Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
21. dec 2009

MM1 tak to by nas...... aj mňa. Nezodpovedný šofér. Blb jeden

cucuska
autor
21. dec 2009

Mňe je ejako ťažko . Baby mala niektorá z vás cystu. Stále ma popicháva na ľavej strane niekde tam kde je vaječník. je to len také pichanie, a neviem či mám ísť k doktorke. Moc sa mi nechce, poškam na Ms a potom ak to neprestane by som šla.

cucuska
autor
21. dec 2009

Lia a Kika male kočky sú naozaj krásavice 🙂 gratulujem

mm1
21. dec 2009

cuci, nemysli hned na cystu.... mna tak tiez pichava vacsinou pred MS.

loss
21. dec 2009

ahojte

MM1 dakujem

u nas napadlo mooooc snehu Nelly ale moc nie je nadsena stale vravi ze je jej zima no a mne tiez 😅

cucuska
autor
21. dec 2009

mm1 však hej 🙂
aj u nás je sneh a moja emka konečne chodí peši a nevyváža sa na kočiku aspoň sa viac unaví. Aj vy mate také lenivé deti???
Inak včera sa straaašne bála sániek. Vrešťala že ich mame dať preč a ona si tam nesadne a ona sa ich bojí. Sadla na ne až po troch hodinách revania a to ju ukecal až moj 13 ročný brácho. No chápete to??? Potom samozrejme nie a nie z nich dolu. Je to moja mala maska 😀 Tvrdohlava ako jej ocino 😅

mm1
21. dec 2009

Natálka je tiež taký leňochod..... len hopa hopa by išla... prejde ani nie 20 metrov a tvári sa, že už má dosť......
a sánky sme ešte neskúšali....

cucuska
autor
21. dec 2009

takže nie som v tom sama 🙂 a ja reku mam len ja takého veľkého lenivca

mm1
21. dec 2009

no a to ju za nič na svete neviem donútiť, aby ešte aspoň meter prešla... a v kočíku tiež nechce sedieť.....
opica jedna... a potom sa víťazoslávne na všetkých škerí.... že je na rukách..... 🙂

veva1
21. dec 2009

ahojky 😉
tomko pekne cupka ,kym nie je smadny hladny alebo fakt unaveny 😉 No hlavne cupka tam kde chce on. Takze 200 m = 1 hod 😀

loss
21. dec 2009

no my kocik nepouzivame asi od pol roka vobec ,vsade sme sa nosili a teraz chodime je to o drzku s tym mojim bruchom,sanky zboznuje aj dnes sme boli von a ona nie a nie ist domov 😵
ale tak ako Tomasko tam kde chce ist ona takze stanoveny ciel dosianeme s 2hodinovym odstupom 😀

cucuska
autor
21. dec 2009

vevy aspoň vám ten čas veľmi rýchlo ubehne 🙂 a ako čitam tak aj lossik to má rovnako. Naša Emka sa postavý a nepohne s ňou nik len môj brácho. Dnes som zistila že Emka potrebuje o 13 rokov staršieho súrodenca ale ako to urobiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 môj brácho má na ňu taký vplyv a to má len 13 rokov 😅

loss
22. dec 2009

ahojte
konecne nam teplomer ukazuje len-3 stupne
dnes mam poradnu a pasy potom sa ozvem co mame nove 😵

lia
22. dec 2009

lossik,tebe sa to uz blizi 😵
ja by som isla znova rodit ,ale prirodzene samozrejme,tak mi je luto,ze som ju nevidela,necitila hned po porode ☹
babule,poradite mi prosim??mala mi dost spinka,v noci aj 9 hodin,dnes som ju zobudila skor,lebo ona uz od 4 tej narieka zo sna,asi sa jej sniva este o tom hnusnom porode a uz nemavam vobec naliate prsia,co mam robit??odsavat si aby sa mi zacalo zase tvorit alebo ju budit??cez den spi niekedy aj 5 hodin a potom sa vyse hodiny kojime,vcera dve hodiny.
moze sa chlieb vo vajicku ked kojim??a strasnu chut mam na kavu,aka je nahrada pri kojeni ked nemozem kakao??co je dobre pri kojeni papat??chcem kojit,ale mam taky pocit,ze dlho nebudeme 😖 .najhorsie,ze idu sviatky a ani s lekarkou sa nebudem moct poradit ☹ .
dakujem za vsetky rady.

sloniiicek
22. dec 2009

lia - nevzdavaj to. 🙂 urcite bude lepsie. skus si odsavat prsia, aby sa ti viacej tvorilo mliecko. ja som pila BEZKOFEINOVU kavu ako nahradu za kavu. a kakao si vyskusaj dat a uvidis, ci sa ti z toho nevyhadze alebo nieco podobne. ono treba vyskusat, ci jej to robi zle. a ak nie, tak mozes si dat raz za cas. a ak ano, tak vyradit na nejaku dobu z jedalnicka.

sloniiicek
22. dec 2009

tak my sme vcera absolvovali vylet do obchodu peso. bola mrzuta znudena. tak som si povedala, ze aj ked nam to bude dlho trvat, ideme peso. tam to bolo celkom fajn. hrala sa so sniezikom. hadzala ho. v obchode tak rada sedela v kosiku. vzdy tam vymysla. no trochu cirkusu bolo, ked sme vysli von, ze ju idem vybrat. a cesta spat des. na pol ceste sa chcela nosit na rukach. ale mama sa nedala. aj ked s mrncanim, ale prisla pekne sama domov. chi hci. vyrazili sme asi okolo 9.30 a prisli sme o 11.h, co nam cesta trva mozno 5 min. 🙂 aj menej, ked ideme s kocikom. ale celkom peknu vychadzku sme mali. 🙂

habibi78
22. dec 2009

cucuska, presne u nás je to tak medzi Sofiou a Natáliou, jej staršou sestrou, medzi nimi je 15 rocny rozdiel..... co povie Natalia, to je pre Sofi svate.... 😀 ona ju prehovori na vsetko a to co mne trva pol hodiny, ju posluchne ihned.... 😀 😀

cucuska
autor
22. dec 2009

Ahoj LIa hlavne to nevzdávaj. Ja som pila takú slabu kavu a malej neboli nič. treba to len skúsiť. No a ku kojenie, skús piť veľa Vinei aspoň jednu tú veľkú flašu denne a pridaj k tomu homeopatiká na kojenie, pýtaj si ich v lekárni a kľudne aj 3krát 5 guličiek pod jazyk, mne toto zabralo a veľa spinkaj, keď mala tak aj ty si oddychni 🙂 hádam som ti pomohla, ak nie, aspoň som sa anžila 😀 a slonnik povedal krásne v noci odsávaj nastva si budík a odsávaj
slonnik super, ja tiež nejak takto bojujem s EMkou 😀

trpezliva
22. dec 2009

Ahojteee..
Lius, akurat som dopila kavu. Ja mam na nu strasnu chut a bez nej nedokazem fungovat, kedze v noci sme hore kazdu hodku az dve. Johanka je velmi zly spac, hlavne v noci nespi a doobeda ju musim furt nosit na rukach, akonahle ju polozim uz vyplakava. Ale zato poobede a vecer spi ako dudek. Este ze som tu dnes mala moju mama doobeda, lebo Lili vstava ako vzdy rano o 6tej a vymysliet pre nu program na doma je teraz tazke. Este sme s JOhankou stale neboli vonku, cakam kym muzik pride a pojdeme prvy krat vyskusat nas novy kocik.
KOnecne nie je kosa vonku!! hurahura.
Lius, ani ja nemam naliate prsia. Pri lili som mala balony, /skoro ako Svetlus 🙂 /teraz je to tak vramci normy. Ale pokial ti ide mliecko, tak je to v poriadku, malej urcite stacia tvoje zasoby. Len mysli pozitivne!!!! Ked chces kojit, tak budes kojit 😵 😵 😵 . Inac ti aj zavidim, ze LEa tak krasne spinka, ved to mas vlastne oddych ked spi, tak mozes sa venovat aj sebe.
No akurat pocujem, ze je Johanka hore...kurnik..a chcela som vam napisat toho viac.
Tak nic, jaaaj, Adka, dakujem velmi, velmi pekne za kuppoooooon na plienky aj pohladnicku.

svetluska.p
22. dec 2009

kikuus, dikes za spomienku na moje balony, hihihihi

svetluska.p
22. dec 2009

resp. za tu druhu cast, kde pises, ze teraz uz nemas a teraz je to v ramci normy 😀 😀 😀 😀

trpezliva
22. dec 2009

svetlus, to bol kompliment 🙂
uz tu kojim a lili cumi na krtka...chudatko pozera teraz vela telky.. 🙄

zuzkaprofant
22. dec 2009

lius mozes kludne nescu kavicku slabu ja som ju pila a v pohode mi maly spal a ked malicka ti spinka tak skus si odsat mliecko ked ju nechces budit alebo ju zobud

loss
22. dec 2009

baby poradna aj pasy oK dalsia kontrola 30.12 😵

petruci6
22. dec 2009

loss takze sa este nic nedeje? 🙂

lius pokial si pila kavu v tehotenstve kludne ju mozes aj teraz
ja som pila stale kavu kazde rano,hlavne 3v1,to neni taka silna
co sa tyka kakaa musis skusit ci sa ti nevyhadze,ja som nevedela,ze mame ekzem a zrala som vkuse cokoladu a moje chudatko malo ekzem po celom tele,tak sme mali prisnu dietu cely caj kojenia
ale ked bude ok,mozes papat vsetko na co je chut

mliecko bude,len musis odsavat,radsej ju nebud ale odsaj si do flasky a to jej das potom vypit
ked toho budes mat vela,mozes si urobit zasoby do mraznicky
keby si ju budila bude mrzuta a ako kika napisala,zavidim,ze ti tak spinka,moja spala cez den a v noci furt hore,mala uplne otocenyy rezim,trvalo nam to 2mes,kym ako tak spavala aj v noci
ale nebudila som ju nikdy,radsej som vstala,ked som citila,ze ma uz bolia kozy a isla som si odsat
ten Riciunus to fakt pomoze a kojenecke caje,len musis vela pit tekutin 😉

petruci6
22. dec 2009

baby aj ja sa chcem nieco spytat skusenejsich maminiek
asi pred tyzdnom sa mi sama odstavila a skoncili sme uz konecne s kojenim,ale je normalne,ze sa mi stale budi v noci rovnako ako predtym?
davam jej uz cajik v noci,prso nechce vobec
ale kazdy mi tvrdil,ze nebude spavat,kym budem kojit
a uz nekojim a je vkuse hore

kedy sa ja vyspim???????? ☹

evitkamalicka
22. dec 2009

petru podla mna je to hlupost, ze kojene deti su v noci castejsie hore ako nekojene....ja mam v okoli dost maminiek, ktore koja a deticky v noci pekne spinkaju

lia
22. dec 2009

dakujem za rady moc moc 😵 😵 😵
kikus,co jedavas??ako to zvladas??teda hlavne tie hnusne hormony??
lossik gratulujem k super vysledkom 😵

loss
22. dec 2009

petru este nic sa nedeje
a my sa nekojime od 1mesiaca a v noci 2x papame mliecko este stale
lius dakujem ako sa drzite? 😵

zuzkaprofant
22. dec 2009

petru ja nekojim tiez uz dlho a moj v noci je tiez stale hore najnovsie mi robi to ked zaspava akoby cical s prsnika tak cica deku alebo plachtu ale ked mu dam prsnik tak nechce tak neivem co to ma znamenat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre