Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
26. jan 2010

No a papucky ma tomo 2 min. na sebe aj to len moje.

trpezliva
26. jan 2010

hej, baby, co keby sme sa zlozili pre Svetlusku ako svad.dar na ubytko v hoteli tu v BA? 😵 😵 😵
Veva,nekojim o 22tej,ale vtedy ked sa princeznej zachce. vacsinou ked si k nej lahnem,tak zacne chrapcat a otvarat pusinku. skusala som ju vela krat prelozit do kolisky,ale to ju vzdy prebudi. mne to tiez vyhovuje,ze jej len strcim cicik a spime v noci dalej..len mam strach aby som ju neprilahla/alebo muzik/
smejko,ved ja viem..ale petru moze byt kludne tehu...sice sa v tom merani BT nevyznam az tak dobre,ale vtedy byva tak dlho zvysena. a ja som tiez tak mala,ze som otehotnela ked mala prist mrcha,preto ma aj ona slabe tehutesty...ten moj bol neviditelny velmi dlho 😕
budu mat papucky,uvidis..ja som ich predtym v lamaci tiez nevidela..a teraz kukam jak puk,ze kolko druhov maju.

veva1
26. jan 2010

Sa zlozim,len myslim ze oni sa uz rozhodli,a je to nieco romanticke. urcite nie lacnejsie ako v ba.

trpezliva
26. jan 2010

tu by stala taka izba aj 200eur na noc 🤐

veva1
26. jan 2010

A tam?

veva1
26. jan 2010

Ak som to ja dobre pochopila tak kym svetluska hladala nieco prijemne nie velmi drahe v okoli ba,tak jozko aby prestala byt skromna a spekulovat zajednal ten kastiel.

svetluska.p
27. jan 2010

Ahooj sojky, kikuus, dojala si ma, ze na mna tak myslis. ale s tym si vazne nerobte starost. my ten kastiel chceme. ja som tam uz bola na skoleni a je tam kraasne. okrem ineho je tam aj sauna, virivka, bazen a strelnica. na to sa najviac tesim, chcem skusit strielat z pistole 🙂))).

svetluska.p
27. jan 2010

vevus, ak sa nedostanes do BA, tak my ti tie gumaky prinesieme. no problem. ok?

mm1
27. jan 2010

ahojte babule.....

svetlus. len musíš dávať pozor pri strieľaní.......ono to nie je len tak... aby si neodstrelila nejakého vtáka 😀

veva1
27. jan 2010

Sa tesim svetlus,aj kavu vam navarim aj kolacik upeciem

svetluska.p
27. jan 2010

vevus nemusis si robit problem, nechcem zdrzovat. len mi napadlo, ze je jednoduchsie cestou ti to doniest, ako keby to kika musela balit a posielat postou.......

h0blinka
27. jan 2010

svetluska ako? nie si nervus?

kika aky stol so stolickami si kupila? ja sa po niecom takom zhanam uz dlho ale co sa mi pacia su strasne drahe.
asi nakoniec kupim v kike alebo ikei 😒

petruci6
27. jan 2010

ale ste sa zasa rozkecali 😀 😀 uz sa na vas tesim 🙂

svetluska.p
27. jan 2010

hobli, nenervacim. som v pohode. jedine, co nas vytaca su ludia vnasajuci chaos do veci. keby sa dalo tak, ze vsetko si sami spravime, tak no problem. ale delegujes povinnosti, x-krat vysvetlit kusis, aj tak sa nieco dobabre..asi to stresuje najviac. ale inak pohoda 🙂.

petruci6
27. jan 2010

svetlus to je normalne,ze vsetko nevychadza tak ako chceme,hlavne pri tolkych zalezitostiach co treba vsetko na svadbu sa zakonite musi nieco pokaslat,aby ste neboli moc kludny a zapamatali si to na cely zivot 😀 😀
ale nie srandujem,neboj,vsetko dopadne dobre a ked budes trsat uz vecer na svadbe uvidis ako vsetko perfektne dopadlo 🙂 🙂

lolka
27. jan 2010

dobre rano sisky, vidim, ze opat kecate 😀
no, mne je to jedno ohladom stretka, prisposobime sa a dofrcime bud do Auparku alebo do Avionu.
svetlus, a co si si zohnala na prezlecenie po polnoci ? podarilo sa ti najst nejaku suknu alebo si vymyslela nieco ine ?

vevi, ja budem dnes piect kolacik - babovku, mnam 🙂

veva1
27. jan 2010

Svetlus ale ja chcem,sa tesim.

svetluska.p
27. jan 2010

ok vevik, tesime sa 🙂

lolka, mam suknu a tricko....cela siva budem, mam rada tmavosivu..sukna taky kovovoy lesk..ale vcervene doplny na redovy budem mat - nausky, kvet vo vlasoch, naramok a tak..som spokojna 🙂. dufam, ze aj Jozko bude 😵

sloniiicek
27. jan 2010

caute kocky. cucuska, ak by si chcela mozes kludne prist na stretko aj ty. 🙂 nikto ta nevynechava. chi chi. aj ostatne babulky.

inak aj martinka so mnou spinka v posteli. 🙂 odkedy mala zdravotne problemy, tak som ju nastahovala a odvtedy som sa jej nezbavila. nechcela ist naspat do postielky. chi chi.

emily3
27. jan 2010

ahojte..svetlus bude super....
a stretko kde bude a o kolkej?

tak dnes som naobliekala Miska a kzm som obliekala Lucku, Misko yisiel po schodoch dole ma cakat..a ked uy bola yababusena aj ona a ja...a chcela som yamknut bzt...nenasla som kluce...esteze som neyabuchla dvere......a kluce nikde....a Misko uz dole v brane....tak som Lucku nechala hore, dala botu do dveri aby sa nezabuchli a dole pre Miska...a napat.....a prechadzas navstevou obchodu sa nekonala..... 😒
kluce ma asi manzel...tak uvidime ked pride...

petruci6
27. jan 2010

aj lindula spava so mnou od prveho dna,tak som musela kupit vacsiu postel a bolo mi to tak pohodlnejsie,ked som kojila,len som vytiahla tricko a spali sme dalej a teraz je to uz taka automatika,ze spi so mnou

lolka
27. jan 2010

no, to som zvedava ako to skonci u nas, ale bola by som rada, keby spinkala v postielke 😅 muz v noci rozhadzuje rukami a urcite by som sa bala aby som ju nezalahla 😒

svetlus, tak to budes jaka cica 😀 ja som mala po polnoci tiez strieborno-ako keby kovove saty, to je pekna farba 😉 a tie stresy k svadbe patria, ved mate riadnu hostinu a treba plno veci zabezpecit.

lolka
27. jan 2010

dnes sa u nas zastavila moja mamina a hovori, ze sa jej zda, ze mi uz kleslo brucho 😅 je neviem, mne sa tiez zda, ze ten vrch brucha je uz nizsie....

floskula
27. jan 2010

ahoj babule, specialne zdravim lolku. pamatam si spravne, ze si bola v uspesnej trojke z FC spolu s loginkou a bittkou? 🙂

lolka
27. jan 2010

ahoj floskula, ano, FC nam priniesol stastie do bruska 🙂 loginka uz ma dvojicky 😉

mm1
27. jan 2010

loli tak hoď fotos, nech posúdime, či sa Viki posunula......🙂

Kika, bola som v rámci obeda v Petržalskom Tescu a nemali žiadne také gumáčiky čo si vravela.... ☹
len nejaké za 7.50 a potom strašne veľké čísla..... fňuk.... ☹

floskula
27. jan 2010

takze sledujes obcas aj suputnicky... to je mile. ty mas uz krasne tt pri mene, uz si vo finale, to je super, moc drzim palce. a nevies, ako sa dari tej bittke? ta sa uz neobjavila.

lolka
27. jan 2010

o bittke neviem 😅 a loginka je tiez februarovka, tak sa stretavame v jednej teme, aj ked teraz uz ma deturence a nema cas pisat 😉

magdi, ak nezabudnem, tak ma vecer muzik odfoti 🙂 dnes dojde kamoska na navstevu, tak sa tesim 🙂

h0blinka
27. jan 2010

fíí svetlus to budes fesi, dufam ze donesies foto na stretko 😝 😵

veva1
27. jan 2010

tak pravdepodobne na stretko prideme aj my 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre