Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
7. feb 2010

svetluskaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja odpadnem, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer a straaaaasne sa s tebou tesime (musela som aj muzikovi objasnit situaciu - a odkazuje, ze paraaaaada 🙂 🙂
dostali ste najkrajsi svadobny dar, aky je len mozne dostat. tiez som skulila na fotky a ten "tajuplny pohlad" sa nejako casto opakuje 😉
urcite si zober dovolenku a poriadne prip. chorobu vylez, teraz treba mysliet hlavne na malu fazulku 😵
inak, boli sme v restike, ked si pisala a potom hned utekali domov - ale ked som si precitala sms-ku, tusila som o aku spravu pojde 😀
normalne mam zimomriavky a zaroven je mi horuco 😀

petru, hobli, bershka - v lete sa urcite uvidime, viac moznosti posedenia (ihrisk) bude, tak nevadi, ked to teraz neslo. potom dojde aj svetluska s bruskom 😉

vcera bolo velmi fajn vas vidiet - aj ked moznosti porozpravat sa nebolo az tak vela 😅 no, ale s detmi je to tak a o nejaky cas budem ja, lius a kika lietat za nasimi drobcami a ostatne uz budu moct kecat 😀

lante, super, ze ste dosli aj vy, muzik aspon trenoval s Misiacikom 😉

emily3
7. feb 2010

svetlus...skvele spravy 😀 😀 😀 😀 drykajte sa rodicove, a beyproblemove teho a krasneho drobcka prajeme...tesime sa s vami...a s nasími detmi sa budeme modlit ya vaser babatko 😉

svetluska.p
7. feb 2010

lolka, dik. ,teraz sme studovALI tu tab. ja som mala posledny 30.12..........no, uvidime v stvrtok.........

lolka
7. feb 2010

svetlus, ale ved to vychadza na nejaky 4tt, tak nestresuuuuuuuj a klidek 😉
fazulka je este malinka, tak treba cas, aby to HCG rastlo, neboj, kazdym dnom to rychlo rastie

emily3
7. feb 2010

svetlus nemzsli hned na najhorsie, mozno si mala posunutu ovulku..tieto zaciatkz su desive....ale hlavne bud v pohode, si tehoootnaaaa tak to je skvele a fazulka porastie....mne pri Miskovi v 5 tt nebolo nic vidiet a o tri tzydne mu uz bylo srdiecko...tak hlavne pokoj a nechajte drobce rast..potrebuje svoj cas...... 😉

trpezliva
7. feb 2010

Ahojte baby!!!/a skoro maminy 😉 /. Ja som taka stastna!!! Svetluska gratulujem!! Hrozne, hrozne vam to zelam. Mat babo s muzom ktoreho tak milujes je super. 🙂
Ta tvoja hodnota je vpohode, ja som mala 53 HCG prvy krat..a teraz kuk co mi tu spi v postielke.
A kolko ti to akoze meska??
Baby, aby som nebola len pozitivna, tak horsie je, ze mam chripku. Teplotu som si prave zmerala ze 38.1 a ledva vstanem z postele, len som sa sem dokotulala..muzik zobral Lili von a mam tu "len" Johanku. JE to hrozne, ked je mama chora.../este horsie ak naraz s detmi/. Teraz sa len modlim, aby to nikto iny odomna nechytil. tak drzte aj nam palce.

svetluska.p
7. feb 2010

ok sojky, prestavam stresovat...Jozko je tu vedla mna a tiez ma upokojuje...tak sa idem plesnut o gauc a skusim zaspat.....
vdaka.......cmuk!

emily, aj tebe dik.

trpezliva
7. feb 2010

svetlus, hlavvvne je, ze ti uz videli bublinku!! mne ju nevideli ani ked som mala 300 HCG, tak preto stresovali, ze mam mimomaternicove. Uvidis, dobre to dopadne, hlavne tomu ver. 😵 😵

svetluska.p
7. feb 2010

kikuuus ahooj, ok, verim verime 😵 .....
300 si mala kedy, kt. tyzden??

emily3
7. feb 2010

kika tak to je najhorsie, ked vzpadne mama, lebo sa yastavi celz svet....skore uydravenie..
u nas Misko teplotkuje a hripi, a Lucka mala rano 37. tak snad to je len nieco maleho a jednodnoveho...vsetkz bacilkz a viroyzi hes hes hesheeeeees.....

svetluska.p
7. feb 2010

kikuus, teraz citam tvoj prvy prispevok, ze si chora. panecku, mas to vesele. zelame s Jozkom vela zdravia,skoro sa vyliec. musis sa citit zle s takou teplotou. ja som vtedy na umretie. posielame energiuuu.....

lolka
7. feb 2010

kika, tak to je blbe...., ked sa clovek citi na prd, tak len lezat a nic nerobit, no ked mas este deticky, treba sa aj o ne starat 😅 daj si vela vitaminov, lez pokial sa da a nech ti to skoro prejde 😉

emily3
7. feb 2010

sorry za preklepy, zas som mala prehodene YZ klavesy.. 😅

trpezliva
7. feb 2010

svetlus, v stredu som mala 53 HCG a v piatok 300HCG, tyzden netusim ktory, lebo som to mala cele take divneee..Som si az teraz docitala poslednu stranu, svetlus, lepsiu spravu tento rok sem asi nikto nenapise.
J asom to tusila ze budeme mat oktobrovku. Po teuske tu nie je ziadna tehulka, vsak? V tejto teme baby vzdy bude niekto tehu, vsimli ste si? Mozno v r. 2020 sa to zastavi. 😎

trpezliva
7. feb 2010

ja som na umretie, ale supla som PAralen a tesim sa tvojej spravicky. 🙂 🙂
Emily, nevies co mozu kojacie? AJ ibuprofen? nechce sa mi citat temy. A Johanka sa ma kzdu chvilku zobudit.

emily3
7. feb 2010

svetluska tak termin 10.10 2010 😉

svetluska.p
7. feb 2010

ok, vdaka sojky..kikus, liec sa.idem sa aj ja zavrrrtat Jozkovi per pazuchu.
paaaa

lolka
7. feb 2010

svetlus, tak termin 10.10.2010 ti zavidim 😉 asi pred tyzdnom mi muz hovori, ze je to pekny datum, ci nepockame 😀 😀

emily3
7. feb 2010

lolka a na co chce tvoj muz cakat??? to by si mala rekrdne tehotenstvo.... a myslim ze si nebral slonicu za manzelku 😉 ...my sme tajne dufali ze Lucka vymakne 9.9.09 ale akosi sa poponahlala ale ked som pozerala na jej datum narodenia..tak ho ma super..24.8.09 2002 sa narodila Mon, 04 MArek, 08 Misko...tak v jej datume mame vsetky roky nasich deti 😉

Kika ibuprofen neviem, ja som si davala Panadol, paralen...ale asi by si sa mala spytat napr. v lekarni...

lolka
7. feb 2010

emily, ja som vravela, ze 2.2. je pekny datum alebo 12.2. (ten je este realny), ale je mi to uuuuuuplne jedno, uz nech sa narodi 🙂 no, do toho oktobra by som bola ako slon 😀

emily3
7. feb 2010

lolka na datume nezalezi, bude to najkrajsi den s velkym D. 😉

emily3
7. feb 2010

jaaaj zas tu lieta tehu virus 😀 😀 😀 baby ale mne ho uz neposielajte... 😉

petruci6
7. feb 2010

ani ja si neprosim tehu virus 😀 😀

svetlus len klides to HCG mas v pohode,ja som isla k dokimu v 6tt a nic nevidel kazal mi prist o 2tt a tam uz bolo aj srdiecko 🙂 neboj ono to rychlo porastie len ostan doma a velaaaaaaaaaaaa oddychuj a spinkaj!!! 😵 😵

kika rychlo sa vyliec viem co to je byt chora a starat sa este o mimi 😒

lolka ty sup sup do porodnice!!!!uz je najvyssi cas 😀

svetluska.p
7. feb 2010

petruci, dikes. ostavam doma. aj tak sa necitim uplne fit, kaslem jak o preteky. takze minimalne do stvrtka som odma.

svetluska.p
7. feb 2010

kocky, este raz si citam vase reakcie 😵 . su super. ale ten "tajomny pohlad" na fotkach ma rozosmial..vobec sme netusili, cestne slovo..ved na svadbe sme obiehali a hrkla som hrusku niekolkokrat....sak som sa spovedala dokine dnes.ale ukludnila ma.....dufam, ze stvrtok dobre dopadne.
viesik, lolka...akurat ste sa zvali vtedy, ked som zacala panikarit...este, ze ste napisali, Jozko ma ukludnoval a aj dokina mi volala a ze nemam mysliet na blbosti...

emily3
7. feb 2010

svetlus inak ta hruska je super...ked sme prisli domov sme si dali s MM... 😉 a projimame si na vase zdravie...mnam a ked si si dala na svadbe to neva....a presne nemysli na blbosti... 😉

svetluska.p
7. feb 2010

emily, nebudem 😉

emily3
7. feb 2010

jeej zas som tam napisala haluze...pripijame si na vase zdravie....

svetluska.p
7. feb 2010

no po tej ceste by som si dala i ja emily 🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre