Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
27. apr 2009

Lia, ved ty si lia..to chcete mat doma dve? 😅
inac ta bianka je aj v kalendari?? fakt pekne meno. Liana a Biana. 🙂 😀

bianca
27. apr 2009

decka ja vas vobec nestiham sledovat.Som sa total za facebookovala 😖 dalsia zavislost.Ma trafi z toho 😅

trpezliva
27. apr 2009

lia, no zatial kazdy den..ale nie ze vkuse cely den, ale sem tam, vacsinou pred obedom a pred vecerou to byva najhorsie. no a este v noci ked chodim kojit lilusku, tak ma hrozne napina, lebo mam prazdny zaludok.
no a na wcko musim v noci tiez a to niekedy ledva vydrzim dokojit a uspat lili a potom utekat na zachod.
ved Lia pockaj, aj teba to vrackanie caka..ved si o tyzden pozadu a ja som zacala tusim az minuly tzyden grcat.

bianca
27. apr 2009

oooooooooooooo z krasne meno.Ja som ho chcela dat dcerke asi od svojich 15 rokov no po svadbe nam do rodiny jedna pribudla s MM rodiny a ja som chcela original 😅

trpezliva
27. apr 2009

babyyyy...tehu virusiky posielam este specialne pre LOLKU!!! Lolka, chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!

lia
27. apr 2009

ja som Linda kikušš 😀

lia
27. apr 2009

ale este neni liana,lebo viac sa mi paci ta bianka a aj manzelovi

lia
27. apr 2009

tehu virusyyy posielam aj ja lolinke a svetlusinke 😵 😵 😵 😵
pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj

lia
27. apr 2009

ale hlavne nech su babatka zdrave 🙂
idem si uz lahnut babulky,dobru nocku 🙂

svetluska.p
28. apr 2009

caute sojky, pekne ste ma opluli. diiiky 😵 .

lia
28. apr 2009

dobre ranko 🙂
este len oplujeme svetlus 😀
tak ty uz dnes posledny den v praci??ci este zajtra??uz mas cestovnu horucku,coooo??nechces ma zobrat?? 😕 😀

emily3
28. apr 2009

Dobre ranko, v noci som nemohla spat, z jednej strany sa na mna tlacil manzel, z druhej Miso a kedze je chori , tak super mi piskal nostekom do uska a moj muz mu konkuroval a potom sa tam natlacila este Mon. a rano ked som konecne zaspala, uz som musela vstavat a vyhadzovat deti z domu. Miso este spi, davam mu fenistil , tak je asi ospali...

svetlus opluvame ta tehu virusom z kazdej strany 😀 😀 😀 😀 , tak si to tam uzite, a nech si uz stastnaaa so vsetkym co ktomu patri. 😀 😀

lia ako rychlo ti nabiehaju tt, sa nenazdas a budes v polovicke a uz budes rodit, prajem ti len to naj naj , aby ste to dotiahli do zdarneho zaciatku 😉 😀

lia
28. apr 2009

dakujeme emily 😵 uz aby som veru bola dalej,aby som sa tolko nebala,ale neviem ci to vobec prejde az do decembra 😒 ale snazim sa 😅
teeedaaaa emilyyy,chudatko,vobec si sa nemohla vyspat,co si si nesla lahnut do ich postielok?? 😀
este aj mon chodi k vam do postele??

petruci6
28. apr 2009

co to vidim lia??????????????????????ty si tehulka??????,GRATULUJEEEEEEEEEEEEm mojko
joooooooooj jak si ma potesila a budete mat decembrove ako je moja linduska,to je super 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
28. apr 2009

Dobre ranecko vsetkym

emily3
28. apr 2009

lia isla som, ale v Monikynej spal Marek a akurat vtedy hladal svoju hracku, (detska maju poschodku a on lezal dole, a mne sa nechcelo trepat hore) a ked som ho ulozila, Miso zacal plakat 😒 ..no deti lezu a nelezu, akoby sa dohadovali, kto ktoru noc dolezie. Marek to uz prestal konecne robit a zase dolieza Mon...
tak si uzivajte bezdetne noci 😉 , a preto sa aj tesim na vikendik, ked zdrhnem z domu 😀

lia
28. apr 2009

dakujem petru 😵 ,ano,opakujem po vas 😉 😀
dobre ranko evit 🙂
no mas to tazke emily 😅 😀

emily3
28. apr 2009

pridala som foto nasho dorobceka 😉 , je vidiet len hlavicku, 3Dcko zatial nemam ☹ , nechcelo sa tak natocit aby ho bolo vidiet, trcal len nostek a pusinka...ale dr. mi slubil ze mi urobi aj 3D, tak dufam ze mala sa ukaze 😉

evitkamalicka
28. apr 2009

emily kukala som, pekny drobcek 😵

lia
28. apr 2009

asi spinkalo emily a kedy ti urobi 3D??

petruci6
28. apr 2009

jar je plodna,ja som to vzdy tvrdila 😀

zuzkaprofant
28. apr 2009

liu 8tt super ako to ide rychlo 😉
petru a ty ako sa mas ako malicka pocuva
moj maly je macko usko on len spinka a spinka uz dako ho ani necitim ze tam je len mambrusko ako kamene tazke, dnes mala prist hebame ale pride az zajtra ta dnes nuda doma
inac maly ste pravdu posledne dni su veeeeeeeeelmi dlheeeeeeeeeeeeeeeee

emily3
28. apr 2009

ok zienky velmi sa tesim s vami.
musim vypnut PC, olebo tu zase stvrdnem cely den a nic neurobim, teraz triedim veci, komu je co dobre a nie a zbavujem sa toho, lebo sa tu neda ani pohnut. tak rychlo tie detvaky rastu 😉 ,
dnes ma Monika triedny koncert zo spevu a zajtra hram na verejnom koncerte, flautu som od soboty nevidela 😅 , a tak . tesime sa.

emily3
28. apr 2009

zuzka 😀 posielam boztek na brusko, nech uz maly vikukne von 😉 😀

lia
28. apr 2009

a co robite s hebame??
rychlo zuzi??sice ano,uz to viem 5 tyzdnov tusim,ze??
uz aby som tam mala aspon 26tt...
kto tu vlastne nekojil??

petruci6
28. apr 2009

zuzi uz mu dohovor,ze je tam dlho 😉

petruci6
28. apr 2009

ty nechces kojit?

lia
28. apr 2009

chceeemmmm,jasne ze chcem

petruci6
28. apr 2009

to je zaklad 😉

zuzkaprofant
28. apr 2009

no napicha mi akupunkturu bo puchnem a picha mi aj na lahsi porod aleb rychlejsi neviem ale dako nefunguje popocuva srdiecko maleho pokecame a tak

fuh bola som susedke pratat 😀 😀 ale uz mam dost ale apson maly uz je hore tak kopka macko usko moj lenivy 😀

lius martin moj ti drzi palce a gratuluje som mu vravela o teba bo sa stale pytal skym si tolko tukam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre