Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
14. apr 2009

kika druhe deticky sa robia rychlejsie ako tie prve 😉
aj linda je decembrova 😵 bolo by mu dobre to bodynko 😉

preco ti nespravil USG? ved rukou to nemoze zistit 😠 teraz by sa ti tam ani nemal smatrat rukou 😠

stankatt
14. apr 2009

Kikus drzim palce 😉 Druhe kolo sa nam rozrastaaaaa 😀 😀 😀

lolka
14. apr 2009

kika drzim siiiiiiilno palce 😉 neboj, bude to dobre, ved by si uz inak mala bolesti nie ?

bambi ahoj, ty uz mas neuveritelnych 37 tt???? fiha, to ale leti 🙂

kubko
14. apr 2009

Caute koceny dufam, ze ste super sviatkovali...
No co to nevidim par brusiek pred rozpadom to to leti, tak drzkam palce
a nove brusenko Kikuska, moja mysli pozitivne vsetko je urcite ok, nebojkaj, drzim vsetko co mam, potom daj vediet ako sa ma Kiki drobcek.
Ja idem vo stvrtok na poradnu, budem mat vysledky AFP testov tak to urcite bude ok a drobcek je urcite zdravucky Kubinko alebo Kubinka chi chi.
Jeee keikei sto rocikov som ta nevidela musim ti napisat som strasna neporiadnica

emily3
14. apr 2009

Ahoj kubko, tesim sa ze ta vidim, testy urcite budu v pohode 😉 ja idem na ultrazvuk na buduci tyzden a uz sa neviem dockat, cela rodina na mna tlaci, chcu vediet pohlavie 😅 , uvidime 😉

lolka
15. apr 2009

dobre ranko 😉
kika, dnes sa mi s tebou snivalo, ze si s radostou oznamovala, ze mas fazulku v brusku a je vsetko ok 🙂 🙂

evitkamalicka
15. apr 2009

dobre ranko,

kika myslim na teba

svetluska.p
15. apr 2009

ahoj sojky.
kikusiii, myslim na teba aj tu v kosiciach. bude setko dobre.

emily3
15. apr 2009

Ahojte
Kika a informuj, sme zvedave vsetky 😉 😀 😀 😀 😀
uf konecne po sviatkoch, narocne a teraz niekam vypadnut a o nic sa nestarat.
pozerala som lietadlo do Kosic, prepasla som tie zlacnene lety 😒 , vahala som, moja chyba. manzel to este neviem a uz vidim ako sa tvari ( 😒 😖 - asi tak.)

zuzkaprofant
15. apr 2009

ahojte co je tu nove dako tu viazne nik nie je tehotny
kika drzim palceky 😉

emily3
15. apr 2009

Ahoj Zuzka, uz sa ti to krati, ako sa citis?

zuzkaprofant
15. apr 2009

jatak ako pred porodom si myslim dojdem jedine na zachodik a som taka unavena ze nevladzme ani sa obliect , taka slaba sa citim a vkuse len mi je do placu nechapem ale co uz dako vydrzim cakam kazdym dnom ze to na mna pride bo ma len vkuse podbrusku pobolieva a krize a vsetko tak snad do tt by mohol maly sa sam vypytat si myslim lebo ked tak to bude do maja tak neivem ci zvladnem ho vytlacit bo uz teraz nemam silu zadnu tak drzte mi palceky inac obdivujem ta emily ze si porodila 3 deticky mas moj obdiv ja mam uz teraz dost len lezim jedine co si vodu zoberem a len by som spala a ty este 4 cakas klobuk dole vazne 😉

tarinka333
15. apr 2009

Ahojte mamicky aj buduce mamicky... Pred velkou nocou som prisla o malicke, v 8tt, teraz hladam temy, kde maju zeny podobny osud, lebo sa s tym neviem zmierit a velmi sa bojim dalsieho tehotenstva, lebo sa necitim taka psychicky silna, aby som toto zvladla prezit opat. Lekar mi iba nahodou urobil uzv. pri jednej z navstev, ze skontrolujeme malicke.. a srdiecko nam nebilo, plod bol ovela mensi, ako bol pred dvoma tyzdnami, poslal ma este za inym gyn, nech to posudia dvaja... Dalsi gyn. bol znamy, povedal, ze zial, potvrdzuje dg... zadrzanie mrtveho plodu v maternici ☹ Mam pocit, akoby sa mi zrutil svet. Neviem, co sa stalo, nebola som chora, nebolo to stitnou zlazou, lebo na tu sa liecim a velmi pozorne ma Dr. sleduje... vysledky boli OK... nerozumiem tomu. Musela som na zakrok, lebo maternica plod nepustila von, nekrvacala som... Boli to.

zuzkaprofant
15. apr 2009

tarinka to mi je luto ale neboj to cas zahoji to sme kazda prezili boli to ale neda sa stym nic robit ja som az po rpku skusila otehotniet a podarilo sa nam to skor som sa na to necitila a som rada ze som to nesurila dako raz to co ma prist tak pride len teraz odychuj mysli na pekne veci a hlavne snivaj drzime palceky 😉

emily3
15. apr 2009

tatinka tak to mi je luto. teraz to velmi boli, lebo je cerstve ☹ , treba to dostat von zo seba, hlavne ten smutok a bolest. vyplac sa, a bude ti lepsie. a je prirodzene ze sa bojis dalsieho tehotenstva. ale to dalsie moze byt uz v pohode, preco sa to stalo asi ti nezistia a nerozmyslaj nad tym kde si urobila chybu a ze je to tvoja chyba..nie je.
ja som mala tri potraty a mame tri krasne zdrave deti a cakame stvrte, pri kazdiom tehu trpnem, ci to bude ok.
nevesaj hlavu na babatko nezabudnes, to sa neda, ale cas zahoji a potom pride dalsi mali cloviecik ktory sa narodi a bude vam robit radost.
drzkaj sa- 😉

mm1
15. apr 2009

Ahojte babulky, som tu len na skok, ideme s Natali von, ale chcela som Vas vsetky veeeeeeeeeeeeelmi pekne pozdravit a posielame vam aspon virtualnu pusinu....

Kikuska tebe silno drzkam palceky, nebojkaj, vsetko dobre dopadne drz sa.... stiskam ta na dialku.
Svetluska, tebe som nedavno pisala IPcko aj smsku, ale odpoved ziadne ☹
Emily, Kubko, Lante, Zuzi hladime vase brusinka, drzkajte sa...

Tarinka, je mi to velmi luto, ako napisala Emily, presli sme tym kazda, tak ta vieme pochopit... Snaz sa byt silna, psychika je velka nepriatelka cloveka. Ak sa potrebujes vyplakat, vyplac sa, ak si potrebujes ponadavat, alebo vykricat sa, urob to, ulavi sa ti....Drzkam palceky, neboj druhe tehulko dopadne lepsie. a ten tvoj prvy drobcek bude anjelom a bude strazit druheho drobceka, ktory isto pride....

Smejko, pozerala som ako rastiete, pekne pekne posielam Damiankovi cmuk...

a zdravime i Lolku, Evitku a vsetky nase ostatne kamky.... tak papa.

stankatt
15. apr 2009

ajojte 😀 😀 😀 kikuuuuuuuuuus ako??????????????
Tari je mi luto , neboj dalsie tehu bude OK

emily3
15. apr 2009

kika tak co????????? sme zvedave.....dufam ze mas len pozitivne spravy 😉

smejko1
15. apr 2009

kikuska, myslime na teba aj v holanskuuuuuuu.... drz sa.

stanka ako? 😀

emily, ako rastie pupicek?

mm1 = mam super recept na kolacik....... dam, ked sa stretneme 😉

lucim
15. apr 2009

rei TK 125/74 tep 92 ... moze byt? sa musim sledovat, som to zuzine slubila. 😉

lucim
15. apr 2009

jeee, to malo ist vedla ... sorry ...

kocicky vsetkym len vela tt zelam a krasne deti .

tarinka, dusickaa boli, ale musime ist dalej, prajem ti aby si sa coskoro dockala vytuzeneho.

emily3
15. apr 2009

smejko pupik rastie 😉 , nestiham sledovat co to mam pred sebou 😀 , len toto babatko je nejake lenivejsie alebo pokojnejsie, lebo necitim nejak extra pohyby, co by som uz mohla, je to velmi slabe a obcas...mozno to bude dievcatko, tak je take decentne 😉 , chalani ma tak kopali od zaciatku...uz od 16tt. na buduci tyzden idem na ultrazvuk, dufam ze ma vsetko ok a ze mi zakyva, tesim sa na to. 😉

petruci6
15. apr 2009

kika sa este neozvala? 😕

trpezliva
15. apr 2009

Ahojteeeeeee kamosky. ja som z nemocnice hned volala svetluske a myslela som si, ze vam da vediet, ale teta svetluska sa asi nedostala na konika, tak prepacte. az teraz som prisla domov, resp. pred pol hodkou, ale som este uspavala na terase krpatu. boli sme od rana v meste, z ruzinova som presla do medickej a tam sme sa motkali, potom na Hviezdoslav.namesti a tak.
no takze takhy obrovsky stokilovy kamen mi padol zo srdca, kedze nemam mimomaternicove! zatial nie je ani vyhrate normalne tehu, no vyzera to velmi dobre. HCG som mala 10000 a viac, co je super. no a potom ma protekcne zobrali na ultrazvuk/v ruzinove maju len jeden a predbehla som osem tehuliek, chudatka tam cakali/, kde bol vidno krasny plodovy vacok so plod.zltkom, no plod este nie. tak to som trochu smutna, keby sa bol maly Lilko ukazal, tak by bolo lepsie, ale snad sa len schovava a o dva tyzdne ho bude vidno. dnes som 6+6dni podla MS, ale podla ultrazvuku asi 5+2. mam si davat pozor, a co je najlepsie, kojit mozem kolko chcem. nie ze by ma to bavilo, kazdu noc 4-5krat vstavat k Liluske, ale to sa fakt neda odstavit ju, taka je malicka a tak ma rada cicik.
dakujem baby ze ste na mna mysleli, je to super, ze tu mam tolko kamosiek, ked som dnes cakala na vysledky, tak som si uvedomila, ze kolko ludi mi teraz drzi palce. dakujeeeeeeeeeeem.

lante
15. apr 2009

Jéééj Kika, takže sa pridávaš do klubu? Ja z neho už čo nevidieť vystúpim 😝

trpezliva
15. apr 2009

ahooj lante, ty budes mat medzi chalanmi taky vekovy rozdiel ako ja medzi Lili a jej bracekom. 😝 aj my sme sa to dozvedeli okolo jej narodenin. kupujete dvojity kocik? 😕

trpezliva
15. apr 2009

http://www.cas.sk/pesroka?action=profil&id=7927
uz je to mozno otravne, ale poslite prosim emkovi hlas v sutazi noveho casu o najkrajsieho psika.
dakujeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. da sa hlasovat raz za hodinu, tak to nemame sancu, ale kazdy hlas potesi. dik.

lante
15. apr 2009

Kikuš, nekupujeme. Kupujeme "sajtku" na kočík. mrkni mi do albumu 😉

mm1
15. apr 2009

Ahoooooooooooooj Kikuška, tak super... gratulujem. a neboj sa zbojnik sa vo vačku objaví.... tešíme sa s tebou... 🙂
pánabeka Kati, že 32 to tak strašne rýchlo beží....

lante
15. apr 2009

Magdi, ani si to nestíham uvedomovať....iba sa mi zle spí, na bruchu nemôžem a na chrbte mám pocit, že sa zadusím. 😀 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre