Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
6. feb 2010

pridala som foto do damienka od 5 mesiacov...... nechce sa mi robit dalsie link.......

inak loli...... nechce viki pockat az na Valentina ? 😀 pamatas ako sme sa stretli v prahe pred 2 rokmi? kolko sa odvtedy zmenilo 😉

veva1
6. feb 2010

kikus matka nebalila,ale bila tomiho 😀

veva1
6. feb 2010

super fotky smejko. 🙂

trpezliva
6. feb 2010

fotky su supeeer...ja som mala tiez fotak,ale nemala cas ho vytiahnut.
no matka prejavovala naklonnost aj voci nasej Lili 😝

lia
6. feb 2010

ahojte 🙂
strasne tam bolo vela ludi,aj mne to vadi a strasne sa bojim,aby Lea tam nieco nedostala.
smejko,ja som sa veve postazovala na mojho 😝 😀

veva1
6. feb 2010

adke nezavidim,my sme uz tymto presli a bolo to fakt narocne obdobie. Kym ine mamky vonku spokojne len dohliadali na deti,ja som stala prii tomovia striehla ci nejde nejakeho kamosa spacifikovat 😀

veva1
6. feb 2010

lius 😉

lia
6. feb 2010

preco vevi nezavidis adke??som nejak mimo
moc sme tam pokecat nemohli,zle miesto pre nas.

veva1
6. feb 2010

lebo jej matka ma bojove naladya musi striehnut aby neublizila inym detom 😉

lia
6. feb 2010

to vazne??co sa stalo??este predtym ako som ja prisla??

lia
6. feb 2010

inak mne Lea potiahla az do 18tej,to som ju uz musela zobudit
moze byt v takychto teplotach v kociku na cele spanie??ked ju vyberiem je cela teplucka,nie je jej zima.
ale moja mama mi vynadala,ze urcite sa nezobudi preto,lebo primrzla.ale fakt je uplne teplucka,ma dva fusaky,overal,dve bodynka,pancusky,taky svetrovy overal.

veva1
6. feb 2010

lius nic sa nestalo 😀 to len sem tam capne rukou. Len ked capne cudzie dieta alebo nejake male tak to nie je pre adku velmi prijemne. Moj tomo este aj hryzol a ako pitbul. Zahryzol a nepustil

veva1
6. feb 2010

lius podla mna moze. Sak tie deti su tak nababusene,ze im zima do toho kocika ani nedojde

lia
6. feb 2010

ze??aj ja si myslim,doteraz ju moja mama vzdy budila a ja som si dnes precitala jeden clanok,asi to potrebuje a doobeda nespinkala,tak jej to chybalo.
ale prekvapena som ostala,viem,ze je moja velka,ale az tak oproti Johanke 😅

veva1
6. feb 2010

no johanka sa malicka narodila a urcity cas aj vzdy mensia bude. 😉

lia
6. feb 2010

jaj ano,ona bola majinka uz od fazulky 🙂

veva1
6. feb 2010

tebe sa fakt zehlit nechce,daj pozehlit muzovi 😀 😀 😀

veva1
6. feb 2010

ale mamka by ti mohla pomoct,namiesto budenia leusky s tym zehlenim 😉

lia
6. feb 2010

mnoooo a vies co som ti povedala,ze vari a upratuje,dojdem do garaze,skladam kocik a zvoni mi telefon a on mi hovori,ze on sa uz ponahla domov,lebo ze ked dojdem,nech moze zacat varit 😅 mne uz muzikanti vyhravali strasne ,tesila sa na polevečku a on este nebol doma,doma bordel,skoro ma slahlo,ale bol nakupit a s nelou vonku a isiel kupit mame lieky ,tak iba chvilu ma porazalo 😅

lia
6. feb 2010

ja to kaslem,nieco som ozehlila,asi si budem musiet viac osusiek kupit,nestaci mi to

idem do hajan 🙂 ,dobruuuuuu 🙂

veva1
6. feb 2010

dobru lius 😉

petruci6
7. feb 2010

lius moja sa tiez narodila velka,presne rovnake miery ako tvoja Leuska a teraz patri medzi tych mensich chrustov 😅 v 2 rokoch sa vsetky deticky vyrovnaju

trpezliva
7. feb 2010

Ohovarate moju Johanku 😎 😀 ? Ona je nas drobcek, aj ked podla lekarky pribera strasne rychlo, v utorok idem do poradne, tak som zvedava. Lius, ved mas to dobre, tieto vacsie deti byvaju aj kludnejsie...Nasa je ako taky cervik, furt sa mrvi a chce byt v pohybe. Sestrine obidve deti su vacsie a skor staticke 😅 .
V Petrzke je taka super cukraren, ze v polke je akoze herna, velky koberec, a na druhej polke cukraren a vyborne zakusky. Takze dalsie stretko bude tam. Do tej akoze "herne" nikto nechodi, tak tam budeme len my a mozme si kkludne pokecat.

trpezliva
7. feb 2010

Lius, naco zehlis? Pekne vyves a to sa vyrovna 😉

veva1
7. feb 2010

vyvraciam tvoju teoriu kikus. Tomo bol velky,resp. je a hybal a vrtel sa od narodenia 😉

petruci6
7. feb 2010

aj ja vyvraciam tuto teoriu,mala je hyperaktivna od narodenia,neobsedi ani 5sek,nic ju nezabavi na dlhsie,ani hracky,ani TV nic,v kuse v pohybe 😝

kika kde v Petrzalke je ta cukraren?tam som byvala,tak trosku to tam poznam,hlavne okolie Tesca a Carrefouru

nachala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bershka
7. feb 2010

ahojte kocky.
chcem sa ospravedlnit za neucast, ale u nas v rodine sa deju strasne neprijemne veci, tak som sa jednoducho nemohla dostavit.
mrzi ma to, ale chcela som dojst 😔 😔 😔 😔

svetluska.p
7. feb 2010

Sojky moje zlate, na ten vevkin popud, co tu napisala po prezreti si svadibnych fotiek, som si spravila testik. Vysla druha ciarocka, ale svetlaaa a po casovom limite. v piatok takisto. nerobila som z rańneho mocu. vcera sme spravili oekne rano a vysli nam krasne // 😵 . ta druha sice svetlejsia, ale bola tam! hned som pisala dr. Kazala mi brat duphaston 3x denne a dnes som sa mala ist ukazat. teraz sme od nej prisli 😵 . pekne videla dutinku. tipuje tak 4-5 tt. posledny menzes som mala 30.12.. Vzala mi krv na hcg, o 15tej mam volat o vysledok. 16.eho mame ist na uzv. Ku duphastonu mi kazala brat este kys. listovu, vit. C a vit. E 😵 .

svetluska.p
7. feb 2010

Verim, ze vsetko bude ok a sme s Jozkom velomi stastniii 😵 . okrem vas o tom nik nevie.

Druha vec je ale, ze z Jozka preliezlo cosi na mna. citim prievan v prieduskach. dr. mi kazala len lezat a cajiky. tak uvazujem, ze este tyzden dovce vezmem a ostanem doma. nechcem nic zanedbat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre