Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
22. dec 2008

zajtra mam poradnu,ale ked mi zasa povie,ze nic nove ako vzdy,tak uz ma neuvidi 😀 viac tam uz nepojdem

zuzkaprofant
22. dec 2008

uz pojdem len do porodnice 😀 😀

ja mam dnes daky traslavy den vsetko mi pada rozlievam vodu asi dnes budem len lezkat pre istotu 😀 😀

petruci6
22. dec 2008

tak to poznam,ja mam take dni v poslednej dobe stale

kedy mas ten USG na pohlavie?

zuzkaprofant
22. dec 2008

neviem petru asi zajtra mne robi kazdu kontrolu ultrazvuk

inac ja by osm kazdy den len rybky jedla myslis ze mozem 😀 😀 mne varene nechuti jedlo uz ma mamka po telefone rozculila ze mi navarila plno jedla a posle mi to 😠

petruci6
22. dec 2008

ale doteraz ti este nepovedal co to bude,vsak?
tak zajtra sa pytaaaaaaaaaj,som zvedava

pri prvom tehu som stale mala chut na rybky,teraz ich nemusim,ale kludne ich papaj,babatko si samo pyta co mu chuti 😉

strouzek
22. dec 2008

ahoj holky promiňte že vám tu lezu, v září jsem prodělala MA a teď jsme si dali po šestinedělí 2 cykli pauzu a chceme se od tohoto cyklu snažit, chci se jen zeptat jak dlouho jste po revizi čekali na snažení a za jak dlouho se vám znovu povedlo??

zuzkaprofant
22. dec 2008

no hej moje by jedlo len rybky a ovocie ine nemusi a varene vobec 😀 😀 a sem tak karamelove nieco

no zatial nebolo vidno ja sa pytat od zaciatku co to bude 😀 😀 tak uvidime zajtra ci nieco uvidime 😀 😀

petruci6
22. dec 2008

tak hned daj vediet a vypytaj si fotku 😉

aj lucim ma dnes kontrolu,uz aby tu bolaaaaaaaaaaa 😵

strouzek myslim,ze vacsina cakala 2-3 cykly a pustili sa do snazenia,je to hlavne o psychike

strouzek
22. dec 2008

no u mě byla psychika taky dost špatná po revizi, navíc mi zjistili že byl problém se štítnicí a tak jsem musela na operaci, teď už ale to chci zkusit, lepší pro mě neúspěšné snažení než vůbec nesnažení, to mě vadilo nejvíc teď aspoň cítím že jsme zase o krok dál k novému miminku. a vás se povedlo na jaký pokus snažení??

zuzkaprofant
22. dec 2008

jasne neboj hned prihodim 😀

petru teba nebolieva hlava mna stale ked prsi ☹ a teraz u nas vkuse prsi tak to si vies predstavit

inac mame uz stomcek doma a celu vianocnu vyzdobu

petruci6
22. dec 2008

strouzek nam sa to podarilo az po roku,ale kvoli tomu,ze sme sa na to strasne sustredili,tak ked sme to nechali na nahodu,vtedy sa to podarilo,drzim palce,aby ste dlho necakali na nove babatko 😉

zuzi neboli a ked boli,dam si kavu,nech mi zvysi tlak

petruci6
22. dec 2008

sorry,len mam navstevu,tak odbieham

luciiiiiii kde si?????????

petruci6
22. dec 2008

zuzi a akej farby bude stromcek?
ja som teraz videla v jednom kvetinarstve ruzovy vianocny stromcek,na kt boli motyliky a bol naaadhernyy 😵 na bud rok si taky asi spravim 🙂

zuzkaprofant
22. dec 2008

ozdobili sme ho tak cerveno- bodrovo - zlaty a aj mame take slamene ozdoby s cevenymi snureckami ale tak do tych farieb to ladi

petruci6
22. dec 2008

presne taky mame aj my teraz 🙂

zuzkaprofant
22. dec 2008

ta super 😀 😀 to je taka stara klasika a stale je pekny podla mna, ja dnes mam zase welnes day
sa mi nic nechce este sa motkam po byte ale hlava je uz umyta dam si masku na tvar nalakujem nechtiky nech som pekna

petruci6
22. dec 2008

joj tak to by sa mi zislo taky den 😀 ale ja som leniva uz aj umyt si hlavu,ale dnes musim,ktovie kedy to na mna pride,nech som pekna v porodnici 😀

zuzkaprofant
22. dec 2008

na ja sne umyj si a ohol sa 😀 😀 inac dovidis si este 😀 😀

petruci6
22. dec 2008

jasne ze nedovidim,co si 😀
to uz len po hmate a pamati,vzdy sa porezem a trva to hodinu 😀

zuzkaprofant
22. dec 2008

😀 😀 😀 aj ja uz mam problem leoo ma boli brusko ak sa velmi nahynam ja uz si ani nechtiky na nohach nestiham pre istotu minule som si pichla tak mi do teraz hnisa palcek tak martin je moja kozmeticka a pedikurka az do porodu 😀 😀

ja som dnes taka leniva ze az nic sa mi nechce 😎

petruci6
22. dec 2008

mne je nejako blbo od zaludka 😝

zuzkaprofant
22. dec 2008

si nieco spapla schutou?Dnes si sama doma ci vasi maju uz dovolenku?

zuzkaprofant
22. dec 2008
https://www.youtube.com/watch?v=mVOjGH3frUM

pozri toto sa ucim hrat moje babo to minule tak sa vrti 😀

petruci6
22. dec 2008

praveze som este nic nejedla a nemam ani chut,mama tu vyvara a ja sa na to neviem ani pozriet
vsetci su doma 😒

idem kuk to video

svetluska.p
22. dec 2008

caute susky 😀

zuzkaprofant
22. dec 2008

ahoj svetlus ako sa mi mas

petruci6
22. dec 2008

pekna pesnicka,ale neni to nas styl, my sme rockerky 😀

zuzi ani som nevedela,ze hravas na klavir, ze by to bol chlapec,ked sa to babatku paci? to podla toho nazvu

zuzkaprofant
22. dec 2008

no ja hravam , ale tak pomenej ale snazim sa zacat castejsie to stale bol moj sen hrat babatku tak preto som aj tak dlho s babatkom cakala 😀 😀

dnes budeme trenovat koledy aby sme martinka prevapili na stedry vecer 😀

petruci6
22. dec 2008

nasi dnes kupili kapra a ten si veselo plava vo vani,tak si nemozem ist ani umyt hlavu, sranda by bola,keby ma to teraz chytilo a ja sa nemam kde oholit 😀 😝

inak v januarovkach mame teraz porod v priamom prenose,uz sa to tam rozbieha

zuzkaprofant
22. dec 2008

vazne idem kuknut 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre