi bude robit ultrazvuk..mohol bvy...a vsetci do mna hustia aby som si dala povedat koho to cakame ...no neviem, uz som aj ja zvedava 😅 😨

veva1
8. apr 2009

caute mamky a nemamky
hlasim sa po dlhej dobe.
som s tomkom stale vonku a tak nestiham nic.
kika drzim palcule aby bolo vsetko ok. Co sa tyka toho nocneho vstavania tak ta nepotesim a pravdepodobne to same neprestane a bud si na to ako ja zvyknes alebo budes musie malej zasranke razne to nocne cicanie stopnut. Z pocutia vie ze cca po dvoch nociach to dieta akceptuje a zacne spinkat normalne. Treba vsak vydrzat ten plac a to ja nedokazem. Ako ze vstanem a spravim mu flasu a on bude plakat pomedzi ze chce cicku.Jaj ja to nedokaze a tak vstavam niekedy aj 10x.
zuzi vydrz uz to za chvilu bude a uzi si este aspon to ze mas posledne dni cas sama na seba 😉
emily krasna polovica,jaj ako to uteka

emily3
9. apr 2009

ahojte
veva hej neskutocne rychlo to leti, nestiham si to ani uvedomit, len zrazu mam pred sebou kotol 😅 , podla konika som v 20tt ale podla dr. o tyzden menej, ale to neva. vcera som bola v poradni, nic moc, len vaha, tlak a tak...ultrazvuk mi urobi az o dva tyzdne, tesim sa ze male uvidim. a som zvedava koho cakame...asi to nevydrzim a dam si to povedat 😅 😀
veva s tymi vecernymi placmi to aj mna trapilo, pri prvom, ale kazde dieta je ine, a teraz strcime Misa do izby aby spal, chvilku poreve a potom stichne, alebo nereve vobec, co je taky unaveny, prituli sa k svojmu pohariku a zaspi, alebo ked nechce prelezie postielku a reve za dverami...a potom vyjde z izby akoze nic, ze preco by mal ist spat... 😉 srandista maly

uf, upratovali sme detsku izbu, Misko nam uspesne "pomahal" ulozili sme kocky a on ich znova vysypal..3x...ale hracky sme spratali, zas som zlikvidovala jednu krabicu, len to ubuda ...polamu , stratia..zahadzujem...no este Monikyn stol, zacala ho upratovat, vsetky veci povytahovala zo skriniek a nechala tak, 😝 ale uz sa mi to nechce.
teraz sa tam hraju a zas to bude vyzerat ako pred tym. 😒

svetluska.p
9. apr 2009

caute sojky. krasne sviatky vam prajem. my dnes koncime v robote skor. takze este hiodku a pol musim vydrzat. a pride po mna mily a hor sa vegetovat 🙂.

cucuska
autor
9. apr 2009

Ahojte babule.
Aj ja sa hlásim po naozaj dlhej dobe, ale j my sme stále vonku a keď malá cez obed spinká tak ja riešim školu. Už mam nejaké predterminy a tak to naháňam nech mám skôr prázdniny. Teplé dni sú tu a ja drvím Emku vonku nech s poriadne uťahá.

a čo máme nové?????

Emka už prespí celú noc, teda zatial sa jej to podarilo terz 2krát ale nepýta si mliećko a tak uz dve noci spim ako v bavlnke. Úplne same sa to začalo, raz som ju normálne uloŽila do spotele a zobudila som sa rano o 8:00 spolu aj s malou, skoro som zinfarktovala ale potešila som sa.
A včera nám vyšli konečne spodné dvojky, takže hore mame 6 zubov a dole konečne dva 🙂

Mema nejaku novú tehulku???? naozaj nemam čas čitať históriu až tak dozadu.

No a babule z BA 16. aprila budeme s malou v BA iceme na nakupy do Ikei a Avionu, tak ak budete mať chuť xixixi.

A PRJEME krásnu veľkú noc, chlapcom, nech veľa €uráčikov vyoblievajú a babám nech veľa kupačov majú.

Ahojte

veva1
9. apr 2009

cafte
neviem ci je nova tehulka no ja bezpecne tehotna nie som 😉

petruci6
9. apr 2009

ani ja nie som 😉 😀

lucim
9. apr 2009

ja som, ale nie nova 😉

krasne sviatky prijemne stravene a

lucim
9. apr 2009

a slnieckove, pohodu a trosku vodicky pre zdravie zelam. 🙂

lolka
9. apr 2009

caute tehule a maminy 😉
prajem Vám krasne sviatky, vela vody a šibačov 😀 😀 😀
huraaaa, 4 dni volna 😉

stankatt
9. apr 2009

Veselu sibacku 😀 😉

veva1
9. apr 2009

prijemne sviatky vsetkym 😉

zuzkaprofant
9. apr 2009

aj ja vam prajem pekne sviatky ja sa este poriadne napapam a mozeme ist rodit 😀 😀

lolka
9. apr 2009

zuzi 😀 ved mas este cas alebo si myslis, ze porodis skor ako mas termin ?

smejko1
10. apr 2009

Krasne sviatky, vela papkanice a malo vody...... cmuk

keikei
11. apr 2009

ahojte babulenky 😉

ukazujem sa aj ja po dlllhej dobe.... tiež sem nemám čas kedy chodiť, stále sme vonku, alebo robím komplet jarné upratovanie, len akosi nie a nie ho dokončiť 😀 😀 😀

čo máme nové my? Natálka konečne prespí celú noc od 17 mesiaca a už tejto stredy v noci sme ju šupli k Tatianke do izbičky a spia spolu a celú noc, dokonca ešte lepšie ako keď bola s nami 😵 jooooj aká je to paráda mať v noci kľud 😵 😵 😵 😵
zúbkov máme 6 hore a 6 dole, jedovatá je skoro rovnako ako aj bola, možno o niečo málinko menej. rozprávať sa jej stále nechce, fakt nepovie dokopy nič...

a tehulky ako sa máte, pozerám že to hrozitánsky rýchlo všetkým uteká, nabudúce keď sa tu ukážem už tu budú nové maminky 😀 😀 😀 😀 😀

krásne sviatky vám prajem, hlavne veľa pohodičky a slniečka 😵 😵 😵
papa

lucim
13. apr 2009

sibi ryby mastne ryby kus kolaca od korbaca ..... vela zdravicka slniecka , zelame ja aj matysek. 😉

loss
13. apr 2009

caute vsetky prajeme vam kraaasne sviatky 😉

trpezliva
13. apr 2009

ahojjteeee..aj my dodatocne zelame krasne sviatky. nestihla som prist, liluska mala v sobotu rok a cely vikend sme oslavovali. v piatok velku party pre rodinu a v sobotu so svokrovcami, lebo svokor v piatok nemohol, tak kvoli nemu sme este aj v sobotu oslavovali a pozyvali ich na obed. oslava bola supeeeeer...aj torta s macikom, aj vsetko bolo krasne vyzdobene. Lili dostala odrazadlo Macko Pooh, to sa jej strasne paci, akurat sa s Jasminkou skoro pobili, ze ktora sa pojde skorej povozit. Sestra nam uz v sobotu odletela, tak nam je trochu smutno, skoda, ze tu nebyvaju, nase baby sa uz vedia super pohrat spolu.
ja sa citim dobre, len som unavena a boli ma zaludok skoro cely den. od vtedy som si test nerobila,ale to by bolo aj tak zbytocne, ked uz som mala hcg nad 300, to by bol test rovnako silny. zajtra idem po 10 dnoch k lekarovi a na ultrazvuk, tak prosim, prosim drzte palce. ja sama netusim, co z toho bude. priznaky mam ako tehulky, ale to mozu mat aj mimomaternicove pripady alebo missedky. kebyze je to MA, tak to sa este da prezit, pojdem len na zakrok a v ten den domov..mimomaternicove si radsej ani nechcem predstavit..
no ale mozno si to nakoniec fazulka rozmyslela a zabludila tam kde ma a pekne sa tam zabyvala, to by bolo super. dam vam zajtra vediet, len na mna myslite. 😵 Dakujeeeeeeem.

emily3
13. apr 2009

Ahojte, aj ja dodatozne zelam sviatky 😉
Kika nestresuj, tvoj partizan je tam kde ma byt. 😉 a zajtra pridas fotku drobca, tesime sa.
Moj drobcek konecne zacal kopkat, tesim sa 😀 ( dufam ze to bude baba) na ultrazvuk idem az na buduci tyzden, zhorim od zvedavosti 😵 😅

lucim
13. apr 2009

kika jasne ze drzime palcule a verime, ze je vsetko v najlepsom poriadku. 🙂
emily som zvedavaaaaaaaaaaaaa 😉

stankatt
13. apr 2009

kikus drzime palceky a cakame na dobre spravicky 😉

emily3
13. apr 2009

luci, bojujem so sebou, ci si to dam povedat, ale vsetci doma na mna tlacia aby som si to dala povedat a uz som zvedava, ci naozaj budeme mat dievcatko alebo maleho expeta 😅
kika tak v sobotu to u vas roztocime?

petruci6
14. apr 2009

caute baby,

no ako kika? kde je fotecka? vsetko ako ma byt? 😵
co stale myslis tak negativne,keby to bolo mimomaternicove,tak uz davno mas bolesti a krvacanie,tak nestresuj 😉
mozem sa spytat ci to bolo planovane,al sa zadarilo? 🙂

emily aj ja som zvedava,ci to bude Lucka 😉

stankatt
14. apr 2009

Cafte, tak co nove? Dalsia tehulka Kika? 😉

emily3
14. apr 2009

Cafte, uz som stihla urobit jezibabu 😠 , moji experti rozhadzali max. cely byt a maju problemy to upratat...jaj .
Nerozumiem ako to robia niektore maminy, ze maju vzdy vsetko tip top upratane, niekedy si pripadam ako nenormalna...cely den upratujem jak d...l a rano mozem zacat od zaciatku, uz ma to nebavi.
esteze sme vcera neboli doma a nik k nam neprisiel. no nic, musim sa ukludnit.....

vcera sa Miso zobudil o stvrtej, zobudil ma, potom zaspal ale ja som uz nemohla zaspat...potom ma premohol veelky hlad, robila som si skore ranajky, a ked som konecne o 6zaspavala, moj mily muz s mojimi milymi synmi ma poliali priamo v posteli 😒 ...Misko spravne babatko reval, ze mamine robia zle...
o pol osmej sme vyrazali z domu a isli sme na turu na Vapennu, boli sme tam uplne prvi turisti, este bola kosa, o 10tej sme uz boli na vrchole a ked sme isli naspat, sme stretavali ludi este smerom hore....na obed sme isli k babke, stretli sme sa tam vsetky, masovka....
a detska sme vyhodili na ihrisko, slobodaaaa..vecer som padala od unavy....

kika tak co noveho? gratulujem dopredu 😉

stankatt
14. apr 2009

jej Emily ze 20 😲 😕 to letiiiiiiiiiiiiiii
Zuzi ako po sibacke, uz sa chystas? 😀

trpezliva
14. apr 2009

tak baby, som tam, kde som bola vcera, nic neviem. zobrali mi krv a zajtra si mam ist pre vysledky. no super. vysetril ma len rucne, ale to nevie urcit na 100percent, no prehmatal mi aj vajecniky, a ze ani tam ziadne zhrubnutie nenasiel. tak dalsi den cakaniaaaaaaaaaaaaaaaa....hlavne ze si muzik zobral dovolenku, aby strazil rano Lilusku. a zajtra si ju asi zoberiem so sebou.
ale dik ze ste na mna mysleli.
petru, to nebolo planovane, len sme si povedali, ze na lilusku sme ako dlho cakali, tak aj teraz ked sa nebudeme chranit, tak o takych 6/7mesiacov by sa mohlo zadarit a mali by sme dalsie jarne, letne babatko. teraz to vychadza na december, ale to je fuuuuuuk, tesili by sme sa aj tak. len aby mi to uz konecne potvrdili.

bambi7
14. apr 2009

cafte babulky no co citam trpezliva urcite to dopadne ok velmi drzkam palceeeeeee 🙂 super

a ako sa mate babule?

emily3
14. apr 2009

kika a robili ti ultrazvuk? uf, nechcela by som byt v tvojej kozi, tie zaciatky su brutalne, ci to vyjde alebo nie. drzkajte sa aby to boo vsetko ok. posielam tehu bacil .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre