Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

h0blinka
26. jan 2010

ale samozrejme... ehm.. ale niekto musi ist do kufra 😀 😀

h0blinka
26. jan 2010

alebo si musim pozicat VAN

mm1
26. jan 2010

ahojte babule.

evitkamalicka
26. jan 2010

hobli rovno autobus 😀

h0blinka
26. jan 2010

Cau meguska, ako ste dopadli v piatok? vsekto zvladnute?

svetluska.p
26. jan 2010

kocky, viete poradit nejake ubytko nedaleko BA? nejaky utulny penzion. nepisem to preto, aby ste nas volali - mali by sme ku komu..ale chceme niekde sami sa ubytovat a pobudnut troska inak.....dajte tipy. diiiik.

lia
26. jan 2010

ako magdusss??myslela som na vas,ako je na tom nati??

lia
26. jan 2010

dolna streda je daleko??skusim si spomenut nazov penzionu,boli sme tam na svadbe

h0blinka
26. jan 2010

je to trochu dalej od BA ale mne sa pacilo na cervenom kameni (davno davno)
musim kuknut co to bolo

teuska
26. jan 2010

aj ja som chcela vela deti, tiez som jedinacik, ale budem velmi stastna, ked budem mat tieto moje dve 😀 Aj moj muz je jedinacik a chcel len jedno, jemu bolo dobre 🙂 Dolezite je ako sa k tomu stavaju rodicia, lebo u mojho muza uz od malicka vedeli, ze bude jedinacik a tak mu vzdy len to dobre davali za priklad a oz bol velmi spokojny 😅

Dnes idem na poradnu, tak mi drzte palce, ale citim, ze maly sa neotocil, asi sa zasekol, lebo je tam vzprieceny. Chudatko, dufam, ze ho to netlaci velmi 😕

svetluska.p
26. jan 2010

super super..este dajte tipy...

petruci6
26. jan 2010

romantik je kusok od nas,to je daleko od BA

hobli a zmestia sa ti 2kociky do auta? 😀

svetlus tu na okoli je plno penzionov,ale v okoli BA netusim,pockaj porozmyslam

petruci6
26. jan 2010

hotel KAmila kde byvaju secky svadby?

petruci6
26. jan 2010

http://www.kamila.sk/kamila.php
alebo chcete vyslovene penzion?

h0blinka
26. jan 2010

ked sa stretneme doobeda tak kocik nepotrebujeme, do takej druhej, tretej lilly vydrzi a potom sa vyspi v aute 🙂

petruci6
26. jan 2010

kedy by si chcela ist?resp do kolkej?to by bolo super,keby sme mohli ist s vami 🙂

svetluska.p
26. jan 2010

no mne by bolo najlepsie tak, aby som uz okolo 16tej bola na hoteli...aby sme sa mali kedy prichystat do divadla a dostat naspat do BA....

petruci6
26. jan 2010

a Jozko bude tiez na stretku?nalozime mu na krk vsetky deti nech praxuje? 😀 😀 😀

svetluska.p
26. jan 2010

No uz mame kocky rezervacku...kastiel v Mojmirovciach 🙂...pri Nitre, cca hodka a pol do BA....cize stretko najlepsie doobedu....sa tesim 🙂...

petruci6
26. jan 2010

svetlus to je poriadne daleko,tak to uz ten Romantik mate blizsie ku BA
my prideme asi z Hobli,tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 uvidite aka je lindula total hyperaktivna,pri nej mat druhe,je o drzku 😀

svetluska.p
26. jan 2010

hihi petru, on si s detmi poradi..ma decka rad i deti jeho...kamoskynej malej chodieva robit mikulasa 🙂....podarena bola ..usta od cokolady a ked sme dosli, akoze neskor, bo sa musel z mikulasskeho prezliect, prisli sme, mala usta od cokolady, lentilky v jednej ruke...cokolada v druhej a reku jozko jozko, kde si bol..tu bol mikulas a uz ho tahala na balkon, ze ho mozno este uvidi 🙂))

petruci6
26. jan 2010

🙂 🙂 🙂 zlate,tak mu dam lindulu na krk a ja si trosku oddychnem 😀

mm1
26. jan 2010

Svetlus..... az v Mojmirovciach???? nechcete byt v Ba?????????? alebo blizsie??? v Petrzalke je krasny hotel Bonbon... pri drazdiaku kde sme boli na pivku....romantika

Inak operacia dopadla v pohode... mala je strasna hrdinka, dokonca z operacnej saly mi isla na rukach, este zamavala sestrickam..... potom chvilku spala a o 16.00 uz lietala akoby nic...
aj teraz sa tak chova, cirkusuje len keď jej to mam ist previazat, alebo podobne... ale to len zo strachu.
ja som sa asi bala viac nez ona...
vcera sme prisli domov.

petruci6
26. jan 2010

mm to je super,ze to tak zvladla 🙂 😵

svetluska.p
26. jan 2010

hej magdus a ceny tiez bratislavske....chceme byt niekde mimo....ja som mimo uz teraz a potom este dlho b udem 😀 😀 😀 😀 😀

mm1
26. jan 2010

Svetlus aj Natali odovzdám Jožkovi 🙂
no OK, a nemám ti pozrieť niečo pri Ba???? Záhorskú, Stupavu alebo tak??????

veva1
26. jan 2010

No svetlus cestou do ba ma mozes zobrat a budeme na stretku aj my

svetluska.p
26. jan 2010

vevus, len my v piatok nejdeme do BA. ciel pri Nitre. do BA len odskok v sobotu. ak ma kto po teba prist do Nitry, nie je problem. da sa tak? z KE startujeme v piatok niekedy po 15tej.

veva1
26. jan 2010

Svetlus to bol len nahly popud,ak sa rozhodnem pridem aj vlakom,tomo by bol len rad. porozmyslam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre